برادران شعبه UM را پس از اتهامات مربوط به مواد مخدر تعطیل کردند، ویدیوی ناراحت کننده ای منتشر شد

کورال گیبلز، فلوریدا کلاس سیگما فی اپسیلون در دانشگاه میامی پس از انتشار یک ویدیوی ناراحت کننده در هفته گذشته برای همیشه تعطیل شد.

به گزارش روزنامه دانشجویی UM، The Miami Hurricane، که این ویدئو را به دست آورده است، این فیلم نشان می دهد که چندین عضو SigEp در مورد کشتن و تجاوز به زنان قبل از برگزاری یک مهمانی “شنای بزرگسالان” در اول اکتبر در خانه ای خارج از دانشگاه در کورال گیبلز شعار می دهند.

چندین زن که در این مهمانی شرکت کردند ادعا کردند که متوجه پودر سفید در نوشیدنی‌های خود شده‌اند و می‌گویند که افرادی را می‌شناسند که علیرغم نوشیدن چند نوشیدنی بسیار بیمار شده‌اند.

ویکتوریا تورو، دانش آموز گفت: “این دیوانگی است که با افرادی که چنین کارهایی را انجام می دهند و مدرسه به آنها اجازه می دهد در اینجا بمانند، دیوانه وار است، و حتی اگر درست نباشد، این ادعاها همچنان ادعا هستند و آنها از جایی می آیند.” .

هیئت مدیره اخوان ملی جمعه گذشته به اتفاق آرا لغو شعبه اتحادیه کارگری را تصویب کرد.

اخوان در بیانیه ای گفت: «رهبری ملی اطلاعات قابل قبولی دریافت کرده است مبنی بر اینکه اعضای SigEp خط مشی را نقض کرده و در اقداماتی ناسازگار با ارزش های این برادری شرکت کرده اند. ما انتظار داریم که کلاس‌های SigEp محیطی امن و حمایت‌کننده را برای اعضای ما و جامعه پردیس فراهم کند. این سنگ بنای یک تجربه مثبت برادری و دانشگاهی است، بنابراین ما این انتظار را بسیار جدی می‌گیریم و کلاس‌هایمان را با این استاندارد حفظ می‌کنیم.»

SigEp شعبه خود را در UM در سال 1949 افتتاح کرد.

دانشگاه میامی در بیانیه ای گفت: “دانشگاه میامی به طور مداوم مجموعه ای واضح از سیاست ها و انتظارات را برای همه مؤسسات یونانی ما که برای تشویق یک تجربه ایمن، سالم و مثبت برای دانشجویان دانشگاه UM طراحی شده اند، ابلاغ می کند.” “دانشگاه ادعاهایی دریافت کرده است مبنی بر اینکه فصل سیگما فی اپسیلون خط‌مشی دانشگاه را نقض کرده و رفتاری مغایر با ارزش‌ها و انتظارات جامعه دانشگاهی و ملیت‌های برادر آنها داشته است. ما به مدت 73 سال با سیگما فی اپسیلون همکاری کرده‌ایم و از آن حمایت می‌کنیم. تصمیم آن‌ها برای بستن فصل بلافاصله اجرایی می‌شود.»

دانشجویان که دوشنبه با Local 10 News صحبت کردند، گفتند که با تصمیم حذف منشور برادری از دانشگاه موافق هستند.

دانش‌آموز کن دادلی گفت: «این قطعاً یک گام بزرگ رو به جلو در حذف بسیاری از زن‌ستیزی در فرهنگ برادری است.

حق چاپ 2022 توسط WPLG Local10.com – کلیه حقوق محفوظ است.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما