بدون دروازه بان؛ دیوید دخیا یک جوکر است (عکس)


به گزارش “ورجهش سه”، می توان گفت داوید دخیا شب گذشته یکی از عجیب ترین گل های شب فوتبال خود را به ثمر رساند. جایی که پس از ارسال کرنر بازیکنان آرسنال، فرد دخیا هم تیمی او روی مچ پای او نشست و بازیکن روی زمین افتاد.

در واقع پس از اینکه داوید دخیا روی زمین افتاد و دروازه بان اسپانیایی احساس درد کرد، توپ به امیل اسمیت رسید و ستاره آرسنال از پشت محوطه جریمه دروازه منچستریونایتد را باز کرد. این حادثه در حالی رخ داد که دخیا در زمان شوک روی زمین بود.

در ابتدا داور تصمیم گرفت صحنه را بررسی کند. با این حال، بررسی صحنه در اتاق VAR نشان داد که گل در موقعیت مناسبی قرار داشت. این اتفاق خشم ستارگان منچستریونایتد را نیز برانگیخت.

مارک هالسی، داور سابق لیگ برتر در مورد این گل به سان گفت: “این تصمیم توسط VAR گرفته شد زیرا داور ضربه زدن به دخیا را ندید. با این حال، من معتقد نیستم که باید در اینجا کار انجام شود.” . اتکینسون واقعا نمی دانست که چرا دیوید دخیا در زمین زمین افتاده است، دروازه بان یونایتد ممکن بود از ناحیه سر یا حتی آسیب جدی تری متحمل شود، بنابراین اسمیت مجبور شد قبل از ضربه زدن به توپ، بازی را متوقف کند. فکر نمی‌کنم اتکینسون در موقعیت خوبی قرار داشته باشد.

اما این گل در شبکه های اجتماعی نیز سر و صدای زیادی به پا کرد و هواداران منچستریونایتد به شدت از عملکرد داوید دخیا روی صحنه انتقاد کردند که برخی از آنها را در اینجا می خوانیم.

گامون نوشت: “دیوید دخیا یک دلقک حرفه ای است که شبیه یک دروازه بان است.”

کاربر دیگری نوشت: دخیا آدم خجالتی است حتی یک چالش بصری هم نبود.

کاربری به نام جیمی نوشت: دخیا فقط مچ پایش را گرفت، بی دلیل روی زمین افتاد و کاملا شفا پیدا کرد، دخیا فکر می کرد می تواند اشتباه خوبی از طرف حریف انجام دهد اما نمی دانست که آن شخص پشت سر اوست. شرمنده..”

اما کاربر دیگری در حمایت از داوید دخیا نوشت: هواداران ما چگونه می توانند دخیا را مقصر بدانند؟

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که در دقیقه 77 دیوید دخیا با استفاده از موقعیت بسیار خوب و تک به تک اوبامیانگ قدیمی آمریکایی به نوعی ناجی منچستریونایتد شد و اولین حرکت عجیب و غریب را جبران کرد. . نیم

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان