«بحث‌های بی‌اساس را متوقف کنید، به سؤالات پاسخ دهید»: AAP به نظر «کتار-بیمان» BJP پاسخ می‌دهد

دهلی نو: پس از آن که آرویند کجریوال، وزیر ارشد دهلی به عنوان یک “پارانوئید” توصیف شد، Aam Aadmi روز یکشنبه به BJP پاسخ داد و گفت که حزب زعفران باید به سوالات مطرح شده توسط رئیس AAP به جای انتشار آنچه که او به عنوان تاکتیک های تحول آفرین توصیف می کند، پاسخ دهد.

سخنگوی AAP و نماینده راجیا سبها، سانجی سینگ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا، با حمله به BJP گفت. گفته می شود BJP 285 MLA را به سایر احزاب “دزدیده” و دولت ها را در ایالت های مختلف تحت “عملیات لوتوس” تا کنون سرنگون کرده است.

سینگ گفت: “BJP باید به ملت بگوید که چقدر پول سیاه برای خرید، ربودن و شکستن 285 MLA از احزاب خود در سراسر کشور خرج کرده است.” ”

این واکنش تند پس از آن صورت گرفت که BJP کجریوال را پس از متهم شدن به هدف قرار دادن رهبران AAP به عنوان “پارانوئید” توصیف کرد، زیرا BJP از شکست در انتخابات ایالت گجرات در اواخر امسال می ترسد.

در کنفرانس مطبوعاتی BJP، سامپت باترا، سخنگوی حزب، ادعا کرد که AAP به “درام قدیمی” که قبل از هر انتخابات راه اندازی می کرد، متوسل می شود که “دیگران در هنگام پیروزی لیگ به لرزه در می آمدند”.

همچنین بخوانید: AAP ‘kattar beimaan’ است: سامبیت پاترا از BJP در میان نظرسنجی های آتی گجرات به آرویند کجریوال می پردازد

کنفرانس مطبوعاتی سانجی سینگ در واکنش به این موضوع بود. “بدیهی است که BJP پس از دیدن چنین نشست بزرگی از نمایندگان منتخب AAP در اینجا نگران است.”

او گفت: «سامپت باترا از BJP به جای پاسخگویی به مسائل مطرح شده در جلسه، در کنفرانس مطبوعاتی خود صحبت های بی اساس انجام داد.

سینگ گفت. “BJP باید منبع پولی را که برای این کار خرج شده است، آشکار کند.”

سینگ همچنین ادعا کرد که BJP زمانی که دولت مودی از وام های میلیاردی به ارزش کرور چشم پوشی کرد، “تخفیف” دریافت کرد و از حزب خواست که به ملت بگوید “چقدر پول در کمیسیون دریافت کرده است”.

همچنین بخوانید: AAP یک گزارش شش ماهه عالی را در مقابل مخاطبان در پنجاب ارائه می دهد

سینگ ادعا کرد که BJP در تلاش است تا مانیش سیسودیا معاون وزیر دهلی و سایر رهبران AAP را در “موارد دروغین” فساد درگیر کند تا حزب تحت رهبری آرویند کجریوال در گجرات را متوقف کند، حتی در شرایطی که “عملیات لوتوس” نتوانست دولت AAP را سرنگون کند. . در دهلی و پنجاب».

او گفت که رهبران انجمن در 135 مورد از 169 پرونده ثبت شده علیه آنها در دوران رژیم BJP “از سوی دادگاه تبرئه شدند.”

سینگ گفت: “من می خواهم از BJP و Sampit Pratra بپرسم که آیا نخست وزیر نارندرا مودی، وزیر کشور آمیت شاه و رئیس حزب شما جی پی نادا باید از این رهبران BJP عذرخواهی کنند یا نه.”

سینگ ادعا کرد که BJP در تلاش خود برای “تخریب” AAP سنگ تمام گذاشته است. او مدعی شد: “اما کاروان AAP متوقف نخواهد شد. AAP تاریخی را که در دهلی ساخته است، جایی که مردم در کنار حزب و کجریوال ایستاده اند، تکرار خواهد کرد.”

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما