این نمایش بازسازی خانه می خواهد شما بخوابید

تا آنجایی که بهبود خانه پیش می رود، اتاق های جنسی معمولاً سرمایه گذاری مالی هوشمندانه ای نیستند. کدام خریدار آینده می‌خواهد با ماشین مخصوص بزرگسالان شخص دیگری کاری انجام دهد؟

اما ملاحظات عملی باعث نشده است که برودی دنجر، مدیر هنرمند در روز و رقصنده بورلسک در شب، در نمایش جدید بازسازی خانه نتفلیکس، “چگونه یک اتاق جنسی بسازیم” که در 8 ژوئیه نمایش داده شد، شرکت نکند.

ام ایکس گفت: «نکته مورد علاقه من در مورد پیر شدن این است که دیگر به آنچه فکر می کنند اهمیتی ندهم. دنجر، 31 ساله، و مادرش، که یک مشاور املاک و مستغلات است، اکیداً توصیه کردند که چنین سرمایه‌گذاری ویژه‌ای را آغاز نکنید. “شما کسانی هستید که اکنون در آن زندگی می کنید.”

مخلوط کردن. دنجر که با شریک زندگی خود بتی بلادونا 40 ساله که او نیز یک هنرمند طنز است در دنور زندگی می کند، بخشی از زیرزمین 800 فوت مربعی خود را به یک اتاق رختکن کلاسیک به سبک هالیوودی با وان حمام بزرگ در وسط اتاق تبدیل کرد. اتاق، همراه با یک تئاتر کوچک و آمفی تئاتر.

این زوج که نام هنری خود را به صورت اجتماعی استفاده می کنند و در این مقاله می گویند اکنون اتاق مورد علاقه آنها در خانه است. در روز شکرگزاری، آنها یک مهمانی 10 نفره را در آنجا برگزار کردند. مهمانان با صرف غذا در اتاقی با دستگیره‌های در به شکل زنان برهنه تحت تأثیر قرار گرفتند. MX: “من دوست دارم فکر کنم حسادت زیادی وجود دارد.” خطر گفت.

حداقل کنجکاوی وجود داشت. خانم بلادونا که در مهمان‌نوازی کار می‌کند، مهمان‌ها را به یاد آورد که «اسباب‌بازی‌های جنسی روی دیوار بازی می‌کردند».

او گفت: «شب عالی بود و فکر می‌کنم به خاطر اتاقی بود که عنصر عشق را اضافه کرد.

«چگونه یک اتاق جنسی بسازیم» ده‌ها زوج را دنبال می‌کند که اتاق‌خواب‌ها، زیرزمین‌ها و اتاق‌های اضافی را به فضاهایی تبدیل می‌کنند که می‌توانند دوباره صمیمیت خود را کشف کنند و در خیالات جنسی افراط کنند. میزبان، یک طراح بریتانیایی مو سفید به نام ملانی رز، مشتریانش را با یک کیف دستی پر از چرم، دستبند و اسباب بازی های دیگر نوازش می کند و آنها را تشویق می کند تا اتاق بازی “پنجاه سایه خاکستری” خود را تصور کنند.

خانم رز که در لس آنجلس زندگی می‌کند، به عنوان مری پاپینز در اتاق‌های جنسی شهرت پیدا کرده است. (برای کسانی که به دنبال تعبیرهای تعبیری هستند، او آنها را “فضاهای مقدس” یا “اتاق های خیالی” نیز می نامد). بنابراین افزودنی آشکار به مجموعه نتفلیکس است. شبکه پخش با نمایش هایی مانند «با ویرایش خانگی سازماندهی شده باش» و «چشم کوییر»، دو نمایشی که سعی در حل مشکلات شخصی با راه حل های عملی دارند، به سمت محدود کردن جایگاه خودمراقبتی به ژانر بهبود خانه حرکت کرده است. “چگونه یک اتاق جنسی بسازیم” تکرار بعدی این مفهوم است. خانم رز صاحبان خانه را در مورد صمیمی ترین فانتزی هایشان سوال می کند و آنها را تشویق می کند تا از تغییراتی در طراحی استفاده کنند که هیچ کس را به جز دو نفری که جلوی او نشسته اند راضی نمی کند.

نتیجه نمایشی است که با اسکریپت HGTV مطابقت دارد، اما با کمی پیچش. مهمانان یک چالش طراحی را ارائه می دهند و خانم رز برای حل آن تصمیم می گیرد. پیشنهاد در مشکلات چکش سنگین، قیچی و لوله کشی کم ندارد. تابلوهای دید پر از نقاشی‌های روان، نمایش‌ها، و توضیحات کاغذ دیواری طرح‌دار و کاشی‌های دوش وجود دارد. یک پیمانکار شطرنجی خوب به نام مایک آماده است تا پایه های جدید پا را روی تخت آزمایش کند. همه چیز با یک افشاگری بزرگ و اشک به پایان می رسد زیرا این زوج خوشبخت از تغییر چهره لذت می برند.

یکی از مهمانان پس از کاوش در پناهگاه چرمی جدید خود، نئونی با نیمکت کتک کاری و صلیب بردگی، که از طریق پلکانی مخفی در زیر تخته‌های کف با این اخطار مزین شده است، گفت: «ما از این اتاق به خوبی استفاده خواهیم کرد.» «مراقب باشید: بزرگسالان در بازی.”

شعاری در قلب این نوع بازسازی خانه قرار دارد: بهبودها نه تنها باید زندگی شما، بلکه ارزش دارایی شما را بهبود بخشند. آشپزخانه و حمام باید با در نظر گرفتن صاحب خانه آینده طراحی شوند، کسی که حاضر است مبلغ زیادی را برای فضای اینستاگرام بپردازد.

“چگونه یک اتاق جنسی بسازیم” عقاید را به چالش می کشد. خانه باز را فراموش کنید، این در مورد اتفاقاتی است که پشت درهای بسته رخ می دهد. به جای اینکه با یک سینک مزرعه و لامپ های ادیسون به پایان برسانید، می توانید زوج ها را روی یک مبل پرزدار پراکنده کنید، پاهایشان را بالای هم آویزان کرده و برای زندگی عاشقانه خود که به تازگی بهبود یافته، میل کنند. می توانید اتاق هایی با آینه های کف تا سقف و زنجیر آویزان از سقف داشته باشید. برخلاف زوج‌های ناشناس و قابل تعویضی که معمولاً در برنامه‌های بهبود خانه می‌بینید، این زوج‌ها همه چیز را از بین می‌برند و جزئیاتی را درباره زندگی‌شان فاش می‌کنند که بیشتر مردم با دوستان نزدیک خود به اشتراک نمی‌گذارند، چه برسد به مخاطبان.

اتاق های جنسی به خصوص ارزان نیستند. رز تخمین زد که بازسازی در این نمایشگاه بین 30000 تا 70000 دلار بود، اگرچه صاحبان خانه این هزینه را پرداخت نکردند. (شرکت تولید High Noon Entertainment، هزینه کار را پرداخت کرد.) برخی از بازسازی هایی که توسط خانم رز به صورت خصوصی انجام شده است، بیش از 200000 دلار هزینه دارد. اما او آن را یک سرمایه گذاری ارزشمند می داند.

خانم رز به من گفت که اتاق خواب “قطعا باید مکان شماره یک” باشد که صاحبان خانه آن را بازسازی می کنند. “چون اینجا جایی است که ما به عنوان یک زوج و شریک با هم می خوابیم، جایی که رابطه جنسی داریم. از اینجا است که خانواده خود را شروع می کنیم. پس چرا آن را عاشقانه تر نکنیم؟”

شنیکا و متیو کارتر دیدند که پروژه بازسازی آنها می تواند ازدواج آنها را نجات دهد – یک نمایش سخت برای بهبود خانه. کارتر، 41 ساله، مدیر اجرایی لیگ شهری دنور، گفت: “عشق وجود داشت، شکی نبود.” ما نتوانستیم بفهمیم چه چیزی باعث عدم صمیمیت شده است.»

این زوج که این خانه پنج خوابه را در سال 2019 خریداری کردند، پیشرفت‌های عمده‌ای انجام دادند – بازسازی زیرزمین، سفارشی‌سازی عرشه و به‌روزرسانی حیاط خلوت. خانم کارتر گفت: «ما همه این چیزها را برای بچه ها درست می کردیم. ما هر کاری که بتوانیم تصور کنیم انجام داده‌ایم تا احساس کنیم در خانه‌مان هستیم، اما هیچ چیزی برای من و متیو وجود نداشت.»

بنابراین اتاق خواب آنها یک فکر بعدی بود، با دو تلویزیون، یک تخت بزرگ چهار پوستر و لباس های شسته شده روی زمین. دختر 5 ساله آنها اغلب در اتاق می خوابید، در حالی که خانم کارتر در اتاق نشیمن زیاد می خوابید – که دستور العملی برای عاشقانه نیست.

خانم رز اتاق خواب و حمام مجاور را خراب کرد و چیدمان را تغییر داد تا آقای کارتر 38 ساله که با همسرش یک آکادمی رانندگی کامیون دارد، بتواند از روی تخت حمام کردن او را تماشا کند. آنها همچنین یک ستون استریپر به وسط اتاق خواب اضافه کردند. خانم کارتر گفت: «من اهل آتلانتا هستم، محل استریپ کلوپ‌ها. وقتی روی ستون می رقصد، “من در آتلانتا در دنور هستم.”

با این حال، افزودنی مورد علاقه آنها قفل اثر انگشتی است که به درب اتاق خواب اضافه کردند. تخت های خانوادگی متعلق به گذشته است. خانم کارتر گفت: “این حسابی بود. این دستگیره را روی آن در بگذارید.”

اکنون اتاق خواب مقصد مورد علاقه این زوج است. هر شب پس از صرف شام خانوادگی، تکالیف، کارهای روزمره و روتین های قبل از خواب، آنها به پناهگاه خود عقب نشینی می کنند و از پیشرفت هایی که برای رضایت یکدیگر انجام داده اند لذت می برند.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما