باید به نیروها آموزش داد تا بتوانند بدون ترس دستشان را روی ماشه بگذارند.»

حسین تیابی فر گفت: در این گروه باید نیروها آموزش ببینند تا بدون ترس دست روی ماشه بگیرند و از دستاوردهای انقلاب اسلامی و خاستگاه ارزش ها و اعتقادات دفاع کنند.

به گزارش ایسنا، جانشین نماینده فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اجازه نمی دهیم ویروس و موریانه وارد گروه ارزشمند سپاه شود و به ساختار این نیرو حمله کند.

20 تیرماه طیبی فر در مراسم معارفه و تکریم نماینده ولی فقیه قانونی حضرت عباس علیه السلام در استان اردبیل اظهار داشت: وظیفه اولیه ولی قانونی هدایت و حراست است و این امر شامل هدایت و حفاظت فکری و سیاسی. و گروه های تربیتی، اخلاقی و حفاظتی از گروه معنوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اولویت این نهاد هستند.

وی با گرامیداشت هفته حقوق بشر آمریکایی، آمریکا را ناقض اصلی حقوق بشر برشمرد و گفت: ترور مقام معظم رهبری، حادثه حفتر، ترور شخصیت های مختلف از جمله آیت الله صدوقی، حمله به ایران هواپیمای مسافربری ایران. با 290 کشته بی گناه و نمونه آن بمباران سردشت یکی از جنایات آمریکایی ها علیه جامعه بشری در ایران است که در تاریخ این کشور فراموش نخواهد شد.

قائم مقام ولی او در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود این همه جنایت، آمریکا امروز خواستار حقوق بشر است، در حالی که ذات شیطانی شیطان بزرگ چیز دیگری را نشان می دهد.

طیبی فر به ارزش انسان در جامعه اسلامی و انسانی اشاره کرد و افزود: ارزش انسان در معنویت و روحیه خداپرستی است و اگر اینگونه نبود ما هم مانند یاران موسی بودیم. در گوساله پرستی و دلبستگی به هوای مادی و دنیوی افتادند.

وی با بیان اینکه نباید در این دنیا مشغول مواد استریل و جواهرات بود، خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی متأسفانه عده ای ظهور کردند و نه تنها شاهد همراهی آنها با آمریکا بودند. امروز اما باید گفت که این افراد در جنایات آمریکا شریک هستند.

تیبی فر ایستادگی ملت ایران در برابر شیطان بزرگ و بت های کفر را یادآور شد و افزود: استحکام معنوی و اتکا به ارزش های دینی و دینی زمینه ساز صلابت و مقاومت ملت ایران و در این عرصه به دور از افراط و تفریط شد. ، باید راه درست را طی کنیم، درست و کارآمد گذشته است.

وی وظیفه اصلی فعالیت در حوزه نمایندگی رهبران دینی را توجه به مبانی اعتقادی، تقویت بینش سیاسی و افزایش بصیرت عنوان کرد و ادامه داد: مجموعه نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار حفاظت. و رهبری سعی کرد از ورود ویروس ها و موریانه ها به سپاه و تحریف ساختار ارزشی آن جلوگیری کند.

طیبی فر گفت: در این گروه باید نیروها را طوری تربیت کنند که بدون ترس ماشه را بزنند و از دستاوردهای انقلاب اسلامی و خاستگاه ارزش ها و اعتقادات دفاع کنند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت روحیه و ارزش های معنوی در برابر همه دسیسه های دشمنان هستیم.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما