اکثر قسمت‌های مرورگر کروم همرنگ پوسته ویندوز 11 هستند – Zomit

[ad_1]

گوگل هفته گذشته نسخه پایدار کروم 96 را منتشر کرد و طراحی مرورگر به روز شده را به ویندوز 11 آورد. در این به روز رسانی، برای زیبایی بیشتر، گوشه های تیز منو و سایر عناصر رابط کاربری در مرورگر کروم با گوشه های گرد جایگزین شده اند.

اکنون به گفته توسعه دهندگان xda، در ادامه این تغییرات، تیم توسعه کروم قصد دارد یک تغییر بصری دیگر را برای کاربران ویندوز 11 ایجاد کند و به کاربران اجازه دهد رنگ ها را با تم های رنگی قسمت های مختلف مرورگر هماهنگ کنند. طیف تم های ویندوز 11.

کاربرانی که در حال حاضر در نسخه ویندوز کروم هستند می توانند رنگ نوار بالای مرورگر را با توجه به طیف رنگی تم ویندوز 11 تغییر دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از تنظیمات مرورگر به بخش شخصی سازی بروید و نمایش طیف رنگ را از گزینه های رنگی انتخاب کنید:

نمایش تنظیمات> شخصی سازی> رنگ ها> رنگ های تاکیدی

با این حال، به نظر می رسد این ویژگی به زودی برای بخش های بیشتری از رابط کروم مانند دکمه ها، مستطیل، فیلد جستجو و پس زمینه متن انتخاب شده در دسترس خواهد بود. یکی از افشاگران معروف کروم، Leopeva64، از کشف وصله جدیدی خبر داده است که نشان می دهد تیم توسعه کروم در تلاش است تا پشتیبانی از طیف رنگی تم ویندوز 11 را برای قسمت های مختلف مرورگر گسترش دهد. در اینجا چند نمونه تصویری از این تغییر که توسط تیم توسعه Chrome به اشتراک گذاشته شده است:

accentcolor1

accentcolor2

accentcolor3

علاوه بر ویژگی تطبیق رنگ در اکثر قسمت‌های مرورگر کروم، گوگل در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد مقالات مختلف را در نوار کناری کروم بخوانند. با استفاده از این ویژگی، کاربران می‌توانند نوارهای کناری وب‌سایت‌هایی را که از حالت خواندن کروم پشتیبانی می‌کنند باز کنند و در بخش Reader کلیک کنند تا مقاله به‌طور جداگانه در یک پنجره کوچک و جداگانه باز شود.

مقالات مرتبط:

ویژگی تطبیق رنگ مرورگر کروم با تم ویندوز 11 در حال تکامل است و مرورگر کروم هنوز در نسخه آزمایشی Chrome Canary فعال نشده است. اما اکنون کاربران این نسخه آزمایشی می توانند مقالاتی را از نوار کناری گوگل در نسخه کروم قناری مطالعه کنند.

نظر شما در مورد اقدام گوگل برای گسترش سازگاری بیشتر قسمت های مرورگر کروم با طیف رنگی تم ویندوز 11 چیست؟

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما