با قهرمانان (ضد) «آدم سیاه» آشنا شوید | CNNCNN

درست زمانی که فکر می کنی هستی سرانجام دی‌سی با حفظ بیشتر خاطره‌های همیشه در حال رشد جوخه انتحار، ادامه می‌دهد و گروه جدیدی از قهرمانان متخاصم را در «آدم سیاه» انتخاب می‌کند، آخرین نمایشش که بر باکس آفیس تسلط دارد.

با انجمن عدالت آمریکا (JSA) آشنا شوید، خدمه ای از ابرقهرمانانی که می خواهند در مبارزه با قهرمان عنوان بلک آدام، آرام شوند یا حداقل کنترل بهتری داشته باشند. شما این بچه ها را از فیلم های قبلی به خاطر نخواهید آورد (به استثنای یکی از دواین «راک» جانسون)، اما آنها دهه هاست که طرفدار کتاب های کمیک بوده اند.

قبل از دیدن بلک آدام، درباره بازیگران جدید ابرانسان های اخلاقی مبهم اطلاعات کسب کنید. از دکتر فیت گرفته تا خود آدام، در اینجا چهره های جدیدی هستند که در «آدم سیاه» با آنها آشنا خواهید شد. («آدم سیاه» توسط برادران وارنر، که شرکت مادر برادران وارنر دیسکاوری را با سی‌ان‌ان به اشتراک می‌گذارد، توزیع می‌شود.)

بازی شده با: دواین “صخره” جانسون

مقامات: سرعت و قدرت فوق العاده، جادو، پرواز، رعد و برق، عمر طولانی و بسیاری دیگر

بلک آدام از نظر اخلاقی جد مبهم Shazam است، یک ابرقهرمان شیطانی که به نوجوانی تبدیل شده است. به گفته دی سی، آدام قرن ها پیش به عنوان تث آدام متولد شد، یک مرد معمولی که تبدیل به “قهرمان” جادوگری به نام Shazam شد که قدرت چندین خدا را به او القا کرد. برخلاف ابرقهرمان Shazam (مردی متفاوت از یک جادوگر—بله، او گیج می‌کند)، تث آدام از قدرت‌های جدید خود برای همیشه استفاده نکرده است. او توسط جادوگری تبعید شد که به او قدرت اعطا کرد و نام جدیدی را که مطابق با قلب فاسدش بود به او داد – بلک آدام.

زمانی که آدام از زندانی 5000 ساله برگشت، با او آشنا می شویم. جانسون به نیویورک تایمز گفت که مصمم است میهن خود را آزاد کند، کشوری خیالی در شمال آفریقا به نام کنداک. اما واندر وومن، او اینطور نیست – مجله امپایر در نقد سه ستاره خود از این فیلم گفت که آدام “مستقیماً مردم را می کشد” تا ادعای خود را مطرح کند. دی سی می‌گوید او معتقد است که «فرد مناسبی برای رهبری بشریت است» و این گاهی به معنای انتخاب‌هایی است که منافع بسیاری را بر زندگی افراد معدودی ترجیح می‌دهد.

دکتر فیت کسی نیست که جنگ های غیرضروری را شروع کند، به خصوص با جنگجوی قدرتمندی مانند بلک آدام.

بازی شده با: پیرس برازنان

مقامات: جادو، هوش، پرواز – تجارت!

دی سی می گوید، کنت نلسون که روزها یک جادوگر و در شب یک جادوگر است، یک “آکادمیک ملایم” است که وقتی “کلاه خود سرنوشت” طلایی را بر سر می گذارد، به یک قهرمان بزرگ تبدیل می شود. برازنان در مصاحبه ای با The AV Club توضیح داد که کلاه ایمنی یک نفرین و نعمت است که شخصیت با آن زندگی می کند زیرا پدرش که یک باستان شناس است، این مصنوع را کشف کرده است.

دکتر فیت به تأسیس انجمن عدالت کمک کرد، یک گروه ابرقهرمانی از ابرقهرمانان که در فیلم وظیفه مبارزه با کارهای ضدقهرمانی بلک آدام را بر عهده دارند. Brosnan-as-Fate در صفحه نمایش، کهنه سرباز JSA است و تازه کارها را در خط نگه می دارد در حالی که با آدام روبرو می شود – اما او نیز اسرار خودش را دارد، برازنان مسخره می کند.

لباس هاوکمن از پرندگان الهام گرفته شده است.

بازی شده با: آلدیس هاج

مقامات: سفر، قدرت فوق العاده، استاد مبارزات عمومی

یک ابرقهرمان دیگر به شکل یک پرنده را به بازی ذهنی رولودکس خود اضافه کنید و با هاکمن هاج ملاقات کنید، قهرمانی که با بال های طلایی بزرگ پرواز می کند و کلاهی طلایی کامل با منقار پرنده طلایی به سر دارد – که توسط دی سی به عنوان “جنگجوی خشنی که شبیه هیچکس دیگر نیست” توصیف شده است. ” موفق باشی آدام! در این فیلم، هاکمن JPA را رهبری می کند تا آدام را متوقف کند، اما همچنان برای مشاوره والدین به دکتر فیت اعتماد می کند.

هاج در مصاحبه ای با Vanity Fair به شوخی گفت که این شخصیت «تجربه های زیادی را پشت سر گذاشته است» و این تجربیات بر سبک رنگارنگ مبارزه او تأثیر گذاشته است. هاج گفت که هاوکمن با نام مستعار کارتر هال نیز از آدام ناامید است که خواهان عدالت است اما ایده های متفاوت و بی امان در مورد چگونگی دستیابی به آن دارد. او گفت که در نهایت آنها “احترام متقابل” را در یکدیگر پیدا می کنند – دو نقطه قوت فوق بشری چشمگیر.

او همچنین توسط عشق هدایت می شود – در طول زندگی خود در دی سی کامیکس، او رابطه ای فداکارانه با دختر هاوک گرل داشته است.

بازی شده با: کوئینتسا سویندل

مقامات: کنترل باد

این یک چیز است که از طریق یک طلسم یا مصنوع نفرین شده به شما قدرت داده شود. این چیز دیگری است که به سادگی عناصر را مهار کنید. با Cyclone، قهرمان نوجوانی آشنا شوید که ذهنش می تواند هوا را دستکاری کند و از آب و هوای خشن به عنوان سلاحی برای دفع دشمنان استفاده کند (او پس از اینکه مورد آزمایش دانشمندان معمولی قرار گرفت، قدرت خود را دریافت کرد). در دی سی، او یک “موضع عدالت اجتماعی” برای لیگ عدالت ارائه می دهد.

سویندل که یک هنرپیشه غیر دودویی است، گفت که شخصیت او تحت تأثیر باله است، و در حالی که Cyclone، با نام مستعار ماکسین هونکل، آخرین مورد اضافه شده به JSA است، او از پذیرش ظرافت های او ترسی ندارد: “من به ندرت نقشی را دیده ام. سویندل در مصاحبه ای با اینترتینمنت ویکلی گفت: یک دختر جوان به گونه ای که به او این توانایی را می دهد که صادقانه و صادقانه در عجیب و غریب خود زندگی کند.

بازی شده با: نوح سنتینئو

مقامات: به میل خود به غول تبدیل می شود و سپس دوباره کوچک می شود

او را Ant-Man صدا نکنید: این یک Atom Smasher است، یک سرباز جوان JSA که قطعاً آن را می شناسید – او یک “دستکاری کننده توده” است، به این معنی که می تواند به نسخه ای در اندازه گودزیلا از خودش تبدیل شود – اما بدون اندازه- تغییر تکنولوژی او به Centineo Syfy گفت: Atom Smasher مانند Cyclone یک “فرا انسان” است و روند رشد عظیم او یک روند دردناک است.

او همچنین یک “کودکی که روی خویشاوندان حساب می شود” است: سنتینئو گفت که پدربزرگش، “اجباراً شرور” اولین کسی بود که قدرت های به ارث رسیده از اتم خرد کننده را دریافت کرد، بنابراین اگرچه او تجربه اعضای JSA را ندارد، اما “از همین جا می آید. اصل و نسب” که او را با اعتماد به نفس، هر چند مغرور، به گروه اضافه می کند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما