بابت قهرمانی در لیگ قهرمانان در رئال تبریک می گویم!

[ad_1]

کد خبر: 1796051/29

زمان: 18:37
1400/09/13

هدیه: 7,205

رافا واران:

رافا واران، مدافع سابق رئال مادرید گفت: ذهنیت این باشگاه با سایر باشگاه های جهان متفاوت است.

به گزارش “ورزش سه”، رافائل واران پس از پاسخی درخشان و خارق العاده به رئال مادرید و کسب افتخارات عالی، تابستان امسال پایتخت اسپانیا را ترک کرد و به پیشنهاد منچستریونایتد پاسخ مثبت داد. اگرچه او تنها در 9 بازی برای یونایتد به میدان رفته است و بیش از یک ماه است که از میادین دور بوده است، هواداران یونایتد معتقدند مدافع سابق رئال می تواند چهره تاثیرگذاری در فصل جاری و آینده باشد.

وارن در مورد دلایل پیوستنش به منچستر گفت:من در رئال مادرید همه چیز را بردم و به یک تجربه متفاوت فکر می کردم. من می خواستم به تیمی بپیوندم که برای دفاع از تاریخ خود و بازگشت به اوج می جنگید و یونایتد چیزی بود که به دنبالش بودم. باید برای چیزی بزرگتر از خودت بجنگی. شما باید برای باشگاه و هواداران و برای تاریخ باشگاه بجنگید و این بسیار مهم است. می دانم چه حسی دارد که یک بازیکن منچستریونایتد باشد. همه به هم احترام می گذارند و من در تیم احساس صمیمیت می کنم. من فکر می‌کنم اینجا همه یکسان هستند و هیچ تفاوتی وجود ندارد.»

تفاوت بین تیم های واقعی و سایر تیم های جهان: ” هواداران پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان در آنجا به شما تبریک نمی‌گویند. در واقع، آنها به سمت قهرمانی بعدی می روند. من نه یک بار بلکه چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم و هواداران به من گفتند خوب برو به لیگ بعدی.

جشن قهرمانی؟ برای برخی از جام‌ها، بله، اما نه همیشه، زیرا، برای مثال، پس از آخرین قهرمانی‌مان در لیگ قهرمانان، جام جهانی را داشتیم. گاهی دلم می خواست دکمه توقف را فشار دهم و زمانی برای جشن گرفتن پیدا کنم. بنابراین رئال مادرید یک باشگاه خاص است. این به خاطر ذهنیت خاصی است که در آنجا وجود دارد. رئال مادرید با بقیه فرق دارد. به این ذهنیت نگاه نکنید، نه به این دلیل که آن را دوست ندارم یا بد است. خیلی خوب بود، اما یک دهه بعد من به دنبال چیزی متفاوت بودم.»

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما