برند بیمیتو آزکی – تحت زومیت به فعالیت خود ادامه خواهد داد

[ad_1]

بیمیتو و آزکی امروز 14 دسامبر 1400 در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کردند که بیمیتو دیگر تنها با برند آزکی فعالیت نخواهد کرد. این تصمیم پس از ارزیابی و اهمیت ارائه یک سرویس نام واحد برای ورود به بازار جدید اتخاذ شد.

به گزارش زومیت، تیم لطیف، رئیس و موسس استارت آپ آزکی، با اشاره به روند ادغام این دو استارت آپ در سال 2009، آرزوی آزکی را تبدیل شدن به بزرگترین شرکت بیمه در کشور دانست تا بتواند به بازارهای دیگر حرکت کند. لطیف در ادامه گفت که می‌خواهد نه تنها محصولات مالی از جمله سپرده‌ها، وام‌ها و بورس‌ها را وارد کند، بلکه می‌خواهد به سایر صنایع مانند بهداشت، گردشگری یا فروش اینترنتی و سیم‌کارت نیز وارد شود.

در همین راستا شرکت وام آزاکی راه اندازی شده است که یک شرکت مستقل از قلب آزاکی بیمیتو است و در نظر دارد در سال اول فعالیت خود 700 میلیارد وام ارائه دهد. این شرکت سیاست «اکنون بخر، دیرتر بپرداز» را دنبال می کند که در کشورهای تورم زا بسیار موفق است. انتظار می رود این شرکت محصولات بانکی دیگری را نیز عرضه کند و این سرویس به زودی در وب سایت آزکی در دسترس خواهد بود.

مدیرعامل بیمیتو و آزاکی

لطیف گفت: اکنون تنها 3 درصد از بازار آنلاین بیمه آنلاین است. در واقع نمی توان گفت که فروش بیمه در کشور الکترونیکی شده است. با این حال، بیمیتو و آزکی 80 درصد از بازار بیمه آنلاین را در اختیار دارند. آزکی اکنون به مرحله ای رسیده است که سه ماه پیش بزرگترین معامله تجاری تلویزیونی را در رادیو راه اندازی کرد.

حمید ولیپوری، مدیرعامل بیمیتو نیز به وضعیت این شرکت قبل از ادغام با آزاکی اشاره کرد. به گفته وی، بیمیتو در آن زمان در وضعیت مالی سختی قرار داشت و حتی حقوق کارمندان خود را کاهش داده بود. به همین دلیل برای تامین سرمایه تلاش زیادی کرد. با این حال شرکت در حال حاضر وضعیت بهتری دارد و در دو سال اخیر دیگر نیازی به افزایش سرمایه ندارد. وی در ادامه افزود ارزش بیمیتو اکنون بیش از هزار میلیارد تومان است.

حامد ولیپوری علیرغم اعلام شرکت برای ثبت 40000 فقره خسارت بیمه ای در بیمیتو در سال جاری، در گفتگو با زومیت از وضعیت خدمات جبران خسارت خودرو به دلیل مواجهه با چالش هایی برای جلوگیری از ارائه خدمات خارج از پلت فرم توسط کاربران، خبر داد. در نتیجه این مبلغ در ماه گذشته به 22000 پرداخت رسید.

[ad_2]

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channel