اولین خلبان F-35 گارد ملی از کنتاکی، پرواز افتتاحیه خود را تکمیل کرد

(LEX 18) – یک زن اهل کنتاکی در این ماه با تبدیل شدن به اولین زنی که یک جت جنگنده F-35 را برای گارد ملی هوایی خلبانی کرد، تاریخ ساز شد.

ستوان اول کلسی فلانری یک مربی سابق بوکس 30 ساله اهل کنتاکی است. به گفته گارد ملی هوایی، فلانری به مدت سه سال برای پرواز با F-35A Lightning II آموزش دید.

و در روز چهارشنبه، 7 سپتامبر، فلانری اولین پرواز خود را به عنوان عضوی از گارد ملی هوانوردی ورمونت انجام داد.

فلانری گفت: “من واقعاً می خواستم در لبه پیشرفت باشم.” بالا رفتن، سریع رفتن و استفاده از سلاح هیجان‌انگیز است، بنابراین این یکی از جذاب‌ترین بخش‌های آن بود.»

تاریخ اولین پرواز را انجام می دهد

سرگروهبان رایان کمپبل / فایتینگ وینگ 158

ستوان اول کلسی فلانری، یک خلبان F-35A Lightning II که به اسکادران جنگنده 134 از 158 بال جنگنده گارد ملی هوایی ورمونت منصوب شده است، آماده می شود تا برای یک ماموریت آموزشی از پایگاه گارد ملی نیروی هوایی برلینگتون جنوبی، ورمونت، در ورمونت بلند شود. 7 سپتامبر. ، 2022. فلانری، اولین خلبان زن F-35 گارد ملی هوایی، اولین پرواز خود را با 158 پس از بازگشت از سه سال آموزش پرواز انجام داد. (عکس گارد ملی هوایی ایالات متحده توسط گروهبان رایان کمپبل)

فلانری به عنوان دختر یک خلبان نیروی هوایی گفت که همیشه می‌دانست که می‌خواهد برای ارتش پرواز کند. او بعداً گفت که از فرصت‌ها با گارد ملی هوایی مطلع شد و گفت که انتخاب ورمونت برای پرواز با F-35 “آشکار روی کیک” بود.

او گفت که موضوع تبدیل شدن به اولین زنی که یک جت جنگنده F-35 را هدایت می کند، در طول سه سال آموزش او هرگز مطرح نشده بود.

او گفت: «مطمئناً یک جاده واقعاً درخشان وجود داشت و من واقعاً از زنانی که این کار را انجام دادند سپاسگزارم، اما هیچ‌کس آن را مطرح نکرد و احساس می‌کنم که در اینجا در موقعیتی برابر هستم.» مردم با من مانند یک بالمن رفتار می کنند و این عالی است زیرا به من اجازه می دهد بیشتر روی پرواز تمرکز کنم.

فلانری دو سال آینده را صرف آموزش تمام وقت در محل کار خواهد کرد تا مهارت های خود را به عنوان خلبان جنگنده توسعه دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم