بارسلونا؛ سفری طولانی در بیابان در پیش است!

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، تاییدیه ای که بارسلونا مدت هاست سعی در مخفی کردن آن دارد، مونیخ بود. بله، باریا دیگر تیم برتر اروپایی نیست و نه اروپا و نه اسپانیا یک تیم نخبه محسوب نمی شوند. باریا تیمی است که فقط می تواند با تیم های میان رده و میانی رقابت تنگاتنگی داشته باشد. با حذف از لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا، تمرکز بارسا فقط روی کوپا دل ری و لیگ اروپا است و البته آنها مدعی شماره یک در هر دو جام نیستند.

بایرن برای سومین بار متوالی سرنوشت را رقم زد. شکست 8-2 در لیسبون، شکست 3-0 در ناین کمپ و شکست 3-0 در آلیانس آرنا، و در واقع شکست 14-2 در این سه مسابقه، ثابت کرد که بارسا چیزهای زیادی برای آنها پیش می آید. فاصله مالی، مدیریتی و ورزشی با بایرن. و دیگر مدعیان بزرگ در اروپا. در هفته های اخیر به ما گفته شد که مشکل بارسا فقط یک تمام کننده بزرگ در خط حمله نیست، اما مشکل به وضوح فراتر از آن است.

مشکلات Barसाच्याa عمیق تر است و سوء مدیریت بازی در سال های اخیر باید بررسی شود. رفتن او بدون هیچ فکری برای جایگزینی لیونل مسی، با ویرانی عظیم مالی باشگاه، هر برنامه کوتاه مدت یا میان مدت هر مدیری را به یک خیال واهی تبدیل کرده است. خبر خوب این است که این فاجعه بزرگ ربطی به مربی جدید زاوی ندارد که در نیم فصل و در این شرایط هولناک مسئولیت را بر عهده گرفته است. به همین دلیل اتفاقات شب گذشته در مونیخ آینده ژاوی را به خطر نمی اندازد و با وجود اختلافات فاحش بین بارسا و بایرن از هر نظر، ژاوی اعتبار و قدرت خود را حفظ کرده است.

تنها اشتباه ژاوی بالا بردن توقعات از تیمش و ایجاد امیدهای واهی بود. تیم او می تواند در مدت زمان کوتاهی نتیجه بگیرد. موضوعی گسترده که توسط خوان لاپورتا، رئیس باشگاه نیز تقویت شد. در واقع مدیر باشگاه به جای محتاط بودن و دوری از خوش بینی های کاذب، اشتباه ژاوی را تکرار می کرد و در هر گفت وگو و مصاحبه ای به هواداران وعده های خیالی می داد.

نگاهی به صحبت های ژاوی و لاپورتا در هفته گذشته بیندازید: ما بارسلونا هستیم، ما غرور خود را در زمین حفظ خواهیم کرد و چنین اظهاراتی فقط انتظارات غیر واقعی را در بین هواداران افزایش می دهد، این یک واقعیت است. کاملا غیر ضروری بود. .

شکست مجدد بایرن می تواند مفید باشد زیرا موضوع باشگاه از این پس تغییر خواهد کرد و مدیران باید یک بار برای همیشه با واقعیت روبرو شوند. از فریب دادن هواداران و دادن وعده های دروغین برای بردن جام ها و تاریخ سازی دست بردارید و بپذیرید و توضیح دهید که جاده بیابانی بزرگی در پیش است.

خبر خوب این است که وقتی یک باشگاه مربی با برنامه بلندمدت و ایده های روشن استخدام می کند، شکست های جدیدی رخ می دهد. خبر خوب این است که پروژه ژاوی از شب گذشته آغاز شده است، با این حال باید دید که آیا او اجازه کار خواهد داشت یا خیر.

امیدوارم مدیران هر از گاهی از شکست درس بگیرند و با دید بلندمدت با هواداران ما مانند بزرگسالان رفتار کنند.

ارنست فولک: ویرایشگر ورزشی

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما