باشگاه: از فیفا متنفرم. در آنفیلد منتظر آرسنال هستیم

[ad_1]

به گزارش Varghese، لیورپول پس از شکست دو هفته پیش مقابل وستهم، فردا به مصاف آرسنال می رود. این دیدار از ساعت 21:00 به وقت تهران در آنفیلد برگزار می شود و کار آسانی برای شاگردان این باشگاه مقابل تیم تغییر یافته لندنی نخواهد بود. لیورپول در رده سوم جدول قرار دارد و قرار است در این نبرد سنتی برای ماندن در لیگ برتر پیروز شود.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در یک کنفرانس خبری گفت: هنوز خیلی زود است که در مورد رقابت برای قهرمانی صحبت کنیم، اما می دانیم که برای رسیدن به آن، باید در تیم های برتر بمانیم. ما در چند هفته گذشته نتایج خوبی نداشتیم. ما به وستهام باختیم اما می دانیم که باید بجنگیم.

ما در آنفیلد بازی می کنیم و می خواهیم نشان دهیم که شرایط اینجا متفاوت است. من نمی توانم برای بازی در آنفیلد صبر کنم و اکنون سه بازی متوالی در اینجا داریم.”

انبار مهمات: ” واضح بود که آرسنال در جایی که فصل را شروع کرده بود نخواهد ماند. آنها از آن زمان بازی های زیادی را برده اند و ما از خوب بودن آنها تعجب نمی کنیم، اما هیچ کس فراموش نکرده است که چقدر خوب هستیم. بازی آخر را باختیم، اما دو هفته گذشت و همه چیز تمام شد.»

باشگاه از مصدومیت تیمش صحبت کرد“من از فیفا متنفرم و او به ما کمک نکرد. می‌خواستم در همان هفته بعد از بازی با وستهم بازی کنم. آندره رابرتسون و جردن هندرسون هنوز سرمربی تیم نشده‌اند. این تصمیم 90 دقیقه‌ای است که آیا آنها در بازی فردا حضور خواهند داشت یا خیر. سادیو مانه در سلامت کامل است.

در بازگشت، فابینیو یک جلسه ریکاوری انجام داد. امیدوارم امروز بتواند با تیم تمرین کند. این رویداد است؛ برای تصمیم گیری باید تا فردا صبر کنیم.

میلنر و نبی که مدتی غایب بودند در آستانه بازگشت هستند. وضعیت کورتیس جونز همچنان نیاز به بررسی هفتگی دارد. هاروی حالش خوب است اما هنوز راه زیادی در پیش دارد. جو گومز و بابی فرمینو نیز در شرایط خوبی هستند و فقط به زمان نیاز دارند.

استیون جرارد، اسطوره لیورپول که اخیرا هدایت استون ویلا را برعهده گرفته است، دیروز در یک کنفرانس خبری گفت که به فکر تغییر باشگاه نیست. سرمربی قرمزها در پاسخ به پیام جرارد گفت: فکر می کنم جرارد کار خوبی انجام داد. در کنفرانس مطبوعاتی خود، او به همه اطمینان داد که داستان فقط درباره او و استونویل است. من بعد از انتصابش به عنوان سرمربی این تیم به او پیام دادم اما این پیام ها خصوصی است. من قطعاً مشتاقانه منتظر آن هستم، اما خوشحالم که گفتگوی ما خصوصی خواهد بود.

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما