اپل برنده شکایت Epic Games – Zomit شد

[ad_1]

اولین شکایت اپل اخیراً توسط قاضی راجرز گونزالس خارج از دادگاه حل و فصل شد که تا حدودی باعث پیروزی اپل شد. اما بر این شرکت نیز تأثیر گذاشت. طبق این حکم، اپل توسعه‌دهندگان را از جمع‌آوری ابرداده‌های کاربران و ایجاد لینک‌های خارجی یا تماس‌های دیگری که مشتریان را به خرید خریدهای درون‌برنامه‌ای و درون‌برنامه‌ای و ارتباط با مشتری ترغیب می‌کند، منع کرده است.

این باعث شد اپل پس از Epigames درخواست تجدید نظر بدهد. کوپرتینویی ها از دادگاه خواسته بودند اجرای رای نهایی را به تعویق بیندازند که اپل را مجبور می کند تا 9 دسامبر تغییراتی ایجاد کند. اکنون مشخص شده است که دادگاه با درخواست اپل موافقت کرده و اجازه استفاده از سیستم خرید درون برنامه ای را به طور نامحدود داده است.

دادگاه استیناف می گوید اپل نشان داده است که درخواست تجدیدنظرش سوالات و تردیدهایی را در مورد صحت شکایت اصلی ایجاد می کند و ظاهرا اپیک گیمز نتوانسته است انحصار اپل را ثابت کند. با این حال، سازنده بازی Fortnight اشاره کرد که رفتار اپل ناقض قوانین رقابت ناعادلانه کالیفرنیا است. در نهایت، دادگاه با درخواست اپل مبنی بر اینکه بند (i) بند (الف) حکم دائمی به قوت خود باقی بماند و تا زمان بررسی درخواست تجدیدنظر اعطا شود، موافقت کرد.

به عبارت دیگر دادگاه اجرای حکم را تا رسیدگی کامل به آن موکول کرده و این روند می تواند چندین ماه طول بکشد. در حالی که دادگاه در حال بررسی درخواست اپل است، غول های فناوری ممکن است به اجرای اپ استور ادامه دهند.

لوگوی اپل و تصویر شخصیت های بازی فورتنایت

تصمیم اولیه قاضی در مورد تغییرات در سیاست فروشگاه App شامل تغییراتی در قوانین “ضد فرمان” بود. این بدان معناست که قوانین App Store توسعه دهندگان را از ارائه اطلاعات در مورد روش های پرداخت جایگزین برای خریدهای درون برنامه ای و سایر اشتراک ها منع می کند. اپل بعداً ادعا کرد که دستور اولیه برای تغییر قوانین App Store می تواند تعادل دقیق بین توسعه دهندگان و مشتریان ارائه شده توسط فروشگاه نرم افزار را به هم بزند. این می تواند صدمات جبران ناپذیری به اپل و مشتریانش وارد کند.

کوپرتینوها پیشنهاد می کنند که هدایت کاربران به سیستم پرداخت شخص ثالث پیشنهادی ذاتاً خطرناک است. اپل می گوید مشتریان می توانند به وب سایت های مخربی که برای جمع آوری اطلاعات شخصی و جزئیات پرداخت طراحی شده اند هدایت شوند. استفاده از سیستم‌های پرداخت خارجی مانع از تلاش‌های اپل برای شناسایی و مبارزه با کلاهبرداری می‌شود و اجرای این حکم نیازمند تلاش‌های مهندسی از جمله پروتکل‌های امنیتی جدید، ساختارهای جمع‌آوری هزینه، دستورالعمل‌های جدید App Store و غیره است.

مقالات مرتبط:

این شرکت می‌گوید توقف دستور به آن اجازه می‌دهد تا این کار را به گونه‌ای انجام دهد که یکپارچگی اکوسیستم حفظ شود و نیازی به هرگونه دستوری علیه قوانین ضد فرماندهی نباشد. اگر دادگاه استیناف پس از بررسی پرونده به نفع اپل تصمیم بگیرد، ممکن است این تصمیم برای همیشه لغو شود. پیروزی امروز اپل به این معنی است که قبل از اعمال هر گونه تغییر در اپ استور، باید چند ماه دیگر برای اقدام قانونی منتظر بمانیم.

البته نباید از حماسه بازی ها و پاورقی ها غافل شد. هیچ راه مشخصی برای بازگرداندن بازی به اپ استور وجود ندارد و نه تنها بر روی پلتفرم اپل در دسترس خواهد بود، بلکه حساب های توسعه دهندگان Epic و شرکت های اپل نیز به طور نامحدود بسته خواهند شد. حماسه پیوست. خوب بدوید

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما