برنامه SNAP برای درمان کودکان بیمار


سومین پروژه خیریه Snap Consumer Club پس از نتایج این پروژه برای حمایت از دانش آموزان کم درآمد راه اندازی شد. سومین پروژه خیریه SNAP بر ارائه کمک های مالی به کودکان بستری متمرکز است. این پروژه با همکاری موسسه خیریه “حس مهر” آغاز شد و به گفته روابط عمومی اسنپ ، کاربران اسنپ می توانند بدون پرداخت پول نقد و استفاده از امتیازات اسنپ کلاب در این کار خیریه شرکت کنند.

همکاری کاربران SNAP در این پروژه خیریه رایگان است و تنها با استفاده از امتیازات SNAP Club ، امکان مشارکت افراد بیشتری در سومین پروژه خیریه باشگاه مشتریان SNAP فراهم می شود و در نتیجه ، کودکان بیشتری قادر به استفاده از امکانات خواهند بود. از این پروژه

توانایی شرکت در امور خیریه با باشگاه مصرف کنندگان

سومین پروژه خیریه باشگاه مصرف کنندگان SNAP ، با تمرکز بر حمایت مالی برای درمان کودکان بستری در اوایل هفته جاری ، کمتر از یک ماه و نیم پس از مرحله دوم پروژه خیریه SNAP ، با همکاری موسسه خیریه “هس مهر “. کاربران اسنپ می توانند بدون پرداخت پول نقد و استفاده از امتیاز Snapclub در این موسسه خیریه شرکت کنند.

به دلیل مسئولیت اجتماعی ، اسنیپ از ابتدای دهه 1400 در پروژه های خیریه در باشگاه مشتریان خود شرکت کرده است. پیش از این ، پروژه های “آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت می شود” و “حمایت از آموزش دانش آموزان سیستان و بلوچستان” مورد استقبال گسترده کاربران قرار گرفت و در حال حاضر سومین پروژه ، “کمک هزینه درمان بیمارستانی برای کودکان در بیمارستان ها” ، توسط SNAP برای کودکان کم درآمد با مشارکت آن. قصد این است که گام هایی برای پرداخت هزینه های درمانی برداشته شود.

دلایل مهم تأمین هزینه های درمانی برای کودکان کم درآمد

امروزه مشکلات مالی پرداخت هزینه درمان برای بسیاری از خانواده ها را دشوار کرده است. در همین حال ، کودکان ممکن است آسیب پذیرتر از سایر گروه های سنی باشند. خانواده های کم درآمد با کودکان بیمار در پرداخت هزینه های درمان با مشکلات متعددی روبرو هستند که در صورت عدم کنترل ، می تواند منجر به ترک یا درمان ناقص شود. این فرایند علاوه بر ایجاد صدمات جدی به کودکان و خانواده های آنها ، می تواند خطرات زیادی را برای نسل بعدی جامعه به همراه داشته باشد. اسنپ ​​، با کمک موسسه خیریه حس حسنه و کاربران آن ، به دنبال تأمین بخشی از هزینه های درمانی کودکان با بستری پایین است.

سازمان مردم نهاد مهر مهر از سال 2017 فعالیت خود را در زمینه تامین مالی کمک های درمانی بیماران نیازمند در سراسر کشور آغاز کرده است. روند کار این سازمان به گونه ای است که بیماران نیازمند با کمک بیمارستان شناسایی شده و با احساس عشق شناسایی می شوند. پس از بررسی نهایی و تأیید اسناد ، پرونده ای برای هر بیمار در وب سایت هس مهر جمع آوری می شود. هزینه های درمانی با مشارکت کاربران پرداخت می شود و در پایان طرح میزان مشارکت و تعداد کودکانی که هزینه های درمانی آنها اعلام می شود اعلام می شود.

نحوه شرکت در یک پروژه خیریه SNAP

کاربران Snap می توانند با مراجعه به بخش “Snap Club” ، بخش “امور خیریه” را برای شرکت در سومین پروژه خیریه Snap در این برنامه انتخاب کنند. با انتخاب طرح «کمک هزینه بیمارستانی برای کودکان» ، کاربران با پرداخت 2000 امتیاز در این موسسه خیریه شرکت می کنند و SNAP به هر حساب خیریه 4000 تومان پرداخت می کند.

در حال حاضر امکان شرکت در دو پروژه “حمایت از آموزش دانش آموزان در سیستان و بلوچستان” و “اعطای درمان کودکان بستری در بیمارستان” در باشگاه مصرف کنندگان وجود دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم