بلومبرگ: نسل جدید مک بوک پرو احتمالاً در این ماه معرفی خواهد شد


اپل پل چند هفته پیش از آی فون 13 و گوشی های دو آیپد در رویداد پخش کالیفرنیا رونمایی کرد ، اما برخلاف تصور ، نسل جدید مک بوک پرو را ندارد. با این حال ، به نظر می رسد کوپرتینوس قصد دارد این لپ تاپ های جدید را تا پایان سال 2021 معرفی کند و در حال حاضر ، طبق گزارش جدید بلومبرگ ، احتمالاً در ماه جاری شاهد رونمایی از آنها خواهیم بود.

مدتها بود که گزارش هایی در مورد نسل جدید مک بوک پرو مشاهده می کردیم. این محصولات در نسخه های 14 و 16 اینچی با تراشه جدید M1X ، طراحی جدید و صفحه نمایش بهتر عرضه می شوند.

کوپرتینوس در نوامبر سال گذشته رویدادی را برای رونمایی از تراشه جدید MacBook Pro و M1 برگزار کرد ، اما ما قبل از اکتبر شاهد چنین رویدادهایی بودیم. در این رابطه ، ما دقیقاً نمی دانیم که کوپرتینوها قصد دارند امسال چه کاری انجام دهند و چه زمانی قصد دارند چنین رویدادی را برگزار کنند. با این حال ، گزارش اخیر بلومبرگ نشان می دهد که نسل جدید مک بوک پرو می تواند در این ماه معرفی شود.

به گفته مارک گورمن ، خبرنگار بلومبرگ ، MacBook Pro M1X ماه آینده معرفی می شود. به گفته وی ، اپل پل معمولاً در ماه اکتبر از محصولات جدید مک رونمایی می کند ، بنابراین احتمالاً در هفته های آینده و این ماه شاهد معرفی نسل جدید مک بوک پرو خواهیم بود.

گورمن توسعه تراشه M1X را در دو نسخه اعلام کرد:

تراشه M1X اپل که از نظر گرافیک و عملکرد برتر از M1 است ، در سال 2021 عرضه می شود. ماه آینده این تراشه را برای اولین بار با نسل جدید مک بوک پرو و ​​مک مینی قدرتمند خواهیم دید. تراشه M1X در دو نسخه توسعه یافته است که هر دو از پردازنده های 10 هسته ای استفاده می کنند ، اما از نظر گرافیکی متفاوت هستند. یکی از این مدل ها به 16 هسته گرافیکی مجهز شده و دیگری دارای 32 هسته گرافیکی است. »

گزارش های قبلی نشان می داد که مک مینی جدید می تواند با MacBook Pro M1X دوباره طراحی شود. البته ، ما احتمالاً در این رویداد با نسل سوم ایرپاد روبرو خواهیم شد. اگر کوپرتینو بخواهد چنین رویدادی را در این ماه برگزار کند ، در روزهای آینده دعوت نامه هایی را برای رسانه ها ارسال می کند. این رویداد به احتمال زیاد به معنای واقعی کلمه برگزار می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم