اینتل: میلیون ها قوس گرافیکی در هر سال

[ad_1]

بازار اپراتورهای گرافیک کامپیوتری در نتیجه بحران در وضعیت وخیمی قرار دارد.

این مشکلات گیمرها و صنعت بازی را با دردسرهای زیادی آزار می‌داد: کارت‌های گرافیک در بازار کمیاب بودند و در صورت وجود، با قیمت‌های نجومی فروخته می‌شدند.

در این زمینه، اینتل با معرفی Graphic Arche Arche Alchemist دست در دست هم داد تا با روزها رقابت کند و Anvidia وارد صنعت بازی شد. این شرکت بارها اعلام کرده است که اولین طراحان Arc Graphic را در سه ماهه اول (زمستان 3) راه اندازی خواهد کرد.

با توجه به بحران فعلی، بحران فعلی رو به بهبود است و قیمت ها رو به کاهش است، برخی از آنها امیدی ندارند و فکر نمی کنند این بهبود ادامه پیدا کند. در همان زمان، مجله PCGamer نامه هایی را به Pat Glissinger، مدیر عامل اینتل ارسال کرد و از او خواست تا در این روزهای سیاه به گیمرها کمک کند:

پت عزیز،

میتونم باهات تماس بگیرم این نامه را با ناامیدی می نویسم. ما، جامعه کامپیوتر، با مشکلات جدی مواجه هستیم و فکر می کنم تنها یک نفر می تواند به ما در عبور از این وضعیت کمک کند. فعلا سرنوشت گیمرهای رایانه ای را آنویدیا و ایامدی رقم می زنند. ورود اینتل به بازار امید زیادی را برای گیمرهای حوزه گرافیک ایجاد کرده است. راستش من خیلی بهت نیاز دارم

معلوم شده است که گیمرها پاسخی از سوی اینتل پیدا کرده اند. هدفش یافتن راهی برای ارائه میلیون ها کارت گرافیک و گرافیک به گیمرها در هر سال است. این ادعا می تواند نشان دهنده شرایط مناسب برای ارائه گرافیک Arc Intel در مقایسه با سایر سازندگان باشد.

  توییت راجا class=

نظر شما در مورد نظرات اینتل در مورد مشکل کمبود کارتریج گرافیکی چیست؟

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما