اینستاگرام در حال آزمایش پشتیبانی از موسیقی در پست های اصلی – زومیت است

[ad_1]

سال‌هاست که اینستاگرام به کاربرانی که در مناطق متا پشتیبانی می‌شوند اجازه می‌دهد تا موسیقی را به استوری‌های خود اضافه کنند. داستان ها دارای کاتالوگی از میلیون ها آهنگ در ژانرهای مختلف هستند که به کاربران این امکان را می دهد که هر کدام فقط چند ثانیه را صرف تصاویر و ویدیوهایی کنند که 24 ساعت طول می کشد. در نهایت، با معرفی ویژگی ریلی (نسخه رقیب TickTock)، پشتیبانی اینستاگرام از موسیقی گسترش یافت. این شرکت در حال حاضر در حال آزمایش این ویژگی بر روی تعداد محدودی پست فید است.

به گفته توسعه دهندگان xda، این ویژگی در حال حاضر توسط درصد کمی از افراد در حال آزمایش است. کاربران در هند و سایر کشورهای نامشخص ویژگی جدیدی از این شبکه اجتماعی دریافت کرده اند. اگر یکی از کاربران منطقه انتخابی هستید، وقتی می خواهید پستی را منتشر کنید، منوی جدیدی برای انتخاب موسیقی دریافت خواهید کرد. سپس می توانید چند ثانیه به آهنگ خاصی که در پست خود دوست دارید اضافه کنید. در واقع کارایی این ویژگی مشابه Story و Rails است اما این بار در پست اصلی فید می بینیم.

امکان اضافه کردن موزیک به اینستاگرام

مقالات مرتبط:

Rails، مانند TickTock، به کاربران اجازه می دهد تا پست های ارسال شده با قطعات خاص موسیقی را مشاهده کنند. به این ترتیب، مردم می‌توانند در ساخت ویدیوهای کوتاه خود خلاق باشند و سایر کاربران می‌توانند تماشا کنند و لذت ببرند. اکنون که قابلیت افزودن موسیقی به پست اصلی رسیده است، کاربران می توانند پست های عمومی مشابهی که ملودی خاصی دارند را مشاهده کنند. همچنین در کنار پست ها دکمه Use Audio وجود دارد و به راحتی می توانید به موسیقی از ویدیوی کاربر دیگر در پست خود دسترسی داشته باشید.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی ویژگی های دیگری از جمله احراز هویت کاربر است که در حال حاضر هیچ عملکرد خاصی ندارند. هنوز مشخص نیست که چه زمانی امکان افزودن موسیقی به پست اصلی در دسترس کاربران سایر مناطق قرار خواهد گرفت. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که به طور کلی ممکن است این قابلیت از مرحله آزمایشی عبور نکند و هرگز در دسترس عموم قرار نگیرد.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما