ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا از قاضی می‌پرسد، محاکمه توییتر از 17 اکتبر آغاز می‌شود

دهلی نو: ایلان ماسک از قاضی خواسته است تا تاریخ محاکمه پنج روزه ای را تعیین کند تا در تاریخ 17 اکتبر آغاز شود، نه 10 اکتبر همانطور که شرکت توییتر درخواست کرده بود، تا پیشنهاد خود را برای صرف نظر از خرید 44 میلیارد دلاری خود از پلتفرم رسانه اجتماعی، توییتر، حل کند. گفت. سه شنبه به دادگاه

وکیل ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، گفت که او در حال نوشتن نامه است تا از قاضی بخواهد “بن بست را بشکند تا اجازه دهد همه چیز به سرعت پیش برود.” (همچنین بخوانید: Sensex، Nifty تقریباً 1٪ از ضرر سهام IT و بانکداری را کاهش داد)

توییتر از اظهار نظر خودداری کرد. (همچنین بخوانید: آیفون 12 با کاهش قیمت بزرگ در Flipkart Big Saving Days تخفیف می یابد، جزئیات را در اینجا ارائه دهید)

صدراعظم کاتلین مک کورمیک، قاضی ارشد دادگاه عالی دلاور، هفته گذشته دستور داد که در ماه اکتبر محاکمه شود، که وعده می دهد یکی از بزرگترین نبردهای حقوقی در وال استریت در سال های اخیر باشد. با این حال تعیین برنامه دقیق را به عهده طرفین گذاشتم.

ماسک، مدیر اجرایی سازنده خودروهای الکتریکی تسلا، در ماه فوریه درخواست آزمایشی کرد که به گفته او در زمان مورد نیاز برای انجام تحقیقات کامل درباره حساب‌های جعلی توییتر صرفه‌جویی می‌کند. او گفت که این شرکت شماره کاربران خود را نادرست معرفی کرده و در نتیجه توافقنامه ادغام را نقض کرده است که به او اجازه می دهد از آنجا خارج شود.

این شرکت که در ماه سپتامبر درخواست آزمایشی کرد، گفت که مشکل حساب جعلی باعث حواس پرتی می شود و شرایط معامله مستلزم پرداخت ماسک است.

نامه ماسک همچنین از قاضی خواسته است که به توییتر دستور دهد تا آنچه را که «اسناد ضروری» می‌خواند، فوراً ارائه کند، توییتر را ملزم کند تا تمام داده‌های اولیه را تا اول آگوست تولید کند و شرکت را ملزم کند که اسناد را ظرف 18 روز پس از درخواست ارائه کند.

ماسک توییتر را متهم کرد که از ارائه فوری اسنادی مانند دستورالعمل‌ها و سیاست‌های مربوط به حساب‌های کاربری فعال روزانه، هوش مصنوعی و «همه موارد موجود در اتاق داده» خودداری می‌کند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما