اپل موزیک جایگزین پپسی به عنوان اسپانسر Super Bowl Halftime Show شد

اپل AAPL -1.57٪

موزیک قرار است اسپانسر جدیدی برای نمایش نیمه‌وقت سوپر باول NFL باشد و جایگزین اسپانسر قدیمی PepsiCo شود. یک شرکت ،

PEP -0.40٪

پس از اینکه اپل قراردادی چند ساله با لیگ امضا کرد.

NFL قراردادی را با سرویس استریم اپل اعلام کرد. جمعه.

نمایش نیمه‌وقت، که در طول بازی قهرمانی سالانه در ماه فوریه برگزار می‌شود، معمولاً یک نمایش گزاف حدود 15 دقیقه است. این برنامه دارای برخی از محبوب ترین آثار موسیقی در کشور است و یکی از پربیننده ترین برنامه های هر ساله در ایالات متحده است.

پپسی اولین بار در سال 2012 به عنوان بخشی از یک قرارداد اسپانسر ده ساله از این برنامه حمایت کرد. وال استریت ژورنال در سال 2011 گزارش داد که در زمان امضای قرارداد، ارزش آن حدود 2.3 میلیارد دلار برآورد شده بود. و در طول نمایش ها، با نام تجاری Pepsi Super Bowl Halftime Show، نشان پپسی در گوشه ای از فید ظاهر شد.

بریجستون شرکت

در سال‌های منتهی به پپسی از نمایش نیمه‌تیم حمایت مالی کرد.

NFL اعلام کرد که سوپربول بعدی در گلندیل، آریزونا برگزار خواهد شد. لیگ اعلام نکرده است که چه کسی در برنامه بعدی آواز خواهد خواند.

دکتر دره و اسنوپ داگ در طول نمایش نیمه وقت سوپر بول در فوریه.


تصویر:

جان جی مپانگلو/شاتراستاک

اپل که دفتر مرکزی آن در کوپرتینو، کالیفرنیا قرار دارد، در سال های اخیر تلاش کرده است خدمات اشتراک خود را به موسیقی، اخبار، تلویزیون و سایر خدمات گسترش دهد.

سازنده آیفون همچنین روی ورزش شرط بندی زیادی کرده است. اپل در ژوئن اعلام کرد که قراردادی 10 ساله با Major League Soccer – به ارزش حداقل 2.5 میلیارد دلار – امضا کرده است تا همه بازی‌های لیگ را در سرویس استریم خود، Apple TV پخش کند.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

نظر شما درباره اپل به عنوان حامی نمایش نیمه‌تیم Super Bowl چیست؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

اپل، Amazon.com یک شرکت ،

والت دیزنی یک شرکت

ESPN و سایر شرکت‌ها در ماه‌های اخیر برای حقوق پخش بلیط یکشنبه NFL در یک جنگ مناقصه بوده‌اند. قرارداد چند میلیارد دلاری DirecTV برای حقوق یکشنبه Ticket، بسته ای که فقط برای تماشای بازی های یکشنبه است، قرار است سال آینده منقضی شود.

Amazon Prime Video این هفته اولین بازی فصل عادی “پنجشنبه شب فوتبال” را به عنوان بخشی از قرارداد 11 ساله با NFL پخش کرد. آمازون اعلام کرد که این بازی بین Los Angeles Chargers و Kansas City Chiefs، با استناد به داده های Nielsen و معیارهای شخص اول، 15.3 میلیون بیننده در همه پلتفرم ها دارد.

آمازون سالانه 1.2 میلیارد دلار برای حقوق بازی های پنجشنبه شب به NFL پرداخت می کند.

به Alyssa Lukpat در [email protected] بنویسید

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق حفظ شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم