این سطل زباله 10 دلاری باعث شد تا ماشین من کمتر منزجر کننده باشد

یک اعتراف شرم آور دارم: با ماشینم مثل سطل زباله رفتار می کردم.

هر چیزی که می توانست در یک سوبارو کراس استروک ضربه خورده سقوط کند و به پای سرنشین جلو بکوبد، من این کار را می کردم. رسیدهای چروکیده، بسته‌بندی‌های فست فود بسته‌بندی شده، فنجان‌های خالی پلاستیکی قهوه، حتی دستمال‌های کاغذی – ماشینم خیلی بی‌رحم بود، اما از تلاشی که تصور می‌کردم برای تمیز نگه داشتن ماشینم لازم است اذیت نشدم. (به خصوص که این ماشین با بیش از 150000 مایل مسافت و چراغ چک موتور که به نظر می رسد همیشه روشن است، باعث شد احساس منظمی در مکانیک داشته باشم.)

اما بعد سطل زباله ماشینم را با یک سوبارو کراس ترک تمیز و براق که هنوز بوی نو می دهد عوض کردم. نمی توانستم خودم را مجبور کنم که آن را با زباله خراب کنم. چیزی باید پیشنهاد می شد – من باید این بار بهتر از ماشینم مراقبت می کردم، به خصوص به این دلیل که به عنوان اجاره، از نظر فنی مال من نیست.

وارد کنید: سطل زباله ماشین. ( زباله می توان؟)

می توانید سطل زباله 10 دلاری را با درب 2 گالنی در پشتی صندلی، در پای صندلی سرنشین جلو یا پشت کنسول میانی آویزان کنید. همچنین ضد نشت است – برای فنجان های قهوه تقریباً خالی اما نه کاملاً خالی بسیار مهم است. اما مهم‌تر از همه، سطل زباله می‌تواند مکانی مناسب برای نگهداری آسان زباله‌ها در حین حرکت فراهم کند – و اغراق نیست اگر بگوییم اکنون که یک سطل زباله دارم، فرد بهتر و تمیزتری هستم.

رویاهای من را خراب کن

من قبل از اینکه در سطل زباله ماشین هوتور ماهیگیری کنم، نزدیک به ده گزینه را بررسی کردم. نه تنها هزاران نقد مثبت و یک کلاه لاستیکی برای پنهان کردن آشفتگی های موجود داشت، بلکه فقط حدود 10 دلار بود که آن را به گزینه ای کم خطر و مقرون به صرفه تبدیل کرد. پس از سفارش، آنقدر در مورد آینده‌ام به‌عنوان یک فرد مرتب هیجان‌زده بودم که تقریباً هر ساعت درب ورودی را از پنجره تحویل برنامه‌ریزی‌ام چک می‌کردم – اگرچه هنوز مطمئن نبودم که از نظر کیفیت، از چنین جعبه ارزان‌قیمتی چه انتظاری داشته باشم.

بنابراین وقتی هوتور بالاخره وارد شد، من از یک کاسه با طراحی خوب و متفکرانه شگفت زده شدم. این سطل زباله با فضای داخلی وینیل ضدآب و درب زیپ‌دار، می‌تواند من را به یاد کیسه‌های ناهار عایق‌شده بیاندازد – اگر کیسه‌های ناهار دارای سوراخی در بالای آن با درب لاستیکی بودند (و سطل زباله را داخل آن پر می‌کردید). این پانل‌های تمیز کردن آسان، زباله‌ها را در زیر آب نگه می‌دارند و در معرض دید قرار نمی‌گیرند و در عین حال به شما دسترسی کافی برای پرتاب کردن بدون نیاز به استفاده از زیپ را می‌دهند.

بند قابل تنظیم سطل زباله نصب آن را در هر نوع وسیله نقلیه ای آسان می کند. من انتخاب کردم که نوار را دور درپوش کنسول وسط خود ببندم تا بتوان سطل زباله را مستقیماً پشت کنسول صندلی عقب آویزان کرد، اما این روش شامل بستن درپوش به نوار است و این ممکن است کنسول را دشوارتر (اما نه غیرممکن) کند. بستن.

اگر می‌خواهید درب نوار را نبندید، می‌توانید کل کنسول را محاصره کنید، اما ناظر ویرایشگر جاشوا لیون، که هوتور را در مینی‌ون خود نیز آزمایش کرد، متوجه شد که نوارها هنگام امتحان این روش لیز خوردند. او همچنین به اندازه کافی خوش شانس است که کنسول میانی را روی تسمه ها قفل کرده و آنها را در جای خود محکم می کند.

آویزان کردن سطل زباله از کنسول مرکزی راه خوبی برای نگه داشتن آن است، اما ممکن است مجبور شوید از گیره برای بستن درب آن استفاده کنید. عکس: الیسا سانسی

این شرکت مانند برخی از افرادی که Hotor را در آمازون بررسی کرده اند، پیشنهادهای استخدام بیشتری ارائه می دهد. برخی از افراد دوست دارند قاب را از پشت پشتی صندلی سرنشین آویزان کنند، در حالی که برخی دیگر دسته را به گیربکس وصل می کنند تا بتواند در پای صندلی سرنشین جلو بنشیند.

جایی که در نهایت زباله های خود را قرار می دهید، بستگی به این دارد که چه چیزی برای شما و ماشین شما مفید است. اما مهمترین چیز این است که مکانی را بیابید که هنگام رانندگی ایمن و به راحتی قابل دسترسی باشد – نگه داشتن چشم به جاده و نگه داشتن دست روی فرمان کلیدی است. من و جاشوا متوجه شدیم که آویزان کردن قاب از پشت کنسول مرکزی این کار را آسان می کند. برای مثال، وقتی من با قبض تاکو بل چین خورده خود در دست از ماشین دور می شوم، تنها کاری که باید انجام دهم این است که برگردم و آن را در قوطی قرار دهم.

سطل زباله مستطیلی تاشو دارای نکات اضافی زیادی است که استفاده از آن را به یک تجربه لذت بخش تبدیل می کند، مانند بند قابل تنظیم برای نصب آسان، گیره های مغناطیسی قرار گرفته در نزدیکی درب سطل برای نگه داشتن کیسه های زباله و سه جیب مشبک خارجی برای اضافه کردن ذخیره سازی. Hotor در هفت رنگ، از جمله صورتی هزاره و بیشتر از استتار عرضه می شود. من رنگ مشکی را دریافت کردم که با فضای داخلی ماشینم مطابقت دارد، اما افرادی که به دنبال چیزی کمی جسورتر هستند گزینه های متعددی دارند.

این سطل زباله به قدری راحت است که در حین انجام آن حتی متوجه نمی شوم که دارم آن را مرتب می کنم. Hotor به قدری خوب طراحی شده است که من حتی متوجه آن نمی شوم و این امر حفظ نظم در ماشین من را بی نهایت آسان می کند.

کاسه 2 گالن می تواند زباله های زیادی را در خود جای دهد و از آنجایی که من معمولاً تنها شخصی در ماشینم هستم، می توانم حدود دو ماه قبل از تعویض کیسه بروم. این مخصوصاً برای هرکسی مثل من که فقط می‌داند با تعویض هفتگی کیف همراه نخواهد بود عالی است. (نگران نباشید: من هرگز چیزی را بیرون نمی اندازم که باعث ایجاد بوی بدی در آن شود.)

Hotor همچنین یک چیز کوچک همه کاره است – نه تنها یک سطل زباله است، بلکه از این ظرف ضد نشتی می توان به عنوان خنک کننده ماشین در سفرهای طولانی یا به عنوان مکانی مفید برای نگهداری کیت کمک های اولیه، خوراکی ها یا اسباب بازی ها استفاده کرد. بچه ها سرشان شلوغ است. نمی‌توانم ببینم که از آن برای چیز دیگری غیر از زباله استفاده می‌کنم، اما خوب است بدانم در صورت نیاز می‌توانم.

از سطل زباله خود حداکثر استفاده را ببرید

سبد زباله HOTOR را می توان مستقیماً پشت کنسول وسط در صندلی عقب آویزان کرد.
عکس: الیسا سانسی
  • مگر اینکه قصد دارید سطل زباله را زیاد خالی کنید، از آن برای ضایعات مواد غذایی فاسد شدنی استفاده نکنید. من با خودم صادق هستم: ممکن است این کار را انجام دهم می خواهد من کسی هستم که هر آخر هفته زباله ها را می ریزد، اما من صبح همان که تا زمانی که غذا پوسیده شود و ماشین به ناچار بوی بدی بدهد، کیف را رها می کند. علاوه بر این، بخشی از دلیل کارکرد این سطل زباله این است که لزوماً مجبور نیستید آن را مرتباً تمیز کنید.
  • هر چیزی را که فضای زیادی اشغال می کند دور نریزید. اگر کیسه خیلی سریع پر شود، در خطر از دست دادن تعمیر و نگهداری هستید. یک واکنش زنجیره‌ای می‌تواند به سرعت شروع شود—شخصاً، سوبارو کراس‌ترک من از خودرو به محل دفن زباله تبدیل می‌شود.
  • کیسه های زباله را برای نگهداری ذخیره کنید و از تمام شدن آن جلوگیری کنید. تقاضای بیش از حد برای کیسه ها (مانند زمانی که 100 بسته کیسه زباله 2 گالنی خریدم) برای نگهداری در ماشین خود راه خوبی برای اطمینان از اینکه هرگز جایگزین های جایگزین ندارید، است. و منظورم به معنای واقعی کلمه – این 100 بسته است که مطمئناً از یک اجاره بیشتر دوام می آورند. من مطمئن هستم که می توانید کیسه خواربار پلاستیکی مورد نظر را جایگزین کنید، اما کیسه ای که متناسب با ابعاد جعبه باشد، در واقع استفاده از آن آسان تر (و کمتر خسته کننده) است.
  • کیسه های زباله اضافی، دستمال های تمیز کننده و موارد دیگر را در جیب های توری بیرونی قوطی نگهداری کنید. من شخصاً جیب ها را با کیسه های زباله اضافی ذخیره می کنم. اگر این کار را نکنم، زمان زیادی طول می کشد تا جایگزینی پیدا کنم تمام مسیر پس از تعویض کیسه در داخل خانه، بنابراین طبیعتاً از سطل زباله بدون کیسه استفاده می کنم، که تنها زمانی که زمان تمیز کردن آن فرا می رسد منجر به سردرد دیگری می شود. اما جیب های توری می توانند هر چیزی را که می خواهید در دست داشته باشید در خود جای دهد.

سطل زباله ماشین هوتور گران ترین 10 دلاری است که در مدت زمان طولانی خرج کرده ام. هر جعبه زباله ماشینی می‌توانست به من کمک کند تا تمایلات بی‌ملاحظه‌ام را کنترل کنم، اما این یکی به‌ویژه می‌تواند آنقدر آسان برای استفاده باشد که در واقع من را مسئول می‌کند. من واقعاً به آن نیاز داشتم، و همینطور ماشین من.

این مقاله توسط بن فرومین ویرایش شده است.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما