بارش در 28 استان

سازمان هواشناسی نسبت به نفوذ سامانه بارشی در 28 استان کشور و بروز وزش باد موقت و گرد و خاک تا روز چهارشنبه (27 آبان) در مناطق مختلف کشور هشدار داد.

به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی در خصوص نفوذ به سامانه بارشی، بارش باران، رعد و برق و برف در ارتفاعات، نقاط سردسیر، وزش باد شدید موقتی و در نقاط مستعد خیزش گرد و غبار هشدار داد.

این وضعیت جوی یکشنبه (24 آبان) برای استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان شمالی رضوی، شمال شرق آذربایجان، سیستان، بلوچستان، شرق هرمزگان، ارتفاعات خزر و البرز، تهران، سمنان و دوشنبه (25 آبان) است. ) در اردبیل، شمال شرق آذربایجان، شمال غرب آذربایجان، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و ارتفاعات زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان.

این شرایط جوی روز سه شنبه (26 آبان) در اردبیل، گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی شرقی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، زنجان، قزوین، ارتفاعات البرز و تهران، خوزستان، ایلام، کرمانشاه، لرستان، چهار است. محل، بختیاری و کوگیلوه بویراحمد، بوشهر، غرب و شمال فارس، جنوب و غرب اصفهان و روز چهارشنبه (27 آبان) در شهرهای اصفهان، یزد، کرمان، فارس، خوزستان، بوشهر، سیستان، بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی، خراسان جنوبی، لرستان، جنوب مرکزی، چهارمحال، بختیاری، کوگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی پیش بینی می شود.

در نتیجه این خطرات، احتمال جریان آب، لغزندگی جاده ها، اختلال در رفت و آمد بین شهرها به ویژه هنگام عبور از گردنه های کوهستانی، احتمال ریزش کوه، احتمال سیلابی محدود جاده ها، احتمال بالا آمدن رودخانه ها و احتمال آسیب وجود دارد. به صنعت کشاورزی

سازمان هواشناسی کشور احتیاط در سفرهای خارج از شهر، احتیاط در فعالیت های کوهنوردی و تردد عشایر، تسریع در کاشت محصولات پاییزه و تسریع در برداشت محصولات آماده را توصیه می کند.

در پی این هشدار، سازمان هواشناسی از افزایش شیب فشار و وزش باد شدید موقتی در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک خبر داد.

این خطرات روز یکشنبه (24 آبان) در خراسان شمالی، سمنان، قم، تهران، البرز، شمال مرکزی، دوشنبه 25 آبان در سمنان، تهران جنوبی، البرز جنوبی، جنوب شرق خراسان رضوی، شمال مرکزی، روز سه شنبه (آبان) رخ داده است. 17) در جنوب خراسان رضوی و نیمه شرقی خراسان جنوبی، جنوب و شرق سمنان، جنوب تهران، قم، البرز مرکزی و جنوبی و روز چهارشنبه (27 آبان) در فارس، کرمان، سیستان و بلوچستان. ، هرمزگان، کوگیلویه و بویراحمد، شهرام محال و بختیاری، جنوب و غرب اصفهان، شرق لرستان، شرق خراسان جنوبی، یزد و جنوب شرق خراسان رضوی.

در این شرایط آب و هوایی احتمال سقوط اجسام از ارتفاع، احتمال آسیب به سازه های موقت، احتمال سقوط تابلوهای تبلیغاتی، احتمال شکستن درختان کهنسال، احتمال کاهش کیفیت هوا، کاهش دید و امکان پرواز وجود دارد. تاخیرها

احتیاط در تردد، پرهیز از فعالیت بدنی در فضای باز به ویژه گروه های حساس، عدم توقف و توقف خودروها در اطراف درختان پوسیده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت مانند تابلوهای تبلیغاتی و گلخانه های سرپوشیده از توصیه های سازمان هواشناسی است.

به گزارش ایسنا، اخطار زرد به معنای پدیده جوی است که ممکن است در رفت و آمد و کارهای روزمره اختلال ایجاد کند. این هشدار به آگاهی مردم داده می شود تا برای مواجهه با پدیده جوی کمی شدیدتر از حد معمول آماده شوند. از سوی دیگر این هشدارها به مسئولان ابلاغ می شود تا در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام دهند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان