برگزاری جلسه برای امت رسول خدا صلی الله علیه و آله

دیدار امت رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم در تقبیح وقایع اخیر و همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم برگزار شد. و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام.

به گزارش ایسنا، در این گردهمایی که به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، هیئات مذهبی، مراکز قرآنی و ستاد مرکزی اربعین حسینی (علیه السلام) برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین حسینی و مسلمین محمد جواد الحاج. علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جماعات کشور سخنرانی خواهد کرد.

این مراسم با حضور تظاهرکنندگان از چهار راه کارگر شمالی، کرکار جنوبی، خیابان آزادی و خیابان هنگام برگزار شد.

«مرگ فتنه به دست مردم ماست»، «توهین به قرآن عادت منافقین»، «مرگ بر منافق»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر آمریکا»، «لبیک». «ام حسن»، «لبیک ام حسین» و «لبیک یا رسول الله» از جمله شعارهایی بود که در این تجمع اعتراضی مردم پایتخت سر داده شد.

بهادری جهرمی، سخنگوی دولت و غلامحسین اسماعیلی، رئیس دفتر رئیس جمهور از جمله مسئولانی بودند که در این تجمع در تهران حضور داشتند.

در بیانیه تجمع اعتراضی عصر یکشنبه خطاب به جمعی از روحانیون تهران که در این تجمع قرائت شد، آمده است:

در شرایطی که نظام اسلامی در اوج اقتدار و ملت بزرگ و سرافراز ایران در اوج عزت قرار گرفت و با تلاش بی وقفه دولت و نهادهای مردمی، گشایش هایی در مسائل داخلی و خارجی ایجاد شد. و توطئه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی شد. درود خدا بر او طعم تشنه علم غرب را شیرین کرده است و داعش ناسیونالیست سازمان یافته و تربیت شده سعی در انحراف افکار عمومی و تحریک مردم و برخی از سلبریتی های کشور فروش دارند. سال ها پیش از طریق بیت المال، بودجه و رادیو در این کشور به شهرت و ثروت دست یافتند، اما اکنون با خوانندگان رد شده هماهنگ شده اند. تنهای لس آنجلسی به جای دفاع از پرچم و کشورشان، با لگد و خراش روی صورت نظام اسلامی، آتش فتنه را شعله ور ساخت و با ورود به اجتماعات مردمی به بهانه گشت تمدید، سناریوی دیگری از وحشیگری و آشوب خیابانی را رقم زد. و تظاهر به اینکه کسی مرده است. از فرزندان وطن با وارد کردن روایات نادرست و مغرضانه به افکار عمومی و هدف قرار دادن مقدس ترین ارزش های اسلامی، آتش زدن قرآن کریم، مساجد و پرچم ایران، تخریب اموال و اماکن عمومی، حمله به آمبولانس هایی که وقیحانه حافظ را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. تخطی از نظم و امنیت و سردادن شعارهای برچیده کننده که کارنامه شرم آور شد وارثان یزدی ها سیاه و سیاه ترند.

اینک ما در این اجتماع عظیم تاریخی و به یاد رحلت رسول خدا و پیامبر رحمت، رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) و شهادت آن حضرت حضور داریم. پیامبر اسلام حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) روز عزای جهان اسلام است. ای رسول و خاندان پاک پیامبر، ما در میدان انقلاب جمع شده ایم تا به جامعه متحد شگفت انگیز خود بپیوندیم که دشمنان را در هم می شکند. با تجدید میثاق با آرمان های اصیل انقلاب، ائمه اطهار و شهدای والامقام، با قدردانی و تشکر از ملت شریف ایران، درایت، صبر و خویشتن داری. با اعلام نفرت، انزجار و تبرئه از اقدام عده ای فریب خورده و مزدور، با سردادن شعار «الله اکبر – خامنه ای رهبر» در پایان هر بند این قطعنامه، خواسته ها و مواضع رسمی خود را اعلام می کنیم:

1- ما شرکت کننده در اجتماع امت محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) هستیم که در این چند وقت اخیر خلاف موازین و توهین به حریم قرآن کریم و سوزاندن است. مساجد و پرچم اسلام جمهوری اسلامی ایران و هتک حرمت زن در حجاب میهن اسلامی و شهادت بسیاری از مدافعان امنیت توسط اغتشاشگران و محرکان ضد دینی که حریم ارزش ها و آرمان های اسلامی را زیر پا می گذارند که بیانگر عمق توطئه است. و فتنه. علیه نظام جمهوری اسلامی توسط دشمن سرسخت رژیم سلطه و صهیونیسم و ​​ناشی از نفرت و ظلم نسبت به اسلام عزیز. عظمت و بیداری مسلمانان است و از نهادهای مسئول و قوه قضائیه تقاضا داریم متخلفان را شناسایی کنند. اموال عمومی و ناموس مردم تجاوز می شود، شایعه سازان و دروغگویان در فضای مجازی و واقعی که امنیت روانی جامعه را به خطر می اندازند، قاطعانه با آنها برخورد کنید.

2- ملت فهیم، هوشیار و صبور ایران اسلامی از خویشتن داری مأموران و حافظان امنیت مردم و کشور در برخورد با معترضان در اولین روزهای ناآرامی و تلاش های صورت گرفته تقدیر می کند. از نیروهای فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراگه) در خط مقدم مبارزه با انحراف. و در مقابل اخلال گران نظم، امنیت و سلامت جامعه، از خدمتگزاران واقعی ملت در برابر عضوگیری از تروریست هایی که قصد به چالش کشیدن اقتدار پلیس، آزادی و صلح و تخریب نظم و امنیت عمومی را با خود دارند قدردانی و مطالبه داریم. اعمال خشونت آمیز و هرج و مرج ضربه بزنید، محکم معامله کنید.

3- امروز با تمام شواهد و قرائن ثابت شده است که در پشت صحنه این جنایات فجیع سازمان های جاسوسی خارجی و مرتبط با برخی سفارتخانه ها حضور داشتند و برخی افراد ساده لوح فریب تبلیغات دروغین آنها را خوردند. از این جماعت بزرگ رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) به سران سلطه و استکبار جهانی و نفوذی ها و مزدوران آنها صریحاً اعلام می داریم که اگر از جنایات ننگین خود دست برندارید. باید منتظر پاسخ قاطع و تند بود. قاطع، صبور، انقلابی، شجاع و نظام حکومتی اسلامی باشید.

4- فضای مجازی در ییل و مابقی به مسلخ عقاید، ایمان و اخلاق جمعی جوانان این مرز و بوم و منطقه تبدیل شده است که با انتقاد از کاستی های گذشته در آیین نامه از مسئولان امر می خواهیم. فضای مجازی و عدم توجه به تذکرات رهبر معظم انقلاب در این خصوص و به منظور ساماندهی فضای مجازی برای ارتقای سطح فرهنگ رسانه تصمیم قاطع و عاجل گرفته شد و اینطور نیست. جایز است در این زمینه غفلت شود.

5- جبهه مشترک کفر، نفاق و الحاد، استحکام نظام اسلامی و ستون انقلاب، یعنی اصل مترقی مرجعیت دینی را هدف قرار داد. ما امروز آمده ایم تا از روح پاک پیامبر رحمت و اهل بیت و امام رئوف یاری بگیریم و با ارواح مطهر آن حضرت و شهدای اولیای الهی تجدید میثاق کرده ایم. مدافعان و مدافعان پناهندگی و حریم و امنیت و ضمن درخواست از دولتمردان برای خدمت هر چه بیشتر و مشکلات مردم، اعلام می داریم که ملت بزرگ ایران به ویژه جوانان این کشور در دوم قدم انقلاب، الحمدلله، پرچم این رژیم و انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی خود خواهد داد، هرگز در این راه شکست نخواهید خورد.

تا زمانی که زمین نخوریم رعد و برق نمی کنیم و تا باران نبارد جاری نمی شویم
ما غرش نمی کنیم مگر اینکه اقدامی انجام دهیم و غرش نمی کنیم مگر اینکه در آب غوطه ور شویم.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما