بزرگترین ریمونتادای فصل فرهاد مجیدی!

کد خبر: 1850811
نوامبر 08, 1401 در 01:42
11.2 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

اینجا تسلیم در خون ببرهای آلونک نیست

فرهاد مجیدی و شاگردانش بزرگترین بازگشت را در لیگ ADNOC رقم زدند، کامبکی دیوانه کننده و هیجان انگیز.

بزرگترین ریمونتادای فصل فرهاد مجیدی!

به گزارش “ورزش سی”، گلی که سلطان الذابی در دقیقه دوم گل پیروزی به ثمر رساند، دیداری فوق العاده در ورزشگاه کلبا بود. با توجه به موقعیت برد و ناکامی این تیم در 5 بازی گذشته، تصور می شد اتحاد خلب بازی آسانی داشته باشد، اما تنها در دو دقیقه جدول را برگرداندند.

ببرها که بازی را درخشان آغاز کردند، پس از شکست 3-1 خود در نیمه اول به رختکن رفتند و حتی امیدوارترین هواداران خانگی هم نمی توانستند تصور کنند که می توانند در نیمه دوم یک بازگشت باورنکردنی داشته باشند. اما شروع یک شب هیجان انگیز از دقیقه 71 بود.

دانیال باسا خرید فرهاد مجیدی السیفی با یک ضربه پای شگفت انگیز اختلاف را قطع کرد و این بار نوبت به تیم مجدی رسید تا تمام تماشاگران حاضر در ورزشگاه را بخنداند. احمد عامر و فیلیپ کیس در دقایق 78 و 80 کلبا را پیش انداختند و احمد عامر نجم المجیدی 24 ساله در این فصل در دقیقه 95 با ضربه چیپ گل اول النصر را به ثمر رساند. بازی 5-3 است.

یک بازگشت باورنکردنی در راه بود که ضربه سر ایگور روسی، یکی دیگر از قراردادهای این فصل، فرهاد، از پشت محوطه جریمه پخش شد. پاس مدافع برزیلی به فیلیپ کیس رسید و تور را تکان داد تا خبرنگار شبکه دوبی ریاض فریاد ریمونتادا سر دهد.

Remontada یک اصطلاح ورزشی است که در فوتبال استفاده می شود و به معنای بازگشت به بازی است. این اصطلاح که از دهه 1950 در اسپانیا به طور گسترده استفاده می شود، به یک پیروزی غیرمنتظره، یک نتیجه غیرمنتظره خاص یا بازگشت به مسابقه در یک دوره زمانی باورنکردنی اشاره دارد.

فرهاد مجیدی که تیمش هفته گذشته با شکست 2-0 مقابل شباب الاهلی و تساوی 2-2 در ورزشگاه رشید، شامگاه شنبه ثابت کرد که بازگشت در خون اوست و تیمش تا آخرین لحظه از تلاش برای تغییر نتیجه دست نمی کشد. لحظات. برای نشان دادن چنین بازگشتی باورنکردنی.

همچنین می توانید توییت های زیادی در تمجید از عملکرد اتحاد کلبا و فرهاد مجیدی در فضای مجازی امارات بیابید. سرمربی فصل گذشته تیم استقلال که حالا بهترین شروع تاریخ الاتحاد کلبا را داشته و در تمامی تیم های مطرح لیگ ADNOC جای خود را به جای گذاشته است.

در زیر بازتاب هایی از پیروزی کلبا و بزرگداشت فرهاد مجیدی را می خوانیم:

من هیچ چیز منفی خاصی در این مسابقه به خاطر ندارم.. تفاوت وجود دارد و کلبه ببرها وجود دارد. فرهاد مجیدی توانایی خود را ثابت می کند و انرژی های خود را در زمین نشان می دهد (همه جنبه های تاکتیکی) فرهاد یک مربی ماجراجو است و من عاشق ماجراجویی هستم! من عاشق اعتماد او به کارش هستم، او کاریزما و شخصیت بسیار محترمی دارد.
براوو فرهاد مجیدی… بازیکن بزرگی بود… مربی بزرگی شد… مدیریت فوق العاده، باثبات و منعطف که با تمام قوا از تیم حمایت می کند… بازیکنان بزرگ خارجی در خدمت تیم و تیم بازیکنان اماراتی که شایسته حضور در تیم ملی هستند. احمد عامر بازیکنی در حال رشد و امید بزرگی برای تیم امارات است.
با تشکر از جناب آقای علی کینو رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال اتحاد کلبا برای انتخاب این مربی فوق العاده و مربی باهوش.
فرهاد امروز بلد بود در نیمه دوم نتیجه بازی را برعکس کند و با وجود شکست در نیمه اول، بهتر از سرمربی النصر بازی را اداره کرد.
در شهر کلبه.. النصر در نیمه اول برد و فکر می کنم امتیاز را گرفتند. بعد از تغییرات فرهاد، ببرهای کالبا روحیه غارتگری خود را به دست آوردند و زیباترین ریمونتادای لیگ ما تا به اینجا را به ثمر رساندند و به امتیاز 14 رسیدند، یک پیروزی مهم 👏🏼 .. و هواداران حمایت بیشتری می خواهند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما