اینتر 3 – 2 ناپولی; نراتزوری اکنون مدعی است

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، در هفته ای که میلان به فیورنتینا باخت، اینتر شکست مقابل ناپولی را به برتری تبدیل کرد و فاصله خود از بالای جدول را به 4 امتیاز کاهش داد.

اینتر شروع خوبی داشت و در یکی دو نیمه فرصت گلزنی داشت اما ناپولی گل اول را به ثمر رساند. پس از اشتباه نیکو بارلا در خط میانی، لورنزو اینسینی در دقیقه 16 با پاس محکم زیلنسکی اولین گل ناپولی را به ثمر رساند.

اما لحظاتی بعد و پس از بررسی صحنه، اینتر صاحب یک ضربه پنالتی شد. هاکان الله هان غولو ستاره ترک اینتر پشت توپ بود و با یک ضربه زمینی دقیق گل اول تیمش را به ثمر رساند.

نیکو بارلا در تلاش برای جبران اشتباهش روی گل اول در سمت راست محوطه جریمه حریف قرار گرفت و می توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند اما ضربه محکم او با واکنش دیدنی اوسپینا همراه شد.

اما اینتر در اواخر نیمه اول گل دوم را به ثمر رساند. ارسال چاوان اوغلو از سمت چپ با ضربه سر ایوان پریشیچ از زاویه ای سخت وارد دروازه شد و علیرغم تلاش اوسپینا توپ وارد دروازه شد و اینتر را 1-2 پیش انداخت.

در دقیقه اول نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و سپس اینتر گل سوم را به ثمر رساند. روی پاس خواکین کوریا در سمت راست، لوتارو مارتینز با زدن گل سوم حتی پس از هشت بازی طلسم گل نزدن را شکست.

اما در ادامه تلاش کرد تا آن را جبران کند و در دقیقه 77 گلی را که خورده بود تکمیل کرد. دنیس مرتنز پشت محوطه جریمه اینتر جای گرفت و بدون توقف در گوشه دروازه و زدن ضربه ای زیبا گل دوم ناپولی را به ثمر رساند.

زیلنسکی در دقیقه 82 فرصت بسیار خوبی برای زدن گل سوم ناپولی داشت اما ضربه او به دروازه سامیر هاندنوویچ نزدیک شد. در وقت اضافه، ناپولی نزدیک بود به تساوی برسد اما هاندنوویچ ضربه سر ماریو هندی را شگفت زده کرد. در آخرین ثانیه ضربه مرتنز به آسمان برخورد کرد و در این دیدار مهیج اینتر با نتیجه 2-3 ناپولی را شکست داد.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما