بررسی کارت نقدی فعال Wells Fargo

2٪ پاداش نقدی نامحدود – دارندگان کارت به صورت نامحدود 2٪ پاداش بازپرداخت نقدی هنگام خرید دریافت می کنند، بدون دسته بندی برای فعال کردن یا پیگیری محدودیت های درآمد.

کارت‌های دیگری نیز وجود دارند که نرخ‌های بازگشت نقدی بالاتری را در برخی از ارزش‌ها ارائه می‌کنند، و در حالی که ارزش آن را دارند، نیاز به تلاش بیشتری دارند. آنها همچنین در خریدهایی که برای آنها اعمال می شود اغلب در معرض محدودیت های محدود و محدود هستند. کارت Wells Fargo Active Cash® برای هرکسی که می‌خواهد کارتی با کاربری آسان داشته باشد که همچنان جوایز بالایی را ارائه می‌دهد، عالی است: شما فوراً در خریدهای خود بهترین جوایز در کلاس خود را دریافت خواهید کرد – بدون محدودیت یا حلقه‌ای برای پرش.

200 دلار جایزه ثبت نام برای جوایز نقدی دارندگان کارت New Wells Fargo Active Cash® می توانند با صرف تنها 1000 دلار برای خرید در سه ماه اول، 200 دلار پاداش ثبت نام پاداش نقدی دریافت کنند. این نه تنها یک جایزه ثبت نام بسیار رقابتی برای کارتی بدون کارمزد سالانه است، بلکه یکی از مواردی است که این کارت اعتباری Wells Fargo را از سایر کارت های برگشتی 2% متمایز می کند. من هنوز کارت دیگری با پاداش نامحدود 2٪ بازپرداخت نقدی پیدا نکرده ام که دارای پاداش ثبت نام نیز باشد.

پیشنهاد 15 ماهه مقدماتی با 0% آوریل – دارندگان کارت جدید می توانند برای خریدهای جدید و نقل و انتقالات موجودی واجد شرایط برای 15 ماه کامل از 0% APR پیشاپیش بهره مند شوند. این یک پیشنهاد عالی است، حتی در مقایسه با کارت‌هایی که فقط برای 0% APR معرفی می‌شوند. این به این معنی است که این کارت به شما امکان می دهد تا تقریباً تا سال 2024 از سود خرید و نقل و انتقال موجودی خودداری کنید!

به خاطر داشته باشید که انتقال موجودی باید در 120 روز اول انجام شود تا واجد شرایط کاهش نرخ بهره و کارمزدهای انتقال مانده کمتر باشد.

بدون هزینه سالانه در بسیاری از موارد، نرخ پاداش بالا به معنای هزینه های سالانه بالا است. نه با کارت Wells Fargo Active Cash®، که هزینه سالانه آن 0 دلار است.

محافظت از تلفن همراه با قیمت معمولی تلفن همراه در صدها دلار، گرفتن نوعی بیمه ایده خوبی است. با این کارت ولز فارگو، تنها با پرداخت قبض تلفن همراه خود با کارت خود، می توانید تا 600 دلار از تلفن همراه محافظت داخلی برخوردار شوید. پوشش مشمول 25 دلار کسر است.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما