ایر ایندیا 20 پرواز هفتگی دیگر به بیرمنگام، لندن و سانفرانسیسکو اضافه می کند

ایر ایندیا در تلاشی برای افزایش گستره جهانی خود، 20 پرواز هفتگی به سانفرانسیسکو در ایالات متحده و بیرمنگام و لندن در بریتانیا را اعلام کرد. این بخشی از تلاش های مداوم این شرکت برای بازیابی جایگاه شماره یک در نقشه جهانی هوانوردی است. پروازهای اضافی بین اکتبر و دسامبر به تدریج اضافه خواهد شد. ایر ایندیا با افزودن پنج پرواز اضافی در هفته به بیرمنگام، 9 پرواز اضافی به لندن و شش پرواز اضافی، قادر خواهد بود بیش از 5000 صندلی اضافی در هفته به مشتریان ارائه دهد و از انتخاب های زیادی از نظر اتصال، راحتی و فضای کابین اطمینان حاصل کند. به سانفرانسیسکو

برنامه فعلی ایر ایندیا با 34 پرواز در هفته به انگلیس به 48 پرواز افزایش می یابد. بیرمنگام پنج پرواز اضافی در هفته دریافت خواهد کرد، سه پرواز از دهلی و دو پرواز دیگر از امریتسار. لندن 9 پرواز هفتگی دیگر دریافت خواهد کرد، پنج پرواز از بمبئی، سه پرواز از دهلی و یک پرواز از احمدآباد. در مجموع، هفت شهر هند اکنون پروازهای بدون توقف ایر ایندیا به پایتخت بریتانیا خواهند داشت.

پروازها از هند به آمریکا از 34 به 40 پرواز در هفته افزایش می یابد. ایر ایندیا اکنون بمبئی را با سه بار در هفته به سانفرانسیسکو متصل می کند و سه بار در هفته عملیات بنگلور را از سر می گیرد. این پیشنهاد هوایی هند در سانفرانسیسکو 10-16 در هفته طول می کشد، با خدمات بدون توقف از دهلی، بمبئی و بنگالورو.

همچنین بخوانید: تهدید دروغین «بمب در کیف» توسط مسافر پرواز مالزی از فرودگاه دهلی را به تاخیر انداخت

کمپبل ویلسون، مدیر عامل و مدیر عامل ایر ایندیا، در مورد این توسعه اظهار داشت: «از آنجایی که ایر ایندیا خود را تحت برنامه تحول Vihaan.AI دوباره اختراع می کند، افزودن فرکانس و بهبود اتصال از شهرهای بزرگ هند به مقاصد بین المللی بیشتر تمرکز اصلی است.

“این افزایش قابل توجه فراوانی در ایالات متحده و بریتانیا، و همچنین اضافه شدن جفت‌های شهری جدید و فضای داخلی کابین بهبود یافته، تنها 10 ماه پس از خرید ایر ایندیا توسط گروه تاتا صورت می‌گیرد. این نشانه روشنی از قصد ما و زودهنگام است. گام به سوی جاه طلبی بسیار بزرگتر.»

ایر ایندیا علاوه بر اجاره هواپیماهای جدید، در تلاش است تا هواپیماهای باریک و پهن پیکر موجود را به ناوگان عملیاتی خود بازگرداند. قبل از توسعه ای که در بالا توضیح داده شد، این خط هوایی قبلاً فرکانس افزایش یافته بین دهلی و ونکوور و همچنین اضافه شدن چندین سرویس محلی را فعال کرده بود.

با ورودی IANS

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما