بسته خود را با یک کلیک ردیابی کنید. این چیزی است که ویژگی جدید Gmail برای شما به ارمغان می آورد – جزئیات داخل

دهلی نو: عملکرد جدید ردیابی بسته یک به‌روزرسانی ساده اما قابل توجه است که Google برای Gmail ایجاد کرده است. کاربران جیمیل اکنون می‌توانند محموله‌های خود را مستقیماً از صندوق ورودی خود بدون باز کردن ایمیل‌های سرویس‌های پیک ردیابی کنند.

به منظور نظارت بر وضعیت تحویل مشتریان هنگام دریافت ایمیل از یک شرکت پیک، در حال حاضر باید شناسه ردیابی را در وب سایت تجاری خود یا در پیوند ارائه شده در ایمیل کپی کرده و قرار دهند. لازم است هر بار که کاربر می خواهد وضعیت کالای خود را بررسی کند یا هر بار که ایمیلی از پیک دریافت می کند، این عملیات را انجام دهد. (همچنین بخوانید: هشدار دارندگان تیک آبی توییتر! آیا یک ایمیل “هشدار توییتر” دریافت می کنید؟ در غیر این صورت این جزئیات را به اشتراک نگذارید…)

این می تواند بسیار دردناک باشد، به خصوص اگر کاربر انتظار داشته باشد محصولات زیادی تحویل داده شود. اکنون که گوگل تمام کارهای پس‌زمینه و به‌روزرسانی کاربران را در صندوق‌های ورودی جیمیل آن‌ها انجام می‌دهد، این روش برای کاربران جی‌میل بسیار ساده‌تر است. (همچنین بخوانید: دونالد ترامپ و کانگانا رانات در این تاریخ به توییتر بازگشتند؟ ببینید ایلان ماسک چه گفته است)

به گفته گوگل، تاریخ تحویل و سایر اطلاعات مرتبط در مورد بسته، از جمله وضعیت آن، در صندوق ورودی جیمیل شما در زیر نام و موضوع فرستنده در هفته های آینده نمایش داده می شود. در حالی که سفارش در حال پردازش است، شرکت وضعیت بسته را به‌روزرسانی می‌کند.

وقتی یک ایمیل گوگل را باز می کنید، یک کارت خلاصه در بالای ایمیل با اطلاعات دقیق تر ظاهر می شود. به عنوان مثال، کارت خلاصه شامل پیوندهایی به صفحه جزئیات سفارش و صفحه پیگیری بسته در وب سایت شرکت تحویل و همچنین یک جدول زمانی با علامت هایی است که وضعیت فعلی بسته (سفارش، ارسال یا تحویل) را نشان می دهد.

Gmail وضعیت تحویل فعلی سفارش‌ها را با شماره‌های رهگیری در نمای فهرست صندوق ورودی و در کارت خلاصه در بالای هر ایمیل به وضوح نشان می‌دهد. اکثر شرکت‌های بزرگ حمل‌ونقل ایالات متحده ردیابی بسته را ارائه می‌دهند که اطلاعات اولیه مانند تاریخ و وضعیت مورد انتظار ورود – مانند “برچسب ایجاد شده”، “فردا وارد شد” یا “امروز تحویل داده شد” – را در یک نگاه ارائه می‌دهد.

این شرکت ادعا کرد که Gmail به طور خودکار برچسب تاخیر را نمایش می دهد و در صورت تاخیر در بسته های کاربران، ایمیل را در بالای صندوق ورودی کاربران قرار می دهد. گوگل این ویژگی را در سراسر سرویس‌های اصلی پیک ایالات متحده پیاده‌سازی کرده و گفته است که در ماه‌های آینده آن را در کشورهای جدید نیز عرضه خواهد کرد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما