ایگا سویاتک با شکست دادن کوکو گاوف در فینال اوپن فرانسه دومین عنوان گرند اسلم خود را به دست آورد

ستاره لهستانی روز شنبه برای دومین بار قهرمان مسابقات آزاد فرانسه شد و کوکو گاوف را با نتایج 6-1 و 6-3 در پاریس شکست داد و روند شکست ناپذیری خود را به 35 مسابقه رساند.
این با رکورد ونوس ویلیامز در قرن بیست و یکم برای پیروزی های متوالی در سال 2000 برابری می کند و جایگاه سویاتک را به عنوان بهترین تنیس باز زن امروز تثبیت می کند.

این بازیکن 21 ساله در مصاحبه خود در زمین بعد از بازی گفت: “دو سال پیش، کسب این عنوان چیز شگفت انگیزی بود، هرگز انتظار نداشتم.”

اما این بار احساس می کنم سخت کار کردم و علیرغم سختی ها و فشارها تمام تلاشم را کردم تا به اینجا برسم.”

خواندن: رافائل نادال پس از بازنشستگی الکساندر زورف به دلیل مصدومیت به فینال اوپن فرانسه مردان راه یافت
سویاتک در فینال اوپن فرانسه یک بک هند بازی می کند.

سویاتک در راه رسیدن به فینال تنها یک ست باخت و گاوف در اولین فینال گرند اسلم تک نفره خود در آمریکا زیاد اذیت نشد.

پس از دو بار شکستن گاوف در شروع ست اول، سویاتک 4-0 پیش افتاد و ست را در 32 دقیقه به پایان رساند.

مرد شماره یک جهان در اوایل ست دوم برای اولین بار در مسابقه تحت فشار قرار گرفت، زمانی که گاوف اولین بریک پوینت خود را تبدیل کرد و سرویس خود را نگه داشت تا 2-0 پیش بیفتد.

این فقط یک بارقه امید برای این بازیکن 18 ساله بود، زیرا سویاتک با انجام پنج بازی متوالی به سرعت دروازه را بست.

گاوف و سوئیاتک هم توانستند خود را حفظ کنند.

او اکنون شش قهرمانی متوالی را در یک برد پیاپی به دست آورده است که تا 16 فوریه ادامه دارد و در دبی مغلوب جلنا اوستاپنکو شد.

او در مورد ورود به تورنمنت به عنوان بهترین بازیکن در یک برد پیاپی به NBC گفت: “فشار را احساس کردم، بار را روی شانه هایم احساس کردم، من دیگر آدم ضعیفی نیستم.”

من حتی بیشتر به این افتخار می کنم – که می توانستم این کار را انجام دهم و برای بار دوم انجامش دهم.

در مورد گاوف، او برای ثبات در برابر سواتک تلاش کرد، زیرا در طول مسابقه 23 خطای اجباری به ثمر رساند که 14 تای آن در ست اول رخ داد.

گوگ یک شخصیت ناامید را در برابر سویاتک قطع می کند.

او در پایان مسابقه آشکارا احساساتی بود، اما به مرور زمان می‌توانست به یک مسیر موفق فکر کند که طی آن یک ست را تا فینال از دست نداد.

از روز دوشنبه، گاف به رتبه برتر حرفه ای در رتبه 13 در رده بندی صعود خواهد کرد.

او به NBC گفت: “می دانم که دوباره این فرصت را به دست خواهم آورد و امیدوارم دفعه بعد بتوانم از آن بالاتر بروم.”

“امروز، تمام تلاشم را برای پیروزی انجام دادم. بدیهی است که نتیجه را تغییر می‌دادم، اما تصمیم‌هایی که گرفتم فکر می‌کردم در حال حاضر درست بوده‌اند و واقعاً نمی‌توانم آن را تغییر دهم.”

تمرکز تور زنان در حال حاضر روی چرخش زمین چمن پیش از ویمبلدون است که از 27 ژوئن آغاز می شود.

سویاتک که بهترین تنیس خود را روی خاک رس بازی می کند، در دو مسابقه خود در آنجا از دور چهارم ویمبلدون فراتر نرفته است، اما اکنون احتمالا بهتر از آن رکورد در هفته های آینده به نظر می رسد.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان