با عرض پوزش، کیک تولد دفتر بزرگنمایی نمی کند

سوالات مربوط به دفتر، پول، شغل و تعادل بین کار و زندگی را به [email protected]. نام و مکان خود را وارد کنید یا درخواست ناشناس بودن کنید. پیام ها قابل ویرایش هستند.

سال‌هاست که من در جلسات منظم تیم از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس شرکت می‌کنم، زیرا محل کارم بیش از سه ساعت با دفتر منطقه‌ای ما فاصله دارد. در یک جلسه اخیر، همکارانم در اتاق کنفرانس جمع شدند. وقتی دیدم دیگر اعضای تیم وارد اتاق کنفرانس شدند، شگفت زده شدم. یک نفر کیک در دست داشت. کیک دار اعلام کرد که تولد دو نفر از هم تیمی هایش را جشن می گیرد، یکی در تیمش و دیگری در تیم من.

همکاران من از کیک لذت بردند و معاشرت کردند، در حالی که من نگاه می کردم. در یک نقطه، شخصی به شوخی پرسید که آیا باید کیک را برای من تعریف کنند، زیرا من هیچ کدام از آن را دریافت نکردم. زمزمه کردم “نه” و خودم را مشغول نگاه کردن به ایمیل کردم تا اینکه همکارانم خوردن کیک را تمام کردند. در آن لحظه تیم دیگر رفت و تیم من به جلسه ما رفت.

این اولین گردهمایی در نوع خود بود که جشن تولد داشت. تماشای جشن گرفتن هم تیمی هایم بسیار شرم آور بود و احساس می کردم که کنار گذاشته شده ام. من قصد دارم در این مورد با رئیسم صحبت کنم و به شما پیشنهاد می کنم که جشن تولد خارج از جلسات تیم ما برگزار شود. شما چی فکر میکنید؟

– ناشناس

من احساس شرمندگی و کنار گذاشتن جشن تولد را درک می کنم، زیرا شما در این جلسه از راه دور شرکت کردید، اما این اتفاق فقط یک بار در سال های متمادی رخ می داد. آیا واقعاً چیزی است که باید با رئیس خود صحبت کنید؟ نبردهای خود را انتخاب کنید این چیزی است که شما برای دوستان خود و چت گروهی خود آورده اید. صرف نظر از این، من نمی خواهم احساس طرد شدن شما را نادیده بگیرم. یکی از مسئولیت های کار از راه دور، از دست دادن روحیه همکاران در اشتراک در دفتر است – معاشرت، جشن ها، همکاری های بداهه و مانند آن. برخی افراد این مسئولیت را ندارند، اما شما احتمالاً ندارید.

اگر می خواهید چیزی بگویید، قطعاً می توانید جشن تولد را در خارج از جلسات تیم پیشنهاد دهید. همچنین می‌توانید از تیم خود بخواهید که در صورت وقوع چنین جشن‌هایی به شما هشدار دهند تا بتوانید پس از بریدن کیک به جلسات تیم بپیوندید. من شخصاً کاری انجام نمی دهم، اما از این قبیل کارها زیاد اذیت نمی شوم. هر زمان که بتوانم دوربین را در یک جلسه خاموش کنم و به چیزی که واقعاً به من علاقه دارد علاقه مند شوم، زمان آن فرا رسیده است.

در پنج سال گذشته، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که شغلی از راه دور پیدا کردم، اما به دنبال شغلی با درآمد بهتر هستم. پس از حکم اخیر دادگاه عالی مبنی بر لغو Roe v. Wade، من برای هیچ شرکتی که دفتر آن در ایالتی قرار دارد که آزادی باروری را ممنوع می کند، درخواست کار نخواهم کرد. اما من همچنین می‌خواهم جستجوی خود را به شرکت‌هایی محدود کنم که به نامزدهای مخالف حقوق باروری کمک نمی‌کنند. من فکر می کنم کمک های مالی اسناد عمومی هستند، اما یافتن آنها آسان نیست. با فرض اینکه من مصاحبه ای داشته باشم، آیا این ایده بدی است که در مورد موقعیت سیاسی شرکت بپرسم؟

– مری، پنسیلوانیا

بسیاری از ما می خواهیم برای شرکت ها و سازمان هایی کار کنیم که ارزش های آنها با ارزش های ما همخوانی دارد. در دنیای شرکت ها، انجام این کار بسیار دشوارتر است. بسیاری از شرکت ها از نامزدهای هر دو حزب سیاسی حمایت می کنند، اگر به نحوی به نفع آنها باشد. با این حال، Open Secrets، یک گروه تحقیقاتی که مخارج سیاسی را دنبال می کند، اطلاعاتی را در مورد کمک های مالی شرکت ها به اشتراک می گذارد که ممکن است در جستجوی شغل شما مفید باشد.

ایده بدی نیست که بخواهید و بخواهید درک کاملی از شرکتی داشته باشید که می خواهید در آن کار کنید. واقعا ستودنی است. اما به چند شرکت اینگونه نگاه می کنید؟ اگر می‌خواهید کاملاً ارزش‌های خود را زندگی کنید، پرسیدن سؤالات سخت به شما پاسخ می‌دهد، اما این پاسخ‌ها ممکن است هزینه داشته باشند. به‌علاوه، بیشتر شرکت‌ها به هر نحوی بر خلاف منافع زنان کار می‌کنند. اگر می‌خواهید به طور کلی‌تر در مورد محل‌های کار منصفانه فکر کنید، می‌خواهید به سیاست‌های مرخصی والدین، نسبت‌های دستمزد در سراسر طیف جنسیتی، تعهد به تعادل بین کار و زندگی و هر چیزی که به یک محیط شغلی سالم کمک می‌کند فکر کنید.


من با یک سازمان کوچک تحت مدیریت جامعه کار می کنم که دگرباش، ترنسجندر، طرفدار محیط زیست است و آنچه را که ما به عنوان سیاست لیبرتارین توصیف می کنیم، حمل می کند. گاهی اوقات من یک ایمیل متفکرانه در مورد یک رویداد یا یک مشکل به لیست پستی خود می نویسم و ​​مجموعه ای از پاسخ های یک خطی دریافت می کنم: چرا در عوض کل بودجه خود را به افراد ترنس غیر مسلط نمی دهید؟ به جای انجام این رویداد، باید تمام منابع خود را به اولین مردمان این سرزمین برگردانید! چرا هیچ شفافیتی در مورد مسئله XYZ که اصلا موضوع ایمیل نبود وجود ندارد؟

من کاملاً مطمئن نیستم که با این ایمیل ها چه کنم. در حالی که آنها به دلایل، ایدئولوژی ها و شیوه هایی که من از آنها حمایت می کنم اشاره می کنند، اما در تشخیص ماموریت، نیازها و واقعیت های سازمان خاص ما نیز ناتوان هستند. این یادداشت‌ها انرژی عاطفی زیادی می‌گیرند، نه به گونه‌ای که من مفید و سازنده بدانم. من فکر می‌کنم این ایمیل‌ها نوعی شوک فرهنگی همجنس‌گرا هستند. این یک احساس نابجا، قابل پیش بینی و بد قصد است. آنها به جای فریاد زدن بر سر برخی از سرمایه‌داران فن‌آور شیطانی، ناله‌های خود را متوجه عضوی مضاعف حاشیه‌ای از جامعه خود می‌کنند. فکر نمی‌کنم آنها واقعاً قصد دارند با من یا سازمانی که با آن کار می‌کنم وارد گفتگو شوند. گاهی اوقات تقریباً نفرت انگیز است، تلاشی برای از بین بردن هدفی که قبلاً می تواند به آن برسد.

یا شاید من فقط یک لهجه پلیسی هستم، لاغر، دفاعی و مغرض هستم. من نمی دانم، بنابراین از شما راهنمایی می خواهم که چگونه پاسخ دهم.

– LN، سانفرانسیسکو

در فضاهای مترقی، اغلب به نظر می رسد که پست های اهداف همیشه در حال حرکت هستند و ما نمی توانیم به اندازه کافی در مورد آن کاری انجام دهیم. این تا حد زیادی به این دلیل است که برای آسیب پذیرترین افراد در میان ما چیزهای زیادی در خطر است. برای رفع این نیاز به منابع بیشتری نیاز است. کنشگری بی امان راهی است که در آن مهم ترین تغییر از همه اتفاق افتاده است. و همانطور که رویدادهای اخیر به ما نشان داده است، وقتی تسلیم نشویم، زمین گرانبهایی را از دست می دهیم.

شما از لهجه پلیسی استفاده نمی کنید. شما از اینکه کارتان را خوب انجام می دهید، با بهترین نیت ها ناامید هستید و می خواهید این تلاش توسط جوامعی که در آن عضو هستید به رسمیت شناخته شود. چیزهای کمی دردناک تر از انتقاد از افرادی که با آنها ارتباط مشترک دارید وجود دارد. این انتقادها، زمانی که با حسن نیت مطرح شوند، می توانند سازنده باشند و به تغییرات مثبت کمک کنند. این آن نیست.

همانطور که متوجه شده اید، وقتی مردم با یک خط خارج از موضوع پاسخ می دهند، با حسن نیت شرکت نمی کنند. متنفر نیستند. آنها هیچ نیت بدی ندارند اما ساده ترین کار ممکن را انجام می دهند تا احساس کنند که در حال ایجاد تفاوت هستند. این ایمیل ها را نادیده بگیرید. آنها هیچ ربطی به شما یا تجارت شما ندارند. این توسط افرادی ارسال می شود که می خواهند نظر خود را به اشتراک بگذارند و می دانند که اگر کسی قرار است گوش دهد، احتمالاً کسی مانند شما خواهد بود. این احتمالاً مربوط به شوک فرهنگی است، اما این یک توضیح است، نه یک بهانه.

افرادی که به حاشیه رانده شده اند معمولاً با تداوم ظلم دست و پنجه نرم می کنند. آنها به خوبی از کارهایی که برای مقابله با بی عدالتی و تعصب باقی مانده است آگاه هستند. تخمین پیشرفت کار دشواری است زیرا بیشتر آن تدریجی است. اما شما فقط یک نفر در یک سازمان با یک ماموریت خاص هستید. شما نمی توانید و نباید برای همه همه چیز باشید. و هر ایمیلی نیاز به پاسخ ندارد. حذف کنید و به کار خوب خود ادامه دهید.

بسیاری از دوستان من در اوج همه گیری کووید خسته شده بودند. آنها شغل خود را رها کردند یا از جستجوی کار دست کشیدند زیرا از نظر احساسی نمی توانستند همه چیز را اداره کنند. چگونه کسی این شکاف را در رزومه خود توضیح می دهد؟

اکثر مردم برای شرکت‌هایی کار نمی‌کنند که تعطیلات سخاوتمندانه یا منابع مراقبت از سلامت روانی را ارائه می‌دهند، بنابراین اغلب تنها گزینه‌ای که ما داریم این است که شغل خود را ترک کنیم، در صورتی که توانایی مالی آن را داریم. بهترین چیز در مورد تعطیلات طولانی این است که بتوانید ذخایر عاطفی خود را دوباره پر کنید تا زمانی که راهی برای بازگشت به محل کار پیدا کنید. چیزی که حتی چالش برانگیزتر است، یافتن بهترین راه برای توضیح شکاف های شغلی است.

مهم‌ترین کاری که دوستان شما می‌توانند انجام دهند این است که شکاف‌های استخدامی را در یک نامه پوششی و زمانی که زمانش فرا می‌رسد، در طول فرآیند مصاحبه تأیید و توضیح دهند. افرادی که دارای شکاف در رزومه هستند، لازم نیست دلایل شخصی خود را که از شغل خود کنار گذاشته اند را به اشتراک بگذارند، اما باید به نحوی آن زمان را در نظر بگیرند.

اگر در طول شکاف شغلی، کسب‌وکاری را راه‌اندازی کردید، به مدرسه برگشتید یا درگیر شکل دیگری از پیشرفت حرفه‌ای بودید، در مورد آن صحبت کنید. اگر بر تربیت فرزندان یا مراقبت از بستگان بیمار تمرکز می کنید، این اطلاعات را به اشتراک بگذارید. اگر مرخصی گرفته‌اید و بازی‌های ویدیویی انجام داده‌اید یا یاد گرفته‌اید خیاطی کنید، باغبانی کنید، یا از خودتان مراقبت کنید به گونه‌ای که ممکن است کارفرمایان قدردانی نکنند، در توضیح خود بدون دروغگویی خلاق باشید.

کارفرمایان بیشتر نگران شکاف ها هستند زیرا می خواهند اعتماد کنند که کارمند جدید سرمایه گذاری قابل اعتماد و ارزشمندی خواهد بود. دانستن چگونگی توضیح مؤثر این آسیب‌پذیری‌ها به نشان دادن اینکه مرخصی از کار مترادف با غیرقابل اعتماد بودن نیست، کمک می‌کند. راستش را بخواهید، وقتی به محدودیت های عاطفی خود می رسید، رفتن به تعطیلات یک چیز بسیار مسئولیت پذیر است. ما انسان هستیم ما احساس خستگی می کنیم و به تعطیلات نیاز داریم. این نه ضعف است و نه شکست.

رکسان جی او نویسنده اخیر گرسنگی و یکی از نویسندگان نظری است. او را بنویسید [email protected].

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما