با «اسنپی گیلمور» آشنا شوید، وزوز ویروسی TikTok که در حال اختراع تاب گلف است.

با ناراحتی، مشتش را مرتب کرد. راه حل او، به تمام معنا، زندگی او را به تنهایی تغییر داده است.

پل جندری به سی ان ان گفت: «این لحظه ای بود که از ناکجاآباد بیرون آمد. “من آن را در یک دست گرفتم و واقعاً احساس راحتی و ارتعاش می‌کردم. من به این فکر می‌کردم که “یک دقیقه صبر کن، بگذار این را امتحان کنم.”

“اکنون که به آن فکر می کنم، می گویم “چه چیزی باعث شد من این کار را انجام دهم؟” “این خداست. خداوند استعدادی را به من عطا کرد که از ناکجاآباد به وجود آمد.”

پل جندری عصا را روی سرش چرخاند، از روی سه راهی بالا رفت و یک موتور ویرانگر را در آسمان شب آریزونا له کرد. نشانه فک در میان دوستانی که به محدوده رانندگی نگاه می‌کردند، از جمله کسی که همین لحظه را با دوربین شکار کرده بود، افتاد.

این فیلم با استانداردهای سینما فاصله زیادی داشت، و پل جندری وقتی آن شب کلیپ را در حساب جدید خود در TikTok گذاشت، به سختی به آن فکر کرد.

صبح روز بعد، با صدای وزوز گوشی که با اعلان ها روشن شد، از خواب بیدار شدم. یک شبه، این ویدیو به 1.5 میلیون بازدید رسید.

فوریه سال 2021 بود. یک سال و نیم بعد، پل گیندیری به ستاره معتبر TikTok تبدیل شد، زیرا شماره نامزدی خود را به اندازه تاب یک دستش چشم نواز می کرد.

با 1.9 میلیون فالوور و بیش از نیم میلیارد بازدید، این جوان 22 ساله با تغییرات فزاینده ای جسورانه و خلاقانه در سبک غیر متعارف خود، در فضای مجازی پس از انتشار به موفقیت رسیده است.

پل گندری گفت: “من فکر می کنم این فقط منحصر به فرد بودن آن و چیز جدیدی برای گلف است.” “شما چیزهای مشابه را بارها و بارها می بینید، خسته کننده می شود. بنابراین وقتی مردم آن را می بینند، می گویند “این چه جهنمی است؟” آنها هرگز چنین چیزی را ندیده بودند.

پل جندری برای اجازه پرواز آماده می شود.

ضرب و شتم مبارک

نام این حساب، اسنپی گیلمور، پس از توصیه یکی از دوستان به گنجاندن تاب در یک تاب متولد شد. این عنوان اشاره‌ای به کمدی «گیلمور شاد» در سال 1996 است، که آدام سندلر را به عنوان یک ستاره شکست خورده در هاکی روی یخ می‌بیند که به گلف باز حرفه‌ای تبدیل شده است – با کمک یک نوسان ریشه پررونق.
او به آرامی زمزمه کرد، اما پل جندره قبل از ترکیب تکنیک با سبک خود، هرگز یک کلاسیک کالت ندیده بود. به طور طبیعی، این به سرعت اصلاح شد، زیرا پل جندری به زودی با کریستوفر مک دونالد، که نقش آنتاگونیست در فیلم تیرانداز مک گاوین را بازی می کرد، ملاقات کرد تا مهارت های خود را نشان دهد.

پل جندری که مربی مک دونالد در تلاشی عالی با یک دست بود، گفت: “عالی بود.” “مرد واقعاً خوبی، ما خیلی خوشحال شدیم.”

سندلر زندگی واقعی شادی همچنان در لیست گروه‌ها قرار دارد، نه کم‌کم برای تشکر از همنامش پل جندیری برای مسابقه نمادین که فاصله ضربات او را افزایش داده است. او گفت که با میانگین 250 یارد، بهترین ضربه یک دست او در تمام دوران 330 یارد پرواز کرد.

این میانگین تنها 50 یارد کمتر از میانگین 299.6 یارد در تور PGA در این فصل است، و Cameron Champ با 321.4 یارد پیشتاز است.

بیشتر بخوانید: رشد سرسام آور برندان لاولر، گلف باز شماره 1 جهان با معلولیت
پل جندیری تکنیک خود را به چندین بازیکن تور، از جمله برایسون دکامبو، بازیکن بزرگ افسانه ای نشان داد. طولانی ترین راننده تور 2021 هنگام ملاقات این دو در ماه مه حیرت زده به نظر می رسید و پل جندری گفت که این یک واکنش رایج در بین حرفه ای ها بود.

او افزود: «آنها در تلاش بودند تا بفهمند چگونه این کار را انجام دهند. من با چند بازیکن PGA Tour آشنا شده ام و آنها فقط به من می گویند که کاری که انجام می دهم یک بیماری دیوانه کننده است و من باید به کاری که انجام می دهم ادامه دهم.”

گیمرهای حرفه ای از سبک اسنپی شگفت زده شده اند.

اهداف آتی

به طور باورنکردنی، پل جندری به تیراندازی با یک دست عادت کرده است، اگرچه از آن زمان به حالت سنتی یک دست روی آورده است، زیرا در تلاش برای تسلط بر هر دو چنگال و بهبود بهترین 76 راند شخصی خود است، و فقط با یک دست به آن دست یافته است. این بهترین کار او در حال حاضر است – شش کارت در 77 کارت در هفته گذشته – با سکته مغزی.

با این حال، ستاره رسانه های اجتماعی اهدافی فراتر از مسیر درست دارد. پل جندری، فوتبالیست پرشور و هوادار دیرینه منچستریونایتد، در آرزوی پیروی از بت خود، کریستیانو رونالدو است.

پل جندری تکنیک پرتاب یک دست خود را به نمایش می گذارد.

پل جندری پس از ترک خانواده خود در نیجریه برای نقل مکان به تنهایی به منطقه خلیج سانفرانسیسکو در سال 2017، به مدت دو سال در کالج کنترا کوستا بازی کرد. هجوم او به بازی نیمه حرفه ای به دلیل همه گیر شدن بیماری کوتاه شد و فعالیت های فوتبالی او پس از انتقال به آریزونا کند شد، اما او مصمم است که امسال از جایی که متوقف شد ادامه دهد.

بیشتر بخوانید: دانش آموز گلف تاریخ ساز شد: زندگی دوگانه دیوانه وار 15 ساله Ratchanon Chantanowat

و در حالی که او ممکن است هیچ ترفند بدی مانند تاب خوردن با یک دست نداشته باشد، انعطاف پذیری ورزشی او به زمین فوتبال نیز کشیده می شود.

او گفت: «من واقعاً با هر دو پا خوب هستم. “مردم نمی دانند که من چپ دست هستم یا راست دست، بنابراین حدس می زنم این چیزی است که من استفاده می کنم.”

با این حال، حتی زمانی که او این آرزوها را با کالج آشتی می دهد، به نظر می رسد که تعهدات برجسته او به گلف ادامه خواهد داشت. او گفت که یک سال و نیم پس از آن شب سرنوشت ساز در زمین، پل جندیری بیش از هر زمان دیگری مصمم بود که مردم را به بازی تشویق کند، به ویژه آنهایی که برای آنها تاب خوردن سنتی – مانند افراد قطع عضو یا افراد – ممکن است به سختی تکرار شود.

او می‌گوید: «مردم زیادی هستند که فکر می‌کنند نمی‌توانند گلف بازی کنند و دیدن کاری که من انجام می‌دهم دیدگاه کاملاً متفاوتی به بازی می‌دهد.» “نه تنها این، من افرادی را وارد می کنم که هرگز علاقه ای به گلف نداشته اند. آنها کارهای من را دیده اند و می گویند: “اوه، این واقعا عالی است، من واقعاً می خواهم آن را امتحان کنم.” “

“اگر آن شب هرگز به میدان نرفته بودم، آن چیزی که امروز هستم نبودم و این باعث می شود که ادامه دهم و خوشحالم کند.”

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما