اولیویا نیوتن جان یک مراسم یادبود رسمی در استرالیا دریافت می کند

اندروز در توییتی در توییتر گفت که با خانواده نیوتن جان صحبت کرده و آنها پیشنهاد رسمی مهمانی را پذیرفته اند. اندروز گفت: “این بیشتر یک کنسرت خواهد بود تا یک مراسم خاکسپاری – مناسب برای یک ویکتوریایی که چنین زندگی غنی و سخاوتمندانه ای داشته است.” جزئیات هنوز نهایی نشده است.

توتی گلداسمیت، خواهرزاده نیوتن جان، به CNN وابسته به CNN گفت، او احساس می‌کرد که مردم استرالیا می‌خواهند نیوتن جان یک تشییع جنازه دولتی داشته باشد. گلداسمیت با هق هق گفت: “فکر می کنم استرالیا به او نیاز دارد.” “او بسیار دوست داشتنی است.”

نیوتن جان که در انگلستان متولد شد، در سن پنج سالگی به استرالیا نقل مکان کرد و به سرعت به یکی از مشهورترین افراد مشهور این کشور تبدیل شد.

چندین مکان دیدنی استرالیا، از جمله خانه اپرای سیدنی، استادیوم اپتوس در ایستگاه راه آهن پرت و خیابان فلیندرز ملبورن، این هفته به یاد هنرمندی که در سن ۷۳ سالگی در مزرعه خود در کالیفرنیای جنوبی درگذشت، به رنگ صورتی روشن شد.
اندروز او گفت روشن کردن ساختمان‌ها به رنگ صورتی «به یاد اولیویا نیوتن جان، و سهم فوق‌العاده او در آگاهی، تحقیق و درمان سرطان» بود.

نیوتن جان از دو دوره سرطان سینه جان سالم به در برد، یکی در اوایل دهه 1990 و دیگری در سال 2017. در سپتامبر 2018، او فاش کرد که دوباره با سرطان مبارزه می کند، این بار در پایه ستون فقراتش.

پرتره اولیویا نیوتن جان در میدان ویدال، ملبورن.

نیوتن جان علیرغم مبارزاتش، دیدگاه مثبتی داشت.

او در وب سایت مرکز سلامت و تحقیقات اولیویا نیوتن جان، که در سال 2012 در ملبورن افتتاح شد، نوشت.
تالار شهر ملبورن در 9 آگوست صورتی شد.

با افزایش تعداد افرادی که از سرطان رنج می برند هر روز افزایش می یابد، من معتقدم که ما در دنیایی به سر می بریم که برای درمان ناامید است و متعهد هستم که هر کاری از دستم بر می آید برای کمک به انجام دهم.

ستاره ها به اشتراک می گذارند

پس از مرگ او، این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد که “حمایت و هدیه سخاوتمندانه نیوتن جان باعث ایجاد امید و تغییر زندگی هزاران بیمار سرطانی شده است.”

مرگ نیوتن جان موجی از اندوه را از طرف طرفدارانی که مسیر او را از “گریس” تا کنسرتش در لاس وگاس دنبال کردند، برانگیخت، در حالی که کسانی که در طول سال ها با او کار کردند، خاطرات و تسلیت خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

مراسم یادبود نیوتن جان دومین وداع رسمی با یک خواننده استرالیایی در این ماه خواهد بود. دولت ویکتوریا تنظیم می کند مراسم تشییع جنازه جودیت دورهام، خواننده گروه The Seekers، که در 5 آگوست در سن 79 سالگی درگذشت.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما