بتای جدید واتس اپ با صفحه چت دوباره طراحی شده و ابزارهایی برای پیام های حذف شده منتشر شد


WhatsApp برای کاربران بتا iOS با به روز رسانی 2.21.200.11 منتشر شده است ، که نه تنها به کاربران اجازه می دهد طراحی حباب پیام را تغییر دهند ، بلکه در نهایت ابزارهای پیام های نامرئی را فعال می کند.

به گفته وب سایت WABetaInfo ، بتای جدید WhatsApp برای آزمایش کنندگان عمومی این برنامه منتشر شده است و آنها تغییرات جدیدی را ایجاد خواهند کرد. این نسخه شامل رنگهای جدیدی برای حباب پیام است. این حباب ها بزرگتر از حباب های قدیمی هستند و گوشه های گردی دارند.

وب سایت WABetaInfo رنگ دقیق چهار بادکنک پیام جدید را اعلام کرده است. رنگ حباب روشن قدیمی # E1F6CA ، حباب تیره قدیمی # 295F60 ، حباب روشن جدید # E2FDD5 و حباب تیره جدید # 204F46 است.

WhatsApp همچنین ابزارهایی برای مدیریت پیام های حذف شده ارائه می دهد. برنامه می تواند پیام را 24 ساعت ، 7 روز یا 90 روز پس از ارسال به طور خودکار حذف کند. WhatsApp می گوید که اگر این ویژگی را فعال کنید ، همه پیام ها برای صرفه جویی در حریم خصوصی و فضا حذف می شوند. علاوه بر این ، هر دو طرف گپ ممکن است این تنظیمات را تغییر دهند.

نسخه جدید WhatsApp دارای گزینه جدیدی در قسمت Privacy Settings به نام Default Message Timer است که امکان حذف پیام ها را فراهم می کند. همه این ویژگی ها در حال حاضر در حالت بتا هستند ، اما ممکن است طولی نکشد که WhatsApp این ویژگی ها را در اختیار همه کاربران قرار دهد.

کاربران واتس اپ مدتهاست منتظر پشتیبانی از قابلیت استفاده همزمان از چندین دستگاه هستند و می خواهند بتوانند چت ها را از iOS به Android منتقل کنند. این شرکت پیشتر به کاربران اجازه داده بود از طریق برنامه بتا از WhatsApp در چهار دستگاه غیر از موبایل استفاده کنند. اما نسخه بعدی این ویژگی به شما امکان می دهد از این حساب در دو حساب استفاده کنید.

این پیام رسان های محبوب همچنین روی ویژگی جدیدی کار می کنند که امکان پخش پیام های صوتی را حتی در زمان خاموش بودن صفحه نمایش نیز فراهم می کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم