بازیکنان پرسپولیس نیمی از تیم ملی را تشکیل می دهند!

روزی که قرار بود کارلوس کی روش به تیم ملی بازگردد و هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی را برعهده بگیرد، بسیاری از هواداران پرسپولیس به یاد دشمنی عجیب او با پرسپولیس افتادند. نحوه سفر او با هواپیمای درجه یک به ژاپن برای بازی فینال آسیا، مسائل دیگری مانند سریال سیدجلال قبل از جام جهانی 2018 و خیلی نکات دیگر.

وقتی تصمیم بر بازگشت کی روش گرفته شد، برخی از هواداران پرسپولیس نگران بودند که او برای پرسپولیسی مثل اسکوچیچ بازی نکند. برخی گفته اند شجاع خلیل زاد دیگر دعوت نمی شود، احمد نورالله جایگاه قبلی خود را از دست می دهد و بعید است ترابی و سرلک در تیم ملی بمانند و یا به دلیل شرایط خاص بورالیگنجی و امیری این دو بازیکن ممکن است. نباشد. به قطر آورده است. حالا اما به نظر می رسد که هیچ یک از این گمانه زنی ها صحت نداشته باشد چرا که به نظر می رسد اخلاق و نگرش کارلوس تغییر کرده است و به بسیاری از فوتبالیست ها و هواداران پرسپولیس تایید شده است که او در آن زمان در کنار این تیم بوده است. تیم یا باشگاه پرسپولیس مشکلی نداشت اما به خاطر دشمنی با برانکو ایوانکوویچ چنین موضعی گرفت.

در حالی که گفته می شود ترکیب 26 نفره تیم ملی در پایان هفته جاری اعلام می شود، به نظر می رسد پرسپولیس با 5 بازیکن (پیرانوند، بورعلی گنجی، امیری، سرلک و توراپی) بیشترین سهم را در فهرست نهایی تیم ملی داشته باشد. در قطر که کمک مالی و اعتبار زیادی برای تیم و باشگاه پرسپولیس است.

نکته جالب دیگر این است که اگر گمانه زنی ها درباره فهرست 26 نفره درست باشد، بازیکنان سابق و فعلی پرسپولیس نیمی از لیست تیم ملی را تشکیل می دهند. در واقع 13 نفر از 26 بازیکن تیم ملی یا پرسپولیسی هستند یا قبلا در پرسپولیس بازی می کردند. به غیر از پنج بازیکن فعلی پرسپولیس، شجاع خلیل زاد، محمدحسین کنیز زادگان، صادق محرمی، کریم انصافاررد، امیر عابدزاده، احمد نورالله و مهدی طارمی، همگی سابقه بازی در پیراهن قرمز تهران را دارند.

اگر این اتفاق بیفتد که احتمال آن بسیار زیاد است، باید منتظر ماند و دید چند درصد از ترکیب اصلی تیم ملی در جام جهانی را این بچه های پرسپولیس تشکیل می دهند. در گمانه زنی اول این احتمال وجود دارد که غیر از جهانبخش، حجسفی و سعید عزت الله، بقیه افراد از همان بحران قبلی یا فعلی پرسپولیس باشند. یعنی 8 از 11!

ورزش ایران

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما