بازگشت آلوز پس از کسب چهل و هفتمین جام در بارسلونا


مدافع راست کهنه کار و قدیمی بارسلونا می تواند در اواخر این فصل بازی کند و با هم تیمی سابق و مربی فعلی ژاوی هم تیمی شده است تا از تجربیات عظیم خود برای کمک به بازسازی بارسلونا استفاده کند. به آرامی

انقلابی در باریا در حال وقوع است. ژاوی مربی نسل جدیدی از بازیکنان بارسلونا بوده و حالا نام آشنا، دنی آلوز به این تیم پیوسته است.

ستاره 38 ساله برزیلی پس از عقد قرارداد و توافق نهایی، از پایان ژانویه تا پایان فصل می تواند با بارسا در زمین بازی کند. اولین خرید برای باریا توسط پپ گواردیولا در سال 2008 اولین خرید ژاوی بود.

این مدافع راست برزیلی بین سال های 2008 تا 2016 برای بارسا بازی کرد و شش بار قهرمان لالیگا شد (09-2008، 10-2009؛ 11-2010؛ 13-2012، 15-2014 و 16-2015). او در طول هشت سال حضور خود در بارسا، در مجموع 23 جام و 46 جام در ویترین خود به دست آورد. او بیش از هر بازیکن دیگری در تاریخ فوتبال افتخار می کند.

آلوز با سویا نیز 5 جام کسب کرد. او در سال 2002 باهیا را ترک کرد و تحت هدایت مونچی مدیر ورزشی سویا به باشگاه پیوست. او شش سال در سانچز پیتزوان برای سویا بازی کرد تا اینکه در سال 2008 تصمیم گرفت به بارسلونا برود. او دو جام یوفا و یک کوپا دل ری را با سویا به دست آورد. دو سوپرکاپ از اسپانیا و اروپا باید اضافه شود.

آخرین افتخار آلوز کسب مدال طلای المپیک توکیو با برزیل است. او تمام دقایق را بازی کرد و در فینال مقابل اسپانیا به کنیا کمک کرد و برزیل را 2-1 برد.

آلوز در المپیک به خوبی ثابت کرد که هنوز تمام نشده است و می تواند در سطح اول فوتبال به کار خود ادامه دهد. توانایی او در مراحل تهاجمی، دریبل ها و پاس های قاطع می تواند به بارز در سمت راست کمک زیادی کند. او همچنین در دفاع خوب بازی می کند و می تواند کمک بزرگی به مدافع میانی بلوگرانا باشد. با دو دهه تجربه فوتبال در سطح جهانی، او می تواند یک موهبت بزرگ برای تیم جاوه و جوان باریا باشد.

آلوز از بازگشت به باشگاهی که نیمی از جام خود را با پیراهنش به دست آورد خوشحال است و در پیامی به هواداران گفت:“در دلم می دانستم که چنین روزی خواهد آمد. داشتم به خانه می آمدم، جایی که هرگز آنجا را ترک نکرده بودم، و اکنون یکی از شما هستم. نمی دانم این رویا تا کی ادامه خواهد داشت، اما امیدوارم تا ابد ادامه داشته باشد. “، من هیجان زده هستم و می خواهم به بازسازی بهترین باشگاه جهان کمک کنم.”

هم تیمی های جدید و قدیمی مانند آلوس ترستگنون، جرارد پیکه، سرخیو روبرتو، جوردی آلبا، ساموئل اتوئو و سرخیو بوسکتس به این تیم پیوستند و از ژانویه در دسترس خواهند بود. او می تواند در این زمستان بازی شماره 423 خود در لیگ را انجام دهد. رکورد او شامل 276 برد، 73 تساوی و 73 باخت است. او از نظر تعداد بازی های برد در لالیگا در بین تمام بازیکنان در رتبه چهاردهم قرار دارد. آلوز قطعا تلاش می کند تا تعداد این بردها را افزایش دهد و رتبه خود را ارتقا دهد. بدون شک او و هواداران بار चाहतेa منتظر جام چهل و هفتم هستند.

محتوای ورزشی اختصاصی با همکاری رسمی لالیگا
این محتوا توسط LaLiga با مشارکت ورزش3 ارائه شده است

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان