اینتر 2-0 اسپازیا; تخته گاز در بالای جدول

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، اینتر پس از نمایشی درخشان در هفته گذشته و صدرنشینی در جدول سری آ، امشب در هفته پانزدهم این مسابقات میزبان اسپاسیا زیاد بود که با پیروزی به پایان رسید. بازی 2-0. سیمون اینزاگی کارش را تمام کرد.

همانطور که انتظار می رفت، اینتر از ابتدا توپ را در اختیار داشت، اما تا نیمه اول و نراتزوری در دقیقه 26 نتوانست موقعیت قابل توجهی روی دروازه اسپتسیا ایجاد کند. جایی که ضربه لائوتارو مارتینز از کنار دروازه اسپتس به بیرون رفت.

در دقیقه 29، دنزل دامفریس از جناح راست ضربه محکمی به سمت دروازه حریف فرستاد که پاسخ دروازه بان اسپتسیا برگشت خورد.

در نهایت در دقیقه 36 با حمله اینتر به گل رسید. شوت پایانی روبرتو گالاردینی به همراه یک همکاری زیبا بین بازیکنان، نتیجه را 1-0 کرد.

در ادامه نیمه اول، اینتر توپ و میدان را کنترل کرد و کار را کنترل کرد تا هر دو تیم با نتیجه یک بر صفر به رختکن بروند.

اینتر در اواخر نیمه دوم حمله را آغاز کرد و در دقیقه 52 می توانست اختلاف را به 2 گل برساند، اما ضربه خواکین کورئا متاسفانه به دروازه نراتزوری رسید.

در دقیقه 54 اینتر همچنان می توانست به گل برسد اما این بار ضربه هاکان چالانائولو توسط دروازه بان اسپتسیا دفع شد. با این حال دو دقیقه بعد بالاخره اینتر موفق به زدن گل دوم شد. خطای هندی اسپزیا روی مدافع باعث شد تا داور به نقطه پنالتی اشاره کند و لائوتارو مارتینز پشت توپ ایستاد تا نتیجه 2-0 شود.

در دقیقه 61، اینتر به گل سوم رسید، اما هاکان چالهان اوغلو در بازی تک به تک با دروازه بان اسپتسیا، بازی را با تساوی 2-0 تعقیب کرد.

با پیشرفت بازی اوضاع کمی متعادل شد و اسپتزیا نیز به سمت دروازه اینتر هجوم برد، اما در نهایت دیدار دو تیم با تساوی 2-0 به پایان رسید و شاگردان سیمون اینزاگی یک قدم به جلو رفتند. در بالای جدول.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما