اینترنت سریع‌تر به آمریکا می‌آید – و دولت به زودی می‌داند کجا آن را بسازد

واشنگتن – طرح 42.5 میلیارد دلاری دولت برای گسترش خدمات اینترنت به جوامع محروم تقریباً 9 ماه پس از تصویب در یک الگوی تعلیق گیر کرده است، تا حد زیادی به این دلیل که مقامات هنوز نمی دانند که خلاءها باید کجا پر شوند.

طرح پهنای باند، بخشی از لایحه زیرساختی تریلیون دلاری که پرزیدنت بایدن نوامبر گذشته امضا کرد، می‌گوید تا زمانی که کمیسیون ارتباطات فدرال نقشه‌های جدیدی را که نشان می‌دهد خانه‌ها و مشاغل فاقد خدمات سریع هستند را تکمیل نکند، نمی‌توان برای بهبود خدمات هزینه کرد.

قانون‌گذاران خواستار نقشه‌های جدید شدند، زیرا داده‌های ناقص در برنامه‌های حمایتی قبلی باعث شد که پروژه‌های ساختمانی در سراسر کشور بر بسیاری از آمریکایی‌هایی که قرار بود به آنها خدمت کنند، غلبه کند. با این حال، مقامات هشدار می دهند که درست کردن نقشه ها زمان می برد.

آلن دیویدسون، رئیس دفتر وزارت بازرگانی که مسئول تخصیص بودجه پهنای باند است، گفت: «ما نیاز فوری را درک می کنیم که پهنای باند به سرعت در دسترس همه باشد. ما همچنین می دانیم که فقط یک گلوله در این مورد داشتیم و می خواهیم مطمئن شویم که این کار را به درستی انجام می دهیم.”

این می تواند به معنای تاخیر در گسترش خدمات برای افرادی باشد که مدت هاست با اینترنت کند دست و پنجه نرم می کنند.

ارائه دهندگان اینترنت از جمله AT&T یک شرکت ،

تی 1.27٪

منشور ارتباطات یک شرکت ،

CHTR 2.56٪

Comcast شرکت

CMCSA 1.52٪

و Verizon Communications یک شرکت

VZ 0.83٪

هنوز هیچ یک از بودجه پهنای باند برای قانون زیرساخت 2021 را در پیش بینی های مالی عمومی خود برای سال های آینده لحاظ نکرده است.

جان استانک، مدیرعامل AT&T در ماه جولای به تحلیلگران گفت: «نقشه‌ها تا کمی اواخر امسال از FCC منتشر نمی‌شوند، و تا زمانی که این اتفاق نیفتد، پول نمی‌تواند در سراسر کشور جریان داشته باشد.» کنفرانس تلفنی.

رندی کارلسون، شهردار هریس، مینه‌سوتا، می‌گوید که سرویس DSL او در دانلود فایل‌های بزرگ و تماس‌های ویدیویی مشکل دارد.

موضوع فراتر از آکادمیک است. مقامات ایالتی و محلی در سراسر کشور می گویند داده های اشتباه به تلاش ها برای اتصال جوامع آنها آسیب زده است.

رندی کارلسون، شهردار هریس، مینه سوتا، گفت که برخی از 1127 ساکن شهرش اینترنت مناسبی دارند، اما این خدمات در خارج از مرکز شهر رو به وخامت است.

در بلوک سرشماری آقای کارلسون، نقشه‌های کنونی FCC نشان داد که ارائه‌دهنده پهنای باند روستایی CenturyLink گزارش داده است که خدمات فیبر و خط مشترک دیجیتال یا DSL را با سرعت‌هایی که با تعریف کمیسیون از پهنای باند مطابقت دارد، ارائه می‌کند. او گفت در واقع، آن خط فیبر به خانه آقای کارلسون نمی رسد و سرویس DSL او با دانلود فایل های حجیم و تماس های ویدیویی مشکل دارد.

آقای کارلسون گفت: “شما به نوعی انتظار دارید که برخی از این اتفاقات عجیب و غریب در برنامه های دولتی رخ دهد.” اما وقتی مردم را تحت تأثیر قرار می دهد، مقابله با آن کمی دشوارتر می شود.»

در نهایت، بر اساس تحلیل وال استریت ژورنال، برنامه FCC 2020 که بالغ بر 9.2 میلیارد دلار در سراسر کشور برای پهنای باند اختصاص داده است، حدود 10 درصد از ساکنان هریس را واجد شرایط دریافت بودجه به حساب آورد.

Centurylinkو

سرزنش کردن 0.72٪

بخشی از فناوری های لومن یک شرکت ،

او گفت که سرویس فیبر را در بلوک سرشماری آقای کارلسون به اشتباه گزارش داده است و دلیل آن مشکل در ابزار نقشه برداری خودکار است. در مورد سرویس آهسته DSL آقای کارلسون، این شرکت گفت که ملزم است هر بلوک شمارشی را که سرعت مشخصی را ارائه می دهد، به جای سرعت موجود در هر سایت جداگانه گزارش کند.

سخنگوی Lumen گفت: “نقشه برداری پهنای باند علم کاملی نیست” و افزود که این شرکت از تلاش های نقشه برداری جدید FCC حمایت می کند و “به ارائه فیبر به جوامع بیشتری در مناطق خدماتی خود اختصاص دارد.”

یکی از سخنگویان FCC گفت که برنامه 2020 بر بهترین داده های موجود در آن زمان متکی است.

ایالات متحده مدتهاست که فاقد نقشه های خدمات پهنای باند قابل اعتماد بوده است. در سال 2018، زمانی که FCC نقشه‌های ملی پیشرفته‌ای را منتشر کرد، جسیکا روزنورسل – کمیسیونر و اکنون رئیس FCC – آدرس او را جستجو کرد. او در آن زمان گفت که نقشه خدماتی را که می‌دانست در دسترس نیست فهرست کرده است.

CenturyLink می گوید که سرویس فیبر نوری در مجتمع سرشماری رندی کارلسون در هریس، مینه سوتا را اشتباه گزارش کرده است.

کنگره در سال 2020 به FCC دستور داد تا سیستم قدیمی را بهبود بخشد، که به شدت به شرکت‌ها برای گزارش‌دهی خود در زمینه‌هایی که به آنها خدمت می‌کنند متکی بود. اما قانونگذاران تا اوایل سال 2021 بودجه ماموریت خود را تامین نکردند. سپس کمیته یک سال و نیم دیگر را صرف توسعه نقشه های جدید کرد. اختلاف بر سر یک پیمانکار نقشه برداری به تاخیر کمک کرد.

یکی از سخنگویان FCC گفت که پروژه نقشه یک “پروژه بی سابقه” بود که شامل حجم عظیمی از داده ها و موانع فنی بود.

این کمیسیون در اوایل ماه جاری اعلام کرد که نقشه‌های جدید را در اواسط نوامبر منتشر خواهد کرد، اما مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارها این فرصت را خواهند داشت تا هرگونه خطای درک شده را به چالش بکشند، اقدامی که انتظار می‌رود ماه‌ها به این فرآیند اضافه کند.

شرلی بلومفیلد، مدیر اجرایی NTCA، انجمن ارائه دهندگان پهنای باند روستایی، گفت: «نقشه ها بهتر خواهند بود، اما بار اول درست نیستند. “شاید در پایان سال 2023 زمانی که شما در مورد پول در حال بیرون آمدن صحبت می کنید.”

نقشه‌های جدید قرار است نقشه‌های قدیمی را با ثبت سرویس در یک سطح دقیق‌تر – مکان بر اساس مکان، به جای شمارش بلوک به بلوک، بهبود بخشند.

برای توسعه داده های مورد نیاز برای نقشه های جدید، کمیسیون ارتباطات فدرال قراردادی تا سقف 45 میلیون دلار با CostQuest Associates Inc امضا کرده است. ، یک شرکت مشاوره در سینسیناتی.

این شرکت از پایگاه‌های اطلاعاتی موجود از آدرس‌ها، بسته‌های مالیاتی، آثار ساختمانی و موارد دیگر استفاده کرد. کارمندان آن ده‌ها هزار تصویر ماهواره‌ای را ورق زدند، مکان‌های ساختمانی را که شبیه خانه‌ها و مشاغل بودند برچسب‌گذاری کردند و از این اطلاعات برای ایجاد الگوریتمی استفاده کردند که ساختمان‌های مشابه را در سراسر کشور شناسایی می‌کرد.

برخی از ساکنان هریس، مینه سوتا، اینترنت مناسبی دارند، اما خدمات در خارج از مرکز شهر رو به وخامت است.

CostQuest می گوید این فرآیند حدود 114 میلیون مکان ساختمانی را شناسایی کرده است که مشتریان ممکن است به خدمات پهنای باند بخواهند.

ارائه دهندگان خدمات اینترنتی باید تا اول سپتامبر گزارش هایی را به FCC ارسال کنند که نشان دهد به کدام سایت ها می توانند با سرعت بالا خدمات ارائه دهند.

اداره ملی ارتباطات و اطلاعات وزارت بازرگانی بودجه ای را بر اساس نقشه تعداد سایت های سرویس دهی نشده FCC به هر ایالت اختصاص خواهد داد. آقای دیویدسون گفت که انتظار دارد نقشه‌ها در نیمه اول سال 2023 پس از پایان یافتن چالش برای این کار آماده شوند.

او گفت: «ما می‌خواهیم مطمئن شویم که آنها فرصتی برای ضربه زدن به لاستیک‌ها بر روی نقشه‌ها دارند و مطمئن شویم که چالش‌هایی که با آن روبرو هستند شنیده می‌شوند.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

دسترسی پهنای باند چگونه بر جامعه شما تأثیر می گذارد؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

چندین ایالت در حال توسعه برنامه هایی برای چگونگی خرج کردن سهم 42.5 میلیارد دلاری خود هستند. آقای دیویدسون خاطرنشان کرد که برنامه های کوچکتر پهنای باند فدرال منتظر نقشه نیستند و در حال توزیع بودجه هستند یا به زودی شروع خواهند شد.

برخی از مقامات ایالتی می گویند نگران هستند که نقشه های جدید همان مشکل نقشه های قدیمی را داشته باشند: ارائه دهندگان تصویری گلگون از منطقه خدماتی خود گزارش می دهند که با واقعیت روی زمین مطابقت ندارد.

کریستن هالکیست، مدیر دفتر پهنای باند ورمونت، خاطرنشان کرد که برخی از ارائه دهندگان از فناوری بی سیم استفاده می کنند که می تواند تحت تأثیر متغیرهایی مانند شاخ و برگ باشد.

او پرسید: «آیا در طول فصل پاییز، زمانی که برگ‌ها از درختان دور هستند، سرعت می‌گیرند و می‌گویند: «اوه، بله، این را پوشاندم».

جیم استگمن، مدیر عامل CostQuest، گفت که این شرکت دائماً داده‌های خود را به‌روزرسانی می‌کند و بازخوردها را نیز شامل می‌شود.

او گفت: “در داده هایی که ما داریم هیچ چیز کاملی وجود ندارد.” “به مرور زمان بهتر خواهید شد.”

برنامه FCC در سال 2020 که 9.2 میلیارد دلار در سراسر کشور برای پهنای باند اختصاص داده بود، حدود 10٪ از ساکنان هریس را واجد شرایط دریافت بودجه می دانست.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]، درو فیتزجرالد در [email protected] و آنتونی دباروس در [email protected]

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق حفظ شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما