باشگاه: هنوز زود است که در مورد قهرمانی صحبت کنیم

[ad_1]

به گزارش “وارش سه”، لیورپول، تیم سوم جدول لیگ برتر با تنها دو امتیاز اختلاف با چلسی صدرنشین، فردا در ولورهمپتون به میدان می رود. این دومین بازی خارج از خانه قرمزها است و قطعا آنها پس از پیروزی 1-4 مقابل اورتون در دربی مرسی ساید، روحیه بسیار خوبی دارند.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در نشست خبری بازی حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.

در بازی مقابل ولورهمپتون، باشگاه گفت: فکر نمی کنم برای بازی با گرگ ها مجبور باشیم تغییرات زیادی در ترکیب ایجاد کنیم. ما عادت داریم که تقویم را سخت کنیم و از اواسط دسامبر تا دیروقت مجبوریم اکثر بازیکنان را چرخش کنیم. البته ما 7 یا 8 تغییر نمی کنیم.

ولورهمپتون چهارشنبه مثل ما بازی می کند و باید در مورد تیم تصمیم گیری کنیم. آنها تیم بسیار خوبی هستند و به خوبی با ایده های سرمربی جدید سازگار شده اند.”

باشگاه ادامه داد:ما از شکست وستهام چیزهای زیادی یاد گرفتیم؛ مثلاً اشتباهات کمتری داشته باشیم و بهتر دفاع کنیم. شوک به موقع بود.

خط هافبک گرگ ها هم خیلی خوب است و رائول خیمنز جلوی همه بازیکنان است و من واقعا خوشحالم که بعد از آن اتفاق دردناک به زمین برگشتم و امیدوارم او گل های زیادی برای تیمش بزند. در مجموع، آنها تیم بسیار خوبی هستند و ما باید در مقابل آنها بسیار خلاق باشیم تا پیروز شویم.”

مقابل تیم سابقش جمع شود“جوتا بازیکن مشتاق و بسیار خوبی است. از لحظه ای که بازی او را دیدم فکر کردم باید برای من بازی کند. او بسیار سخت کوش و از نظر فنی با کیفیت است.”

تقویم فشرده دسامبر: دسامبر همیشه دیوانه است. ما در مسابقات دیگر هستیم و 2 ماه واقعا سخت را پیش رو داریم. سایر تیم ها نیز وضعیت مشابهی دارند. در مسابقات داخلی و اروپایی هستیم و باید هوشمند باشیم. بله، کار سختی است، اما باید تمام تلاش خود را بکنید.»

شانس قهرمانی:صحبت درباره قهرمانی در ماه دسامبر فایده ای ندارد. به عنوان مثال، در سال 2019، من گل این شرکت را به صورت زنده برای سیتی دیدم، اما اکنون حتی نمی دانم سیتی چه زمانی بازی خواهد کرد. زمان زیادی باقی مانده است و ما می خواهیم در هر مسابقه برتر باشیم.

لیگ برتر در بالاترین سطح خود قرار دارد و باورنکردنی است. هدف برنده شدن است، اما در دسامبر و ژانویه نمی توانید چیزی به دست آورید. “احتمالاً شکست خواهید خورد.”

پیروزی دربی مرسی ساید: “من نمی توانم به بازی خود مقابل اورتون 8 امتیاز از 10 امتیاز بدهم. 20 دقیقه اول طوفانی بود، اما ما در بازی لغزش هایی داشتیم که باید به آنها رسیدگی می شد. با این حال، این بهترین بازی ما در گودیسون بود. از وقتی اینجا بودم پارک کن.»

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم