با وجود نرخ بالای واکسیناسیون ، تعداد بی سابقه ای از موارد کووید 1 هر روز به سنگاپور می رسد.

[ad_1]

تصویرماه گذشته مردم در سنگاپور برای آزمایش کووید صف کشیده بودند.
اعتبار …ادگار سو / رویترز

سنگاپور اکثریت جمعیت خود را واکسینه کرده است ، با این حال در روزهای اخیر رکوردی در موارد جدید کووید -19 افزایش یافته است.

وزارت بهداشت روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که عفونت های ویروس کرونا در شهرهای جنوب شرقی آسیا هفته گذشته به بالاترین حد خود رسید و 2 هزار و 909 مورد جدید ابتلا به این ویروس گزارش شد که بالاترین تعداد موارد روزانه از زمان شروع این همه گیری است.

اما مقامات از ساکنان درخواست کردند که آرامش خود را حفظ کنند ، زیرا بیش از 98 درصد موارد تازه گزارش شده خفیف یا بدون علامت هستند و بنابراین می توانند در خانه درمان شوند. یکی از دلایل موارد خفیف این است که سنگاپور 82 درصد از افراد واجد شرایط خود را واکسینه کرده است ، که به طور چشمگیری شیوع بیماری های جدی را کاهش داده است.

وزیر دارایی لورنس وونگ صبح شنبه در یک کنفرانس خبری با سایر مقامات گفت: “ما قبلاً اعلام کردیم که به دلیل نرخ بالای واکسیناسیون ، دیگر فقط بر روی شماره سرفصل تمرکز نمی کنیم.” “تمرکز ما بر افرادی است که به شدت بیمار هستند و اطمینان حاصل کنیم که سیستم مراقبت های بهداشتی ما قادر به مراقبت از آنها است.”

وزارت بهداشت گفت: حدود 2 درصد از بیماران جدید باید در بیمارستان بستری شوند. این بیمارستان در روز جمعه 1،356 نفر را تحت درمان قرار می دهد. از این تعداد ، 222 نفر در اکسیژن ضروری و 34 نفر در بخش مراقبت های ویژه بودند.

مقامات هیچ توضیحی در مورد علت این جهش ارائه نکرده اند که هر 10 روز دو برابر شده است. سنگاپوری ها و کارگران مهاجر در این کشور به طور معمول مورد آزمایش قرار می گیرند و منجر به بسیاری از موارد بدون علامت می شوند. مشخص نیست که چه تعداد از موارد تازه گزارش شده دارای عفونت های عفونی در افراد واکسینه شده بودند.

مقامات بهداشتی تخمین می زنند که دولت شهر 3200 مورد روزانه را عقب می اندازد و روزانه حدود 5000 مورد در اواسط اکتبر ظاهر می شود.

تان سی لنگ ، وزیر نیروی انسانی گفت ، در میان خوابگاه های مهاجر ، که زمانی نقطه داغ رشد اولیه سنگاپور بود ، اخیراً به طور متوسط ​​500 مورد مثبت در روز گزارش شده است. بخش عمده ای از این موارد بدون علامت هستند ، اما 90 درصد از کارگران اتاق خواب واکسینه شده اند.

با این حال ، کنت مک ، مدیر خدمات پزشکی در وزارت بهداشت ، پیش بینی می کند که احتمالا در این ماه بیمارستان ها بیش از حد تحت فشار قرار خواهند گرفت ، عمدتا توسط بیمارانی که بیش از 60 واکسن واکسینه نشده اند. -1

وزارت بهداشت برای جلوگیری از افزایش موارد جدید ، محدودیت های شدیدی را بر فاصله اجتماعی و اجتماعات اجتماعی وضع کرده است. قوانین جدید جلسات را به دو نفر محدود می کند و شامل یک سیاست پیش فرض برای مشق شب است.

سنگاپور به اعمال محدودیت های سختگیرانه برای صدها هزار کارگر مهاجر که از زمان شروع همه گیری مجبور به تنهایی شده اند ، ادامه خواهد داد.

پروتکل های جدید دیگری در حال اجرا هستند که هدف آنها افزودن منابع و پرسنل به بیمارستان ها است. آنگ یی کونگ ، وزیر بهداشت گفت که کشور به شدت به تخت بیمارستان نیاز دارد زیرا پزشکان نیز بیماران را برای مشاهده دقیق بستری می کنند ، حتی اگر به مراقبت جدی نیاز ندارند.

آقای کونگ گفت وزارت بهداشت تعداد کل تخت های بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی موسوم به کووید را به 3.700 افزایش می دهد. این وزارتخانه در حال بررسی راه اندازی چنین مراکز درمانی است و توصیه کرده است افرادی که با کووید -1 واکسینه شده اند بدون مراقبت از خود به بیمارستان مراجعه کنند.

اعتبار …پیت ماروویچ برای نیویورک تایمز

در حالی که ایالات متحده از تعداد قربانیان 100،000،000 برابر در روز جمعه عبور کرد ، مقامات بهداشت عمومی این واقعیت را از دست ندادند که اگر بیشتر آمریکایی ها واکسیناسیون را انتخاب می کردند ، می توان از بسیاری از مرگ و میرهای اخیر جلوگیری کرد.

اکثریت قریب به اتفاق 100000 آمریکایی که در سه ماه و نیم گذشته جان خود را از دست داده اند واکسینه نشده اند ، حتی اگر تعداد زیادی واکسن در دسترس همه بزرگسالان باشد. نشان داده شده است که سه واکسن مورد استفاده در ایالات متحده خطر بستری شدن و مرگ را کاهش می دهد. رئیس جمهور بایدن روز شنبه بیانیه ای صادر کرد و گفت: “تعداد سرسام آور مرگ و میرها یادآور اهمیت واکسیناسیون است.

آقای بایدن گفت: “بسیاری از آمریکایی ها از دست دادن ویرانگر میلیون ها خانواده در این دوران بحران جان سالم به در برده اند.” “اگر قبلاً واکسن نزده اید ، لطفا واکسن بزنید. این می تواند زندگی شما و عزیزان شما را نجات دهد. این به ما کمک می کند تا بر بیماری کووید 1 غلبه کرده و به عنوان یک ملت گرد هم بیاییم. ”

بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، حدود 76 درصد از افرادی که واجد شرایط واکسیناسیون در ایالات متحده هستند حداقل یک دوز دریافت کرده اند و 65 درصد آنها کاملاً واکسینه شده اند. CDC همچنین گزارش داد که حدود 4.7 میلیون نفر که کاملاً واکسینه شده اند از 13 اوت ، دومین روز واکسن دریافت کرده اند ، روز دوم که FDA واجد شرایط بودن برای واکسن سوم برای برخی از افراد با سیستم ایمنی ضعیف است.

اعتبار …نام y. هه / آسوشیتدپرس

در پی بزرگترین و مهمترین کمپین واکسیناسیون شرکتی در ایالات متحده ، نزدیک به 67000 کارمند خطوط هوایی یونایتد علیه کووید -19 واکسینه شده اند.

اسکات کربی ، مدیر اجرایی یونایتد ایرلاینز ، روز پنجشنبه به تایمز گفت که پیامدهای مرگبار این بیماری باعث ناامیدی شدید شده است.

آقای کربی گفت که در تابستان پس از اطلاع از مرگ خلبان 57 ساله یونایتد پس از ابتلا به کروناویروس به نقطه شکست رسید. او گفت: “ما به اندازه کافی نتیجه گرفتیم.” مردم در حال مرگ هستند و ما می توانیم کاری با یونایتد ایرلاینز انجام دهیم تا این کار متوقف شود. “

در آن زمان ، آقای کربی تخمین زد که حدود 70 درصد از کارکنان شرکت هواپیمایی واکسینه شده اند. برای بالا بردن این سطح ، شرکت سفارش واکسن را در اوایل ماه آگوست اعلام کرد و مشوق هایی مانند حقوق اضافی یا تعطیلات را برای رعایت مقررات ارائه کرد. یونایتد با اتحادیه های کارگری نماینده کارگران خود تماس گرفت. با این حال ، برخی از کارکنان اعتراض کرده اند و شرکت اقدامات جدی را انجام می دهد.

حدود 2000 کارگر برای مزایای پزشکی یا مذهبی درخواست کرده اند ، اگرچه آینده آنها نامشخص است زیرا یونایتد با طرح دعوی برای مرخصی موقت آنها شکایت می کند. چند صد نفر دیگر از دستور خود پیروی نکردند و ممکن است در هفته های آینده برکنار شوند.

این شرکت هواپیمایی از رئیس جمهور بایدن که در اوایل سپتامبر اعلام کرد همه مشاغل ایالات متحده با 100 یا بیشتر کارگر نیاز به واکسیناسیون یا آزمایش هفتگی دارند ، تمجید کرد.

خطوط هوایی آمریکایی ، هواپیمایی آلاسکا و JetBlue با استناد به الزامات دولت بایدن دستور واکسن صادر کرده اند. در پایان ماه اوت ، دلتا گفت که از کارکنان غیر واکسینه شده خود ماهیانه 200 دلار دیگر برای بیمه سلامت دریافت می کند.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما