برخی از ویژگی های جدید اینستاگرام پس از بازخورد منفی کاربران حذف شد

بعدی-تغییرات اخیر در اینستاگرام انتقادات کاربران این اپلیکیشن را به همراه داشته و با توجه به نارضایتی کاربران از ویژگی های جدید، این پیام رسان قصد دارد برخی از این تغییرات را به حالت قبل بازگرداند.

به گزارش فردا؛ این واکنش پس از آن رخ داد که اینستاگرام شروع به آزمایش نمایش تمام صفحه ویدیوها کرد. این پلتفرم همچنین تمرکز خود را بر روی ویدیوها و تعداد پست های توصیه شده در برنامه افزایش داده است. با این حال به نظر می رسد بسیاری از کاربران اپلیکیشن از این تغییرات اجباری راضی نیستند. این شبکه اجتماعی قرار است طی چند هفته آینده با ایجاد بهبودهایی در الگوریتم خود، این تغییرات را لغو کند.

به گفته مدیر اینستاگرام آدام موساری، حذف این ویژگی ها موقتی خواهد بود و اینستاگرام به زودی این ویژگی ها را بهبود خواهد بخشید. او می گوید: «خوشحالم که ریسک کردیم. اگر هر چند وقت یک بار شکست نخوریم، نمی توانیم به اندازه کافی فکر کنیم. ما باید حتما این کار را انجام دهیم. بیایید یک قدم به عقب برگردیم و ویژگی ها را دوباره سازماندهی کنیم. وقتی چیزهای زیادی یاد می گیریم، با نوعی ایده جدید برمی گردیم. ما روی این ویژگی ها کار خواهیم کرد.”

اینستاگرام

تغییرات جدید این پلتفرم شباهت زیادی به تیک توک داشت. پلتفرم ویدئویی تیک توک یکی از بزرگترین رقبای اینستاگرام است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. تغییرات در اینستاگرام باعث شده است که ویدیوهای بیشتری نسبت به عکس ها دیده شوند. آخرین موج انتقادات پس از آن صورت گرفت که دو چهره مشهور کیم کارداشیان و کایلی جنر درباره تغییرات اخیر پلتفرم صحبت کردند. مخالفت با این دو نفر به توییتر هم کشیده شد. اختلاف نظر مردم با اینستاگرام افزایش یافته است.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا می گوید: “پست های پیشنهادی حدود 15 درصد از محتوای فیس بوک و بیشتر در اینستاگرام را تشکیل می دهند. این اعداد تا سال 2023 به 30 درصد می رسند.” با این حال، این چیزی است که کاربران اینستاگرام نمی توانند از عهده آن برآیند و اکنون آدام ماسری به دنبال حذف موقت این ویژگی است.

حلقه‌های اینستاگرام نیز چیزی است که این شرکت از آن به عنوان تمرکز تماس درآمد متا خود یاد می‌کند. این شرکت در حال کار بر روی قابلیتی است که تمام پست های ویدئویی را به حلقه تبدیل می کند. تا زمانی که این ویژگی ها ارائه نشده باشد، کاربران می توانند نفس راحتی بکشند. زیرا اینستاگرام اکنون یک قدم به عقب برخواهد داشت و به دنبال راه‌های بهتری برای بهبود نحوه اجرای این تغییرات جدید در آینده خواهد بود.

منبع: androidcentral

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما