برنده تریم قرار بود یکی بزنه! (تصویر)

[ad_1]

کد خبر: 1793526/58

زمان: 00:19
1400/09/01

هدیه: 753

طغیان مربی گالا در دربی به جاینت;

هفته سیزدهم سوپرلیگ ترکیه تحت الشعاع دیدار تیم های گالاتاسرای و فنرباغچه قرار گرفت و این دربی حساس در نهایت با نتیجه 2-1 به پیروزی پریرا رسید.

به گزارش “ورژش سه”، بازی پر تنش دو تیم از دقیقه اول آغاز شد و در نهایت جنجالی به پایان رسید. با توجه به دقایق تلف شده در نیمه دوم، بازی 100 دقیقه به طول انجامید و شاهد پایان وحشتناکی بودیم. مسابقه ای که داور بارها از کارت زرد استفاده کرد، یک اخراج (مارسل تیسراند) و یک اخراج (تریم پیروزی) بود.

گالاتاسرای که پس از اخراج تیسراند تلاش خود را برای زدن گل دوم افزایش داد، نتوانست از امتیاز شخصی خود استفاده کند. برخلاف جریان بازی، بهار امسال گل دوم را به ثمر رساند و بعد از این گل در دقیقه 90 + 4 در دربی استانبول که از همان دقیقه اول شاهد بودیم، تنش به شیگه رسید.

فاتح تریم سرمربی باسابقه گالاتاسرای که در نیمه اول به دلیل اعتراض به داور مسابقه کارت زرد گرفت، باز هم به دلیل مخالفت با داور در دقیقه 90 + 6 کارت زرد گرفت!

تریم در 33 تقابل قبلی خود با فنر 12 برد، 12 تساوی و 9 باخت داشت. او تا رسیدن به 13 فاصله چندانی نداشت، اما او و شاگردانش خوش شانس نبودند. حملات متعدد گالاتاسرای برای پیش افتادن مجدد از حریف موقعیت های خطرناکی ایجاد کرد اما هیچ کدام تبدیل به گل نشد. این موضوع که فشار روحی روی تریم را افزایش داد، پس از رد گل VAR توسط VAR و گل بهاری در دقیقه چهارم وقت اضافه، سرمربی گالا را به نقطه انفجار رساند.

تریم به قدری عصبانی بود که داور او را به زور بیرون آورد. سرمربی جیمبوم پس از اینکه کارت قرمز را مقابل چشمانش دید، اعتراض خود را با شدت بیشتری ادامه داد و با چهره ای عصبانی به سمت داور خط کشی کرد. در آن لحظه حتی اعضای تیم گالاتاسرای هم نتوانستند مربی خود را آرام کنند زیرا او به قدری عصبانی بود که ممکن است کسی را زیر بغلش له کند!

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما