اینزاگی: باید بالای سر رئال مادرید باشیم

[ad_1]

کد خبر: 1794740/42

زمان: 09:38
1400/09/07

هدیه: 1078

سیمونه اینزاگی سرمربی اینتر تاکید کرد که بازیکنانی در ترکیب خود دارد.

به گزارش “ورزش سه”، اینتر شب گذشته در ونیز به میدان رفت و با دو گل پیروز شد. سیمون اینزاگی از عملکرد تیمش در این دیدار راضی بود و تاکید کرد که هدف این تیم برتری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و بالاتر از رئال مادرید است.

ما در این فصل وضعیت خوبی داریم. این سومین بازی ما در شش روز گذشته بود، اما شخصیت بزرگی از خود نشان دادیم و فوتبال خوبی ارائه کردیم. ایتالیا گل دوم را زدیم، چون ونیز یکی از تیم های شگفت انگیز فصل بود و ما اینتر هستیم و باید بازی را زود تمام می کردیم، اما در این شرایط خوشحالیم که دوباره سه امتیاز را به دست آوردیم.

اینتر قهرمان ایتالیا شد و برخی فکر می کردند این فصل سال اینتر است و تمرکز همه روی نجات مالی باشگاه بود، اما من اینجا در باشگاهی هستم که در همه شرایط از من حمایت می کند و بازیکنان بزرگی دارم.

ما بازیکنان مناسبی را برای این پروژه استخدام کردیم. حالا به مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا رسیده ایم که اولین گل ما بود. این هفته با هدف کسب رتبه اول گروه به مصاف رئال مادرید می رویم.

از اینزاگی پرسیده شد که آیا در پیش فصل به بازیکنان گفته بود که می خواهد ثابت کند بدون روملو لوکاکو و اشرف حکیمی می توانند قهرمان شوند. او پاسخ داد: نیازی به گفتن نیست. من بازیکنان بزرگی تربیت می کنم که همگی انسان های فوق العاده ای هستند. البته کریستین اریکسون اواخر سال گذشته عالی بود و ما بدون او بازی خواهیم کرد. “این روند رو به رشدی است. ما بازیکنانی را جذب کرده ایم تا با ایده های فوتبالی خود مطابقت داشته باشند و ادامه می دهیم.”

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما