بریتانیای گرم و خشک برای اعلام خشکسالی آماده می شود

لندن – انتظار می‌رود دولت انگلیس روز جمعه خشکسالی را در بخش‌هایی از انگلیس اعلام کند زیرا این کشور یک روز دیگر از شرایط گرم و خشک را تحمل کرده و دمای هوا به نزدیک به 95 درجه فارنهایت یا 35 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

اعلام خشکسالی مورد انتظار، که به طور گسترده توسط خبرگزاری های بریتانیا گزارش شده است، به شرکت های آب اجازه می دهد تا اقدامات تعمیر و نگهداری سخت تری را اعمال کنند و پس از خشک ترین جولای در انگلستان از سال 1935 آمده است. بسیاری از شرکت های آب به طور موقت استفاده از شیلنگ در محوطه های آب، باغ ها و شستشو را ممنوع کرده اند. وسایل نقلیه.

شرکت‌های آب در حال حاضر اثرات بی‌سابقه خشک‌ترین زمستان و بهار از دهه 1970 را مدیریت می‌کنند و با افزایش پیش‌بینی‌های هوای گرم و خشک، بسیار مهم است که ما از مصرف آب خود برای کاهش افزایش تقاضا و اطمینان از وجود آن آگاه باشیم. پیتر جنکینز، مدیر ارتباطات صنعت آب بریتانیا در بیانیه ای گفت: برای دور زدن کافی است.

اداره هواشناسی، سرویس ملی هواشناسی بریتانیا، تا روز یکشنبه هشدار گرمای شدیدی را برای اکثر مناطق نیمه جنوبی انگلیس و بخش‌هایی از ولز صادر کرده و تاکید کرده است که افزایش دما نه تنها می‌تواند سفر را مختل کند، بلکه خطر بیماری‌های مرتبط با گرما را نیز افزایش می‌دهد. برای گروه های خاص. .

ویگنهولت که در جنوب انگلستان قرار دارد، بالاترین درجه حرارت را در این کشور ثبت کرد پنجشنبه، ساعت 93.5 F (34.2 درجه سانتیگراد). انتظار می رفت روز جمعه با افزایش سریع جیوه شروعی خشک داشته باشد. پیش‌بینی‌ها می‌گویند که دمای هوا ممکن است در آخر هفته بیشتر شود، اما آنها همچنین پیش‌بینی کردند که به شدت دما در ماه ژوئیه، زمانی که بریتانیا برای اولین بار به بالای 40 درجه سانتی‌گراد (104 فارنهایت) رسید، نخواهد بود.

شهردار لندن صادق خان پنجشنبه از ساکنان خواست برای جلوگیری از باربیکیو در بالکن ها، پارک ها و حیاط خلوت به دلیل ترس از آتش سوزی. بریگاد آتش نشانی لندن گفت که صدها آتش سوزی در هفته اول آگوست در پایتخت رخ داده است، در حالی که در مدت مشابه در سال 2021 این تعداد 42 مورد بود.

گاردین گزارش می‌دهد که بسیاری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای فروش کباب‌های یکبار مصرف را در طول دوره خشکی متوقف کرده‌اند.

یک گزارش علمی می گوید موج گرمایی که در ماه ژوئیه بریتانیا را فرا گرفت به دلیل تغییرات آب و هوایی تشدید شد. در حالی که ارتباط یک موج گرما منفرد با تغییرات آب و هوایی نیاز به تجزیه و تحلیل دارد، دانشمندان شکی ندارند که امواج گرما در سراسر جهان داغ تر، مکررتر و طولانی تر می شوند. همانطور که سوزاندن سوخت های فسیلی میانگین دمای جهانی را افزایش می دهد، دامنه دمای بالقوه نیز به سمت بالا حرکت می کند و پتانسیل افزایش شدید را افزایش می دهد. این بدان معناست که هر موج گرمایی با تغییرات شیمی سیاره ای ناشی از انتشار گازهای گلخانه ای تا حدودی بدتر می شود.

دن رابرتز، روان درمانگر در لندن، روز پنجشنبه گفت که به دلیل گرمای شدید، به بیماران این امکان را می دهد که با زوم وقت ملاقات بگذارند. او گفت: «میز من مانند یک کوره است. او گفت: «وقتی دما به این حد بالا می‌رود، ما واقعاً مشکل داریم.

آقای رابرتز گفت که افزایش دما می تواند تأثیر منفی بر سلامت عاطفی افراد داشته باشد. او گفت: «چیزی که ما متوجه می‌شویم این است که وقتی دما بالا می‌رود، چیزهایی مانند خشم جاده‌ای، جنایات خشونت‌آمیز، خشونت خانگی و این‌جور چیزها افزایش می‌یابد. “هرچه احساسات ما گرمتر شود، احساسات ما بی ثبات تر می شود، به خصوص عصبانیت. ما می توانیم سریع تر عصبانی شویم، می توانیم عصبانیت خود را از دست دهیم، بسیار تحریک پذیر و ناامید شویم.”

در لیدز، شمال انگلستان، اشلی مور، اقتصاددانی که در خانه کار می کند، گفت که او نه تنها میزش را دور میزش حرکت می داد تا از نور خورشید دور شود، بلکه با لباس کمتری کار می کرد و از رفتن به دوربین اجتناب می کرد.

آقای مور گفت که قصد دارد در آخر هفته با بازگشت به باغ‌های آبجو محلی و اقامت در نزدیکی کانال آرام بماند. در خانه، او طرفداران اضافی خرید. او اعتراف کرد که هنوز به گرما عادت می کند.

او خاطرنشان کرد که “رفتن به تعطیلات به گرما خوب است”، اما گفت: “من انتظار ندارم اینجا، در این فصل از سال، به این سختی و به طور منظم باشد. من از آن لذت نمی برم.”

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما