بازی 0-1 اتلتیکو؛ امید روسونری زنده شد

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، میلان در آخرین دقیقه شب بدون ایجاد موقعیت های زیادی بر دروازه اتلتیکو مادرید غلبه کرد و در رده سوم جدول اتلتیکو قرار گرفت.

اتلتیکو مادرید شروع خوبی داشت و ارسال زمینی از سمت چپ توسط یان کاراسکو می توانست در دقایق ابتدایی گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه رودریگو دی پل از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

کوکه در دقیقه 19 موقعیت خوبی برای رودریگو دی پل ایجاد کرد اما ضربه هافبک آرژانتینی با اختلاف کمی از کنار دروازه میلان به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار مارکوس لورنته با حرکت از سمت راست توپ را به سمت دروازه فرستاد اما ضربه آنتونی گریزمان دقیق نبود و در ادامه ضربه لوئیز سوارز با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 35 روی ارسال کالو در سمت چپ، میلان اولین فرصت خوب گلزنی را داشت اما ضربه تئو هرناندز دقیقه ای نبود و با فاصله کمی از دروازه جان اوبلاک به بیرون رفت. سپس اتفاق خاصی در دروازه رخ داد و هر دو تیم با قبول تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

میلان در نیمه دوم حمله را آغاز کرد و سل میکرز می توانست با ورود به محوطه جریمه اتلتیکو مادرید و انجام یک شوت زمینی به گلزنی برسد اما یان اوبلاک به خوبی این ضربه را مهار کرد.

دقایقی بعد این بار توماس لامار از سمت چپ لیز خورد و به داخل رفت اما ضربه او دقیق نبود و روسونری از بالای دروازه به بیرون رفت. میلان در دقیقه 62 صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و تئو هرناندز توپ را وارد دروازه اتلتیکو مادرید کرد اما ضربه سر سیمون کیار اشتباه بود و او راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

دقایقی بعد آنتونی گریزمان به سمت راست حرکت کرد و میلان رودریگو دی پل را در موقعیت خوبی قرار داد تا در گوشه محوطه جریمه گلزنی کند اما ضربه این بازیکن با واکنش تاتاروسانو مواجه شد.

اما میلان در دقیقه 88 گل اول را به ثمر رساند. روی ارسال فرانک کیسی از سمت چپ، جونیور مسیاس با ضربه سر از فاصله نزدیک اوبلاک را شکست داد و برای میلان گلزنی کرد.

کنیا در وقت های اضافه و روی انتقال لورنته شانس زیادی برای گل تساوی داشت اما ضربه او به تور دروازه نیفتاد و میلان بازی را با یک گل برد.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم