این بزرگترین شعار فوتبال اروپا بود (عکس)

[ad_1]

کد خبر: 1794287/52

زمان: 13:20
1400/09/04

هدیه: 25787

قیاس اسپالتی با صدام حسین;

اسپارتاک مسکو پس از پیروزی شب گذشته مقابل ناپولی، پس از پایان بازی به تهدید سرمربی ایتالیایی پاسخ داد.

هفته پنجم لیگ اروپا شب گذشته با دیداری آغاز شد که اسپارتاک مسکو در خانه میزبان ناپولی صدرنشین سری آ بود. این دیدار با نتیجه 2-1 به سود تیم روسیه به پایان رسید.

اسپارتاک مسکو شب گذشته با هفت پیروزی مقابل ناپولی هفت امتیازی شد و با تفاضل گل مقابل تیم ایتالیا صدرنشین گروه شد. همچنین با این شکست، صعود شاگردان لوسیانو اسپالتی به دور بعد سخت خواهد بود چرا که لژیا ورشو و لسترسیتی دو تیم امشب مقابل هم به ترتیب با شش و پنج امتیاز به صعود امیدوارند.

اما تیم روسیه موفق شد ناپولی را شکست دهد که در بازی رفت مقابل تیم ایتالیا نیز پیروز شد. در واقع ناپولی در این گروه دو شکست داشت که هر دو شکست مقابل اسپارتاک مسکو ثبت شد.

این مسابقه بین دو تیم بود، اما بحثی نبود، زیرا بعد از پایان بازی شکست تیم شما باعث شد اسپلاتی خشمگین بزرگی با حریف روبرو شود و “ما شما را در مسکو ملاقات خواهیم کرد.”
در واقع سرمربی ناپولی با اشاره به اینکه اسپارتاک در شهر خود مسکو را شکست می دهد واکنش نشان داد اما شب گذشته ناپولی بار دیگر کار خود را به رقیب روسی از دست داد. این اتفاق بار دیگر خشم اسپالتی را برانگیخت و او پس از پایان بازی دستی به سرمربی حریف نزد.

در همین راستا اسپارتاک مسکو واکنش جالبی به این موضوع نشان داده و با انتشار ویدئویی از صحبت های اسپلاتی و نتیجه بازی برگشت، کری را برای سرمربی ایتالیایی فراخوانده و به نوعی کنایه زده است. به او. اسپارتاک مسکو در این ویدئو نوشت: «خانم ها و آقایان، ما آن را گرفتیم.

جالب اینجاست که این جمله معروف قبلا توسط سیاستمدار آمریکایی پل برمر بیان شده بود. وقتی بالاخره صدام حسین را پیدا کردند و او را دستگیر کردند. گزیده ای کوتاه از این ویدئو نیز در توییت اسپارتاک مسکو دیده می شود که شاید شعار اسپلاتی را بیش از پیش سنگین کرده باشد.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم