برنده توپ طلای 2021 مشخص شد (عکس)


کد خبر: 1795010/42

زمان: 14:23
1400/09/08

هدیه: 89728

اجماع همه منابع معتبر؛

تمامی نشریات و سایت های معتبر دنیای فوتبال لیونل مسی را به عنوان برنده جایزه توپ طلای 2021 معرفی کرده اند.

به گزارش “ورزش سه”، امشب بالاخره انتظارات فوتبالدوستان در سراسر جهان به پایان رسید و برنده جایزه بهترین بازیکن جهان در سال 2021 در مراسمی به میزبانی مجله فرانس فوتبال در پاریس برگزار می شود. در دو دهه گذشته و در یک دوره زمانی، عملکرد یک بازیکن به قدری بهتر از حریفانش بوده است که قبل از برگزاری مراسم، شکی در کسب توپ طلا وجود نداشت. اما امسال بسیاری از نامزدها شانس خوبی برای کسب این جایزه معتبر داشتند و یک هفته پیش اخبار مربوط به این برنده احتمالی منتشر شد.

در ماه های اخیر ستاره هایی مانند لیونل مسی، روبرت لواندوفسکی، جورجینو، کریم بنزما و… به عنوان نامزدهای اصلی این جایزه معرفی شده اند. اما با توجه به اینکه چند روز دیگر به این مراسم باقی مانده است، بدون شک این جایزه به لیونل مسی خواهد رسید.

بسیاری از نشریات معتبر در سراسر جهان از جمله اسکای اسپورت، مارکا، یورو اسپورت، موندو دپورتیوو، AS و غیره و همچنین روزنامه‌نگاران مشهوری مانند فابریزیو رومانو و گیلم بالاج در 24 ساعت گذشته لیونل مسی را به عنوان برنده شناخته شده‌اند. جایزه توپ طلا. سال 2021 نامگذاری شده است. با توافق همه این منابع موثق بر سر یک نام، هیچ اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و از این پس باید هفتمین توپ طلای دوران حرفه ای لیونل مسی را نیز همین گونه دانست.

اگرچه فوق ستاره آرژانتینی در سطح باشگاهی موفق به کسب جام 2021 نشد، اما طلسم ناکامی خود را در سطح ملی شکست و با آرژانتین قهرمان کوپا آمریکا شد. همچنین به نظر می رسد رابرت لواندوفسکی که برخی او را واجد شرایط دریافت توپ طلا می دانستند در رده دوم و کریم بنزما در رتبه سوم قرار دارند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم