بازیکن سابق پاری سن ژرمن به دلیل تعرض وحشیانه به هم تیمی خود در بازداشت موقت قرار گرفت.

صادر شده در: میانگین:

دادستان ها گفتند که یک بازیکن سابق فرانسه و پاری سن ژرمن روز جمعه به اتهام خشونت افراطی و “ارتباط جنایی” به دلیل حمله به هم تیمی اش خیرا حمراوی در نوامبر گذشته در بازداشت موقت قرار گرفت.

آمیناتا دیالو، 27 ساله، عصر روز جمعه به درخواست دادستانی در ورسای، در نزدیکی پاریس، پس از دستگیری و بازداشت وی توسط پلیس دستگیر شد.

چهار مظنون دیگر که گفته می شود در این حمله دست داشته اند نیز در حمله نوامبر گذشته به الحمراوی 32 ساله متهم شده اند.

دو نفر از آنها به خشونت تشدید متهم شدند.

مانع از بازی او شود

یک منبع قضایی به خبرگزاری فرانسه گفت: «در طول بازداشت، مردان مظنون به مشارکت در حمله گفتند که شخصی به آنها توضیح داده است که باید از بازی حمراوی جلوگیری کنند.

ال حمراوی که 39 بازی ملی برای کشورش انجام داد، ماه ها قبل از حمله پس از یک دوره موفقیت آمیز با بارسلونا به پاری سن ژرمن بازگشت، جایی که سال گذشته سه عنوان قهرمانی و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

بازرسان گمان می کنند که انگیزه این حمله یک رقابت حرفه ای بوده است، زیرا دیالو در حال رقابت با کهنه سرباز برای یک نقطه شروع در میانه میدان بود.

دیالو هرگونه ارتباط با این حمله را رد می کند.

وکیل او، مراد بطیخ، شامگاه جمعه برای اظهار نظر در دسترس نبود.

یک منبع نزدیک به تحقیقات گفت که دیالو در جریان بازجویی خود در روز جمعه “چیزی نگفت” و افزود که “قبل از استناد سریع به حق خود برای سکوت، به شرکت (در حمله) اعتراف نکرد.

از چهار مرد تحت بازجویی، یکی 19 ساله و بقیه در اوایل بیست سالگی هستند، یک نفر از بازداشت آزاد شده اما همچنان تحت تحقیقات است.

دیالو که اولین بار پس از حمله بازداشت شد، پس از دستگیری چهار مرد در اوایل هفته برای دومین بار دستگیر شد.

یک منبع قضایی به خبرگزاری فرانسه گفت که این دو مرد دیالو را در این حمله تحت بازجویی دخیل دانستند، اگرچه او هرگونه دخالت را رد کرد.

دیالو در حال رانندگی ال حمراوی، هافبک پاری سن ژرمن، بعد از صرف شام در باشگاه در 4 نوامبر 2021 بود که توسط دو مرد نقابدار مجبور به توقف شدند.

الحمراوی سپس کشیده شد و با میله آهنی به پاهایش اصابت کرد و در نتیجه جراحاتی وارد شد که نیاز به حضور یک سرمایه دار در بیمارستان داشت.

“این یک کمین بود. این افراد پشت یک کامیون منتظر من بودند. آنها در زمان مناسب در مکان مناسب بودند. چگونه آنها به خوبی مطلع شدند؟” او در ماه ژوئن به روزنامه فرانسوی L’Equipe گفت.

بر اساس گزارش رسانه ها، الحمراوی همچنین به پلیس گفته است که به دلیل مسیر غیرمعمولی که به خانه رفته اند و سرعت پایین خودروی آنها زمانی که دو مهاجم برای توقف خودرو پیاده شدند، مشکوک هستند که ممکن است دیالو درگیر باشد.

از زمان حمله، تیم دفاعی حمراوی گفت که او هدف کمپین‌های آزار و اذیت هم تیمی‌هایش به دلیل سوء ظن علیه دیالو بوده است که بر روحیه تیم و عملکرد پاری سن ژرمن تأثیر گذاشته است.

فوتبال زنان وحشتناک

او از ابتدای فصل 2022-2023 از هم تیمی هایش دور شده است، اگرچه این ملی پوش باتجربه – که دو بار با لیون قهرمان لیگ قهرمانان شده است – اصرار دارد که قصد دارد تا ژوئن 2023 قرارداد خود را با PSG ادامه دهد.

سابرینا دلانو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، می گوید الحمراوی در ادامه فصل در برنامه های آنها ظاهر نمی شود.

دیالو که هفت بار با فرانسه بازی کرده است، از زمان پایان قراردادش با پاری سن ژرمن بدون باشگاه بوده است.

این حمله باشگاه ثروتمند قطر و لیگ زنان فرانسه را در زمانی که محبوبیت فوتبال زنان رو به افزایش است، تکان داد.

باشگاه‌های سراسر اروپا در سال‌های اخیر روی باشگاه‌های زنان سرمایه‌گذاری کرده‌اند، به طوری که پاری سن ژرمن تنها یک هفته پس از حمله نوامبر 2021، 16000 هوادار را برای بازی مقابل رئال مادرید جذب کرد.

(خبرگزاری فرانسه)

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما