برای ثبت در تاریخ؛ شب های ویژه نه کمپ (گزارش)

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، با کسب 16 امتیاز از 11 بازی، بارسلونا در رده نهم لالیگا قرار گرفت، مسئولان باشگاه به هدف انتقال ژاوی از قطر به کاتالونیا رسیدند و این بار یک دهه پیش ایدئولوژی تیکی تاکا را در اختیار گرفتند. به عنوان سرمربی. اوضاع بارسلونا به قدری آشفته بود که تنها بازگشت فوق ستاره محبوبی چون ژاوی می توانست فشار را کم کند و هواداران عصبانی را به مسیر آبی اناری ها برساند.

15 آبان زمان موعود بود. جایی که بارسلونا رسما قرارداد خود را با جاوی اعلام کرد و تا سال 2024 از جذب این مربی جوان خبر داد. اتفاق شیرینی بود در اوج ناامیدی. حضور اخیر باریا روی نیمکت ستاره به عنوان سرمربی موجی از امید را در میان هواداران بارسا ایجاد کرد.

آبی اناری ها توسط چهره ای هدایت می شد که در طول بازی 767 بار پیراهن تیم را بر تن کرد. او در آن بازی ها 85 گل به ثمر رساند و 185 پاس گل داد و در مدت حضورش در بارسا (17 فصل – 1998 تا 2015) موفق به کسب 25 جام (8 لالیگا، 4 لیگ قهرمانان، 3 کوپا دل ری، 2 جام) باشگاه جهانی، 2 جام سوپر اروپا شد. جام و 6 سوپر جام اسپانیا)؛ جام و حضور ژاوی، درخشان ترین دوره تاریخ کاتالونیا، نقش اساسی در کسب هر کدام از آنها داشت.

ژاوی در مراسم معارفه و بازگشت به کمپ نه صحنه های جالبی داشت اما همه منتظر بودند تا اولین حضور او روی نیمکت آبی اناری ها را ببینند. ژاوی را صدها بار در کمپ نود دیده بودیم اما در داخل زمین! این بار قرار بود مغزی را روی زمین ببینیم که به عنوان سرمربی فکر می کند با لباس رسمی تیک تیک بزند. یک رویداد هیجان انگیز و سرگرم کننده که بسیاری از طرفداران روی آن حساب باز کرده بودند. به دلیل اینکه بازی ملی تا شب موعود برگزار شد، کمی به تعویق افتاد. جایی که بارسا می خواست میزبان دربی کاتالونیا تحت سرمربی جدید خود باشد.

مهمتر از همه، باریا میزبان اسپانیول بود و بنابراین هزاران نفر منتظر استقبال از این افسانه بودند. با توجه به اینکه در هفته‌های اخیر هیچ بلیتی برای بار خریداری نشده است، هواداران باشگاه مشتاق وصف ناپذیری برای خرید بلیت بازی امشب مقابل اسپانیول هستند زیرا می‌خواستند نوکمپ را به یک روز شاد تیکی‌تاکا تبدیل کنند. جهنمی که ژاوی عزیز اولین پیروزی خود را در بار اول تجربه مربیگری ژاوی به دست آورد.

دقایقی مانده به شروع بازی بارسلونا و اسپانیول، اسپورتی با ماسک ژاوی بدون کت و شلوار از پله های 9 کمپ پایین آمد و به چمن رسید. جایی که با جادوی تکنیک و هوش خود صحنه های ماندگاری در تاریخ تیم محبوبش خلق کرد. در مقابل تشویق خستگی ناپذیر هواداران بارسلونا، او روی نیمکت نشست و به سمت نیمکتی رفت که چندان آشنا نبود، اما این بار متفاوت بود و به نوعی محل کار جدید در استادیوم خاطره انگیز بود. ژاوی روی زمین ایستاد و سوت شروع شد. این آغازی بود که همه منتظرش بودند. شروع رسمی زاوی به عنوان سرمربی در بارسلونا و آغاز چالشی بزرگ که موفقیت در آن علامت سوال بزرگی است که پایان آن می تواند نماینده یک سرمربی بزرگ و آینده دار در فوتبال جهان باشد.

از همان لحظه سوت، ژاوی با انجام حرکات قابل توجه از زمین و با بیشترین تاکید بر تمرکز و دقت شاگردانش شروع به هدایت شاگردانش کرد.

اولین حضور خاوی روی نیمکت بارسلونا به قدری هیجان انگیز و خاص بود که حتی کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید نیز تشویق به تماشای بازی امشب شد. او در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از گرانادا گفت: “من این مسابقه را تماشا خواهم کرد زیرا بازی جالبی خواهد بود. ژاوی چیزهای زیادی برای بارسا به ارمغان خواهد آورد. من می خواهم در اسرع وقت به این موضوع پی ببرم زیرا بارسا.” او مستقیم است. حریف ما. البته کارلوتو تنها سلبریتی نیست که دربی کاتالونیا را تماشا می کند، اما در حال حاضر چشم هر فوتبالیستی به 9 استادیوم کمپ است و مطمئناً او اولین نفری است که کادرفنی دارد. زود به رختخواب بروید تا نتایج آنها را بررسی کنید. بارسا – بازی ها و تصاویر اسپانیول ژاوی اولین حضور خود را به عنوان سرمربی در کمپ نه خواهد داشت!

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم