برای دختران پرسپولیس آماده باشید. آیا طلسم ورود زنان به ورزشگاه شکسته می شود؟

از راهروهای فدراسیون فوتبال خبر می رسد که مشکل ورود بانوان به ورزشگاه ها برطرف شده و ممکن است خیلی زودتر از حد انتظار رخ دهد.

دیدارهای هفته اول لیگ برتر فوتبال 22 انگلیس در حالی بدون حضور تماشاگر برگزار شد که مسابقات فوتبال در تمامی کشورهای جهان با حضور تماشاگران برگزار می شود. پس از فروکش نمودن بیماری کووید 19، تزریق دوز سوم و چهارم واکسن، فراخوانی ویروس کرونا و کاهش میزان ابتلا به این بیماری، هفته های پایانی لیگ برتر بیست و یکم با حداکثر تماشاگر برگزار شد. حضور. اما دیدارهای هفته اول لیگ برتر به دلیل دیگری بدون تماشاگر برگزار شد!

به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال، دو موضوع فروش بلیت الکترونیکی و ناکافی بودن زیرساخت ها برای ورود تماشاگران فوتبال اعم از زن و مرد باعث شد مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر انگلیس مسابقات لیگ را لغو کنند. هفته اول برای اینکه بهانه ای به AFC ندهیم.

در همین رابطه حجت الله بهمنی، مدیر روابط عمومی انجمن در گفت و گو با خبرروزشی، گفت: نباید کار را به جایی برسانیم که ما را مجبور به انجام چنین اقدامی کنند. در عوض باید فرصت را مغتنم شمرده و از این تهدید فیفا (در خصوص تعلیق فوتبال بدون حضور زنان) خارج شده و از این طریق شرایط را برای شگفت انگیزترین مسابقات لیگ فراهم کنیم.

از راهروهای فدراسیون فوتبال آمده است که در فاصله زمانی بین انتشار اولین بیانیه مبنی بر برگزاری هفته اول مسابقات در غیاب تماشاگران و مسئولان ارشد ورزشی به ویژه فدراسیون فوتبال با مشورت مراجع ذی صلاح. مسئولان، دستاوردهای مثبتی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی حاصل شده است

لازم به ذکر است؛ این موضوع زمانی برای فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا جدی‌تر شد که او چند روز پیش با انتشار چند عکس از تجمع خانواده‌ها برای اجرای سرود سلام کاپیتان در ورزشگاه آزادی، این باور را به مسئولان فوتبال فیفا و آسیا القا کرد که خانواده‌ها برای حضور در ورزشگاه آزادی مشکلی ندارم

بنابراین گفته می شود این امکان از هفته دوم لیگ برتر انگلیس در تعدادی از استادیوم هایی که زیرساخت های کافی برای انجام این کار را دارند به وجود می آید و یکی از این ورزشگاه ها (که امکانات ورود و خروج مجزا برای بانوان را دارد) خواهد بود. ورزشگاه آزادی باشد. محل برگزاری دیدار هفته دوم پرسپولیس و خوزستان. این دیدار که ساعت 20:30 روز جمعه 7 مرداد ماه به میزبانی پرسپولیس برگزار می شود.

هواداران پرسپولیس اعم از زن و مرد در روزهای آینده پس از تصمیم گیری های کافی و برقراری مبادی ورودی و خروجی بانوان می توانند برای تماشای این دیدار به ورزشگاه آزادی بروند. بنابراین هواداران تیم پرسپولیس باید مراقب باشند تا طی چند روز آینده با تایید این موضوع طلسم برگزار نشدن مسابقات باشگاهی بدون حضور بانوان برای اولین بار شکسته شود. در تمام سال های گذشته مسابقات فوتبال باشگاهی با حضور بانوان برگزار می شود.

منبع: خبر

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما