برخورد دراماتیک در آزادی. وریا غفوری برخورد عاشقانه یا انتقام؟

استقلال و فولاد در روز جمعه می توانند جذابیت های خاص خود را داشته باشند، دیدار جواد نکونام و مهدی هاشمی نسب محبوب آبی پوشان با جذابیت تیم سابقشان با توجه به اینکه استقلال در فصل قبل توانست فولاد را دو برابر کند. در پایان وریا غفوری جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.

اما حالا دراماتیک‌تر از هر دوئل و رویارویی، باید شاهد دیدار وریا غفوری کاپیتان سابق آبی‌ها با تیم محبوبش باشیم. کاپیتانی که در فصل قبل خوش درخشید اما با وجود جدایی فرهاد مجیدی در جمع آبی پوشان حضور نداشت و فولاد انتخاب این بازیکن برای ادامه فوتبال بود.

فریا غفوری که خیلی دیر و در اردوی پایانی در تهران به تیم فولاد اضافه شد، در ابتدای لیگ به زمان بیشتری نسبت به سایرین نیاز داشت تا به سطح عالی برسد. او در اولین بازی مقابل صنعت نفت که با تساوی بدون گل به پایان رسید حدود 20 دقیقه بازی کرد.

غفوری خیلی زود و در هفته دوم مقابل پرسپولیس وارد ترکیب شد اما در پستی غیر از دفاع راست! او به عنوان وینگر راست در زمین حاضر شد تا جناح راست فولاد را در کنار مهدی شری تشکیل دهد، اما در دقیقه 67 جای خود را به باتوسی باز کرد تا اینکه ساسان انصاری به عنوان وینگر راست و باتوسی به عنوان هافبک تاثیرگذار جواد به میدان رفت. تیم نکونام. حضور داشته باشید، این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فاریا هفته های سوم، چهارم و پنجم را از روی نیمکت آغاز کرد و تنها در دقیقه 70 به مصاف سپاهان و میس رفسنجان رفت و در دیدار مقابل میس رفسنجان موقعیت عالی را برای تیمش ایجاد کرد اما آیاندا پاتوسی تنها چند سانتی متر فاصله داشت. از تبدیل پاس تیز غفوری به گل پیروزی تیمش. کاپیتان سابق استاولال در دیدار قبلی مقابل مس کرمان نیز از ابتدا در پست جناح راست قرار گرفت و البته در جریان بازی چندین بار با مهدی شری تغییر پست داد تا در پست قبلی خود قرار گیرد. اما این تغییرات برای ارائه عملکرد درخشان برای غفوری کافی نبود. تکرار در موقعیت دفاعی مناسب.

او حالا باید به مصاف تیم سابقش استقلال برود و مشخص نیست مثل بازی قبل بازیکن اصلی تیم نکونام باشد یا بازیکن تعویضی و پست مورد علاقه اش این است که در سمت راست بازی کند. مدافع یا وینگر تیمش خواهد بود تا به احتمال زیاد مقابل ابوالفضل جلالی، مدافع چپ استفلال بازی کند. با حضور مهدی شری و مجتبی نجاریان در سمت راست خط دفاعی، به نظر می رسد فرصت اصلی برای حضور در ترکیب اصلی، مهدی شری باشد و وریا غفوری باید با دو جناح دیگر تیم خود مبارزه کند. حضور در این تیم، موضوعی که جواد نکونام در کنفرانس قبل از شروع لیگ به آن پرداخته است، زیرا گفته می شود وریا غفوری برای پستی غیر از دفاع راست به لیست تیمش اضافه شده است.

فولاد با 10 امتیاز و یک بازی کمتر روز جمعه در ورزشگاه آزادی باید با 13 امتیاز به مصاف استقلال برود، دیداری که سایر مدعیان به دنبال تساوی هستند اما دو تیم حاضر در زمین می خواهند پیروز شوند. رویارویی عاشقانه و شاید انتقام جویانه فریا غفوری و استقلال باید تا روز جمعه منتظر ماند.

منبع: ورزش سه

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما