برادران وارنر دیسکاوری دو پیشکسوت ابرقهرمانی را برای رهبری استودیو دی سی منصوب می کند

برادران وارنر را کشف کنید. یک شرکت

WBD 2.96٪

او تیم کارگردان و تهیه کننده کهنه کار جیمز گان و پیتر سافران را برای رهبری استودیوی دی سی، مجموعه فیلمی که مجموعه ای از خواص ارزشمند ابرقهرمانی از جمله سوپرمن، بتمن، واندر وومن و آکوامن را شامل می شود، استخدام کرد.

این شرکت گفت که آقای گان و آقای سافران به عنوان رئیس مشترک و مدیرعامل استودیو کار خواهند کرد و مستقیماً به دیوید زاسلاو، مدیر عامل شرکت برادران وارنر دیسکاوری گزارش خواهند داد. آقای زاسلاو گفت که او یک برنامه 10 ساله برای بازسازی پایتخت و رقابت بهتر آن با والت دیزنی می خواهد. یک شرکت

دیس 2.60٪

استودیو مارول

در گذشته، رئیس سری ابرقهرمانان دی سی به رئیس برادران وارنر گزارش داده بود. تصاویر، اما به عنوان بخشی از بازسازی استودیو، آقایان گان و سافران بر تمامی عناوین DC در قالب‌های مختلف نظارت خواهند داشت، از جمله نسخه‌های نمایشی، سریال‌های تلویزیونی و نسخه‌های سرویس استریم وارنر دیسکاوری HBOMax.

آقای زاسلاو روز سه شنبه در یادداشتی داخلی خطاب به کارکنان نوشت: «جیمز و پیتر دید وسیعی از داستان سرایی در واشنگتن دی سی و چگونگی هماهنگی آن با یکدیگر دارند. ما اکنون یک تیم رهبری کامل داریم.”

آقای گان پیشکسوت فیلم ابرقهرمانی است که به خاطر نویسندگی و کارگردانی سه فیلم مارول “نگهبانان کهکشان” از جمله دنباله ای که قرار است سال آینده اکران شود، شهرت دارد. او همچنین به عنوان تهیه کننده برای دو فیلم «انتقام جویان» کار کرد. او برای دی سی فیلم 2021 «جوخه انتحار» را نوشت و کارگردانی کرد و در نویسندگی فرانچایز «اسکوبی دو» مشارکت داشت. او همچنین نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مجموعه های تلویزیونی «هارلی کوین» و «صلح ساز» را برعهده داشت.

در سال 2018، دیزنی آقای ژان را پس از یک سری پست های طنز در رسانه های اجتماعی که موضوعات حساسی مانند تجاوز جنسی، سوء استفاده جنسی از کودکان و ایدز را در بر می گرفت، از فیلم های نگهبانان کهکشان اخراج کرد. سال بعد برای قسمت سوم فیلم بازگردانده شد.

این دو بیش از دو دهه است که یکدیگر را می شناسند و آقای سفران تهیه کننده «جوخه انتحار» و همچنین فیلم های «آکوامن» و «شزم» از دی سی بوده است. و سری فیلم های ترسناک سینمای نیو لاین «احضار».

Zaslav در چند ماه گذشته پس از پیشنهاد مایک دی لوکا، رئیس جدید و مدیر عامل شرکت برادران وارنر، از این زوج استقبال کرده است. گروه فیلم به نقل از آگاهان. پیپل گفت که زاسلاو نامزدهای دیگری از جمله دن لین، تهیه کننده چندین فیلم در فرنچایز Lego و It را نیز در نظر گرفت. آقای لین اخیراً در یک پادکست گفته است که اجرای DC “کار رویایی او” خواهد بود.

این افراد گفتند که مکالمه با آقای لین به دلیل مالکیت او بر شرکت تولیدی Rideback پیچیده بود، که باعث می شد استخدام گران تر شود. وارنر دیسکاوری در تلاش برای پرداخت بدهی سنگین خود، کاهش عمیقی در مخارج محتوا و اخراج کارکنان تولید ایجاد می‌کند، اگرچه این شرکت می‌گوید قصد دارد هزینه کلی محتوا را در سطح بالایی نگه دارد.

چند سال گذشته برای فرنچایز DC که شخصیت‌ها و خطوط داستانی را از برند صد ساله دی سی کامیکس ترسیم می‌کند، آشفته بود. برخی از فیلم‌های حمایتی، از جمله «لیگ عدالت» و «شزم!» محصول ۲۰۱۷ برای سال 2019 در باکس آفیس ضعیف عمل کرد، در حالی که سایرین، از جمله «آکوامن»، «زن شگفت‌انگیز» و فیلم‌های مجموعه بتمن، فیلم‌های پرفروش بین‌المللی بودند که مجموعاً میلیاردها بلیت فروش داشتند. فیلم‌های ابرقهرمانی مارول در دو دهه گذشته به طور مداوم در گیشه از دی سی بهتر عمل کرده‌اند.

در سال 2021، برادران وارنر بزرگ کرد. طرفداران با تأخیر در اکران «Zack Snyder’s Justice League»، بازسازی نسخه اصلی که بازسازی آن ده‌ها میلیون دلار هزینه داشت، خشمگین شدند، و سرانجام آن را در HBOMax منتشر کردند.

در ماه اوت، برادران وارنر لغو شد “Batgirl” – یک فیلم ابرقهرمانی تقریباً تمام شده که ساخت آن حدود 90 میلیون دلار هزینه داشت – پس از اینکه تصمیم گرفت به جای ریسک اکران در سینماها، کسر مالیات عاقلانه است.

والتر حماده که از سال 2018 ریاست بخش فیلم پایتخت را بر عهده دارد، در تاریخ 1 نوامبر از بازی در نقش سدین ژان و سفران استعفا می دهد.

آقای Zaslav در تماسی با درآمد ماه اوت، موفقیت استودیو مارول و رئیس آن، کوین فایگه را ستود و گفت که این شرکت به دنبال ساختاری مشابه با دی سی است که در آن تمام محتوای ابرقهرمانی برای فیلم، تلویزیون و پخش زنده تحت یک ساختار سازماندهی شده است. سیلو، به جای تفکیک بر اساس قالب.

آقای Zaslav گفت: «وقتی به بتمن، سوپرمن، واندر وومن و آکوامن نگاه می‌کنید، اینها برندهایی هستند که در همه جای دنیا شناخته شده هستند. استفاده از حروف بزرگ چیزی است که ما فکر می‌کنیم می‌توانیم آن را بهبود بخشیم و در حال حاضر روی آن تمرکز کرده‌ایم.»

آخر هفته گذشته فیلم «آدم سیاه» از دی سی با بازی دواین «راک» جانسون با 67 میلیون دلار فروش بلیت در آمریکای شمالی در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. سال آینده، دی سی چهار فیلم از جمله دنباله ای بر «شزم! و “آکوامن” و یک نسخه سینمایی از “فلش”.

استودیو دی سی همچنین دنباله ای برای فیلم بتمن 2022 در دست ساخت دارد و امسال آقای دی لوکا اولین عنوان DC خود را که دنباله ای بر اکشن مهیج 2019 به رهبری خواکین فینیکس است، چراغ سبز نشان داده است.

نوشتن به رابی ویلان در [email protected]

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق حفظ شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما